damian2301

Nowy użytkownik
Dołączył
11 Czerwiec 2018
Posty
3
Reakcje/Polubienia
0
Problem polega na tym, że nie mogę odinstalować programu, ponieważ za każdym razem wyświetla mi komunikat o tym, że "program garmin express przestał działać". Próba wyszukania automatycznie rozwiązania problemu spełza na niczym. System win 7. Wszystko przez to RODO, po aktualizacji regulaminu program nie chce transferować treningów. Pozdrawiam, z góry dziękuję za pomoc.
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19144
Reakcje/Polubienia
55677
Problem polega na tym, że nie mogę odinstalować programu, ponieważ za każdym razem wyświetla mi komunikat o tym, że "program garmin express przestał działać".
Użyj Revo Uninstaller. Wersję przenośną znajdziesz tutaj:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Uruchamiasz ten program, klikasz zakładkę "Wszystkie programy", zaznaczasz "Garmin express" i klikasz na belce "Odinstaluj".
 

Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18257
Reakcje/Polubienia
38566
Miasto
Gdzieś w Polsce
Jeżeli nie uda Ci się odinstalować jak napisał wyżej Grandalf, to ponownie zainstaluj jako nakładkę i sprawdź czy działa, lub odinstaluj.
 

damian2301

Nowy użytkownik
Dołączył
11 Czerwiec 2018
Posty
3
Reakcje/Polubienia
0
Nie zadziałało :/ Sorry, że po takim czasie dopiero odpowiadam, ale nie miałem dostępu do kompa. Udało mi się usunąć wszystkie programy ze słowem garmin narzędziem od ms, ale w zakładce "panel sterowania" w programach Garmin dalej wisi, sukces jest taki, że program już nie odpala i od razu włącza się rozwiązywacz problemów. Co do zastosowania komendy services.msc i dalszych kroków to tam nawet nie ma nigdzie słowa Garmin.
 
Do góry