Problem z Zoner Photo Studio 15

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
985
Reakcje/Polubienia
42
Kiedy przejdę do zakładki Menadżer i wybiorę z dysku jakiś folder z obrazami, to program twierdzi, że folder jest pusty. Dopiero kiedy otworzę ten folder w eksploratorze Windows, wybiorę jakiś obraz i otworzę go w Zonerze, a następnie przejdę ponownie do menadżera, to wtedy już wyświetla wszystkie pliki w tym folderze. Mam mnóstwo folderów z obrazami i to jest beznadziejne, że aby wyświetlić zawartość ich wszystkich, miałabym w każdym z osobna otworzyć jakiś plik. Cały dzień by mi to zajęło. Czy jest sposób, aby ten program pokazywał od razu zawartość folderów? Czy to w ogóle normalne zachowanie tego programu, czy też tylko u mnie się tak dzieje? Zastanawiam się nad reinstalacją, ale wrzuciłam sobie tam już mnóstwo dodatkowych filtrów i wtyczkę Virtual Photographer...
 

lugger

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Wrzesień 2010
Posty
648
Reakcje/Polubienia
1416
Trudno zdiagnozować "na odległość" problem ale może przyczyna jest prozaiczna a raczej jej rozwiązanie. Manager, klik i pojawia się pusty folder a zobacz czy na samym dole okna na obramowaniu aplikacji nie ma takiego malutkiego trójkącika, który rozwinie zawartość folderu. Sorry bo być może to zbyt prozaiczna porada ale czasami może się udać.
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
985
Reakcje/Polubienia
42
Nie widzę żadnych trójkącików, ale ten program jest jakiś złośliwy, bo jak go teraz ponownie uruchomiłam, to dziad jeden już pokazuje zawartość tych folderów, a przed założeniem tego tematu nie pokazywał.
W ogóle to jeszcze wczoraj wyskakiwał jakiś dziwny błąd, a dziś już nie wyskakuje. Mam nadzieję, że już tak pozostanie i nie będzie więcej robił mnie w balona ;)
W każdym razie dzięki za odzew :)

@Edycja: matko, dlaczego zamienia mi d z i a d a na kochasia??
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9939
Reakcje/Polubienia
10543
Miasto
Somewhere over the rainbow.
d0r0t@ napisał:
@Edycja: matko, dlaczego zamienia mi d z i a d a na kochasia??

Kiedyś jednego użytkownika uraziło takie określenie, poprosił nawet o skasowanie konta. Od tamtej pory to słowo jest zamieniane na kochasia :zaciesz
 
Do góry