Problem z ponowną instalacją Garmin Express

fresta

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Październik 2010
Posty
380
Reakcje/Polubienia
414
Odinstalowałem program Garmin Expres i chciałem zainstalować ponownie i niestety nie można zainstalować
Wyświetla się taki komunikat: " The feature you are trying to use is on a CD-ROM or other removable disk that is not available.". Próbowałem uruchomić program do instalacji z pulpitu.
Po przetłumaczeniu: Funkcja, której próbujesz użyć jest na dysku CD-ROM lub innym dysku wymiennym, która nie jest dostępna.
Czy ktoś może pomóc.
 

Jarom

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Wrzesień 2016
Posty
3893
Reakcje/Polubienia
1228
Szkoda że nie ma już jednego miejsca w sieci, bo tam było dużo osób które tymi tematami się zajmowało.

To widziałeś?
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35832
Reakcje/Polubienia
24882
Miasto
Trololololo
Odinstalowałem program Garmin Expres i chciałem zainstalować ponownie i niestety nie można zainstalować
Wyświetla się taki komunikat: " The feature you are trying to use is on a CD-ROM or other removable disk that is not available.". Próbowałem uruchomić program do instalacji z pulpitu.
Po przetłumaczeniu: Funkcja, której próbujesz użyć jest na dysku CD-ROM lub innym dysku wymiennym, która nie jest dostępna.
Czy ktoś może pomóc.
Miałem ten problem parę razy i u mnie rozwiązanie to:

1.Pobierasz mały programik Windows Installer CleanUp Utility
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

2.Instalujesz go i uruchamiasz, potem z listy wybierasz Garmin Expres i klikasz Remove, zamykasz program.
3.Instalujesz program Garmin Expres.


Jest parę programów które wywalają błąd o którym piszesz, i zawsze sprawę załatwiało to co opisałem powyżej.
 

fresta

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Październik 2010
Posty
380
Reakcje/Polubienia
414
Postąpiłem jak pisałeś, po zainstalowaniu program nie wykazał Garminu Express. Na stronie programu jest info dla systemu
Windows 9x/Me/2000/XP/2003/Vista/7. Ja mam Windows 10.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35832
Reakcje/Polubienia
24882
Miasto
Trololololo
Do góry