Problem z laptopem Acer 2480

senior38

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Listopad 2010
Posty
1629
Reakcje/Polubienia
238
Miasto
Świętokrzyskie
Po włączenia jest o.k.Po wejściu w internet na otwartej stronie lub poczcie zawiesza się do tego stopnia,że nie mozna ani zikwidować tej strony ani wyłączyć jej.Laptopa trzeba wyłączyć z zasilania.Proszę znawców o pomoc.Pragnę dodać że nie można go również sformatowć.
 

FARMER

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
1 Lipiec 2010
Posty
948
Reakcje/Polubienia
4
Miasto
Piernikowo
Może na początek napisz jaki system posiadasz ,programy zabezpieczające , przeglądarkę internetową i czy problem występuje tylko gdy chcesz przeglądać internet i pocztę?
 

senior38

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Listopad 2010
Posty
1629
Reakcje/Polubienia
238
Miasto
Świętokrzyskie
System XP ,przeglądarka Explorer8,Antywiruś FS.Problem występuje tylko po wejściu w internet.
 

FARMER

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
1 Lipiec 2010
Posty
948
Reakcje/Polubienia
4
Miasto
Piernikowo
Spróbuj zainstalować np inną przeglądarkę i zobaczyć czy będzie występować ten sam problem? Drugie co mi przychodzi na myśl to to że może f-secure blokuje dostęp do internetu Twojej przeglądarki.
 

senior38

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Listopad 2010
Posty
1629
Reakcje/Polubienia
238
Miasto
Świętokrzyskie
FS jak i tą przeglądarkę mam już od dawna i nie było tego problemu,nastąpił on w tej chwili.
 

FARMER

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
1 Lipiec 2010
Posty
948
Reakcje/Polubienia
4
Miasto
Piernikowo
Ciężko mi powiedzieć co jest problemem. Ja zawsze próbowałem rozwiązać problem metodą prób i błędów . Czyli próbowałem coś innego . Może też tak być ze problem wywołuje jakaś aktualizacja ściągnięta ostatnio lub wirus. Ściągnij Hitman Pro .Po uruchomieniu zaznacz opcję że chcesz wykonać tylko jednorazowe skanowanie .
 

baarao7

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Listopad 2010
Posty
183
Reakcje/Polubienia
3
A w jaki sposób łączysz się z internetem?
Ja miałam podobny problem jakieś dwa lata temu - łączyłam się wtedy przez modem. Nagle laptop zaczął mi się wieszać tylko przy łączeniu z netem, pomagało wyłączenie komputera przez przerwanie zasilania. Rozwiązaniem problemu u mnie było zainstalowanie sterowników ze strony producenta modemu.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35576
Reakcje/Polubienia
24600
Miasto
Trololololo
Uruchom System w trybie awaryjnym ( z dostępem do sieci ), i napisz czy dalej występuje problem.

Tryb awaryjny - Podczas startu Windowsa należy nacisnąć klawisz F8.
 

SE7EN

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
1124
Reakcje/Polubienia
114
Co to dokładnie znaczy że nie da się go sformatować ? Wykonaj skanowanie dysku programem
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
pokaż tu wyniki, umieść tu wartości atrybutów S.M.A.R.T.
 
Do góry