Witamy na PZD!

Welcome to PZD!

Register Zaloguj

KonkursPZD Process Lasso Pro Lifetime

Status
Zamknięty.

angellomichel387

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
16 Sierpień 2013
Posty
563
Polubienia
793
Autor tematu #1
Dzięki życzliwości Pana Jeremy Collake z Bitsum Technologies
za co bardzo dziękuje :klawik.
mam do rozdania 10 licencji Lifetime
Rewelacyjnego Programu
Process Lasso ProZapraszam na oficjalną stronę programu
https://bitsum.com/Dlaczego Process Lasso Pro ??
Ponieważ To Cudo !!


Jak To Działa
Windows, przez projekt, pozwala programom zmonopolizować procesor - prowadzi do zawieszania, mikro-LGD zamarzaniu (nawet paść) oraz opóźnień .. naciśnięciem klawisza i / lub działania myszy.
Process Lasso nie !!jest to inny menedżer zadań ...
Zamiast tego, jest to zaawansowany proces priorytetem narzędzie do automatyzacji i optymalizacji systemu. Oferuje on priorytet procesu optymalizacji, rdzenia procesora optymalizacji powinowactwa, automatyzację planu zasilania, automatyczne zasady, a więc znacznie więcej; to nazwę (w tym obszarze) i Process Lasso to robi!
Jest to najbardziej popularna cecha jest unikalna technologia optymalizacji proces zwany ProBalance (Balans Process), które poprawią elastyczność i stabilność Twojego komputera poprzez inteligentne regulacje dynamicznych klasie priorytetu i / lub powinowactwa CPU problematycznych procesów w tle.
ProBalance inteligentnie dostosowuje priorytety procesów i powinowactwa procesorów, aby wpłynąć pozytywnie na szybkość reagowania dowolnego komputera z systemem Windows i / lub serwera (wszystkie warianty systemu Windows Server).


ProBalance
Unikalna technologia optymalizacji procesów bezpiecznie i skutecznie poprawia szybkość reagowania komputera!
Tryb gier 2.0 (NOWOŚĆ)
Aktywuj Bitsum Najwyższy plan zasilania Wydajność dla wydajności max.
IdleSaver
Maksymalna wydajność przy aktywnym; oszczędzania energii w trybie bezczynności! Wydajność bez utraty oszczędności energii.
Automatyzacja
Automatyzacja i sterowanie ustawieniami procesów, plany zasilania i wiele więcej! Default / uporczywe ustawienia przetwarzania wszystkich typów.


Audiofils własnego wyboru
Szybko staje się wyborem osób entuzjastycznie nastawionych do optymalizacji wysokiej jakości odtwarzania dźwięku!
SmartTrim (NOWOŚĆ)
Pierwszy w historii inteligentny menedżer pamięci RAM! SmartTrim jest selektywny i kontrolowany przez użytkownika.
Optymalna konfiguracja
Natywny kod 64-bitowy dla maksymalnej wydajności na stancjach roboczych i serwerach!


Wiele języków
Angielski, niemiecki, francuski, polski, fiński, włoski, BR-portugalski, rosyjski, japoński, chiński.
Kompatybilność
Wsparcie dla Windows XP do systemu Windows 10.Więcej info
https://bitsum.com/
Pobieranie
Process Lasso 32-bit
https://bitsum.com/files/processlassosetup32.exe
Process Lasso 64-bit
https://bitsum.com/files/processlassosetup64.exe
Kup Teraz
https://bitsum.com/get-lasso-pro/


Tekst tłumaczony przez tłumacza Google więc mogą być błędy w tłumaczeniu


Dane wymagane przez firme to imie i adres e-mail

Zasady konkursu
1.Napisz w kilku zdaniach dlaczego chcesz wygrać Process Lasso Pro
2. Komentarz w języku Polskim lub Angielskim
3.W konkursie mogą brać udział wszyscy użytkownicy zarejestrowani przed ogłoszeniem konkursu
4.Zakończenie konkursu odbędzie się dnia 04.05.2019


Osoby które otrzymają licencje, zostaną wylosowane poprzez portal random
i będę miały 24 godz. na potwierdzenie wygranej przez PW
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
1798
Polubienia
2299
#2
I DO NOT want to win this program, because... I have the lifetime anyway ;)

Pisze jedynie zeby nie bylo rozczarowan bo to nie jest tak, zebysmy byli szczerzy, ze w cudowny sposob usprawni prace kompa o 200%. Zwlaszcza na nowszych maszynach efekty widac jak sie poustawia to i owo. Oczywiscie na starszych maszynach efekty sa o wiele bardziej widoczne.
Na pewno przy obciazeniach typu peak jest w stanie zapewnic unikniecie stuporu kompa. Na pewno pomaga w grach i programach operujacych wyzsza iloscia danych (grafika 3D, bazy danych i inne podobne). Ciekawe efekty uzyskuje sie odpalajac go na maszynie hoscie przy pracy w systemie wirtualnym.

No dobrze, to po co pisze? Bo troszke dziwi relatywnie male zainteresowanie, a pomimo tego ze jak napisalem wyzej: cudow sie spodziewac nie mozna, to programik jest nader przyzwoity i przydatny (i pamietajmy ze obecnie nowa maszyna na ktorej nie widac efektow znaczacych TERAZ po kolejnej radosnej aktualizacji systemu Windows 10 tesotwanego na zdrowym ciele usera moze okazac sie zolwikiem).
 

Leszek55

Bardzo aktywny
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
155
Polubienia
125
#3
Dziękujemy za konkurs z tak zacnym softem! Zainteresowanie wynika być może z małej znajomości programu który to dla mniej technicznych jest "ciekawostką ?" no nie wiem-wiem za to że to świetny kawałek softu i nawet na standartowych ustawieniach już pomaga.ProBalance i zarządzanie koligacjami procesów super sprawa, w starszych maszynach widoczne a i na nowych też to swoje spełnia.Po wgryzieniu się w ustawienia można zapewnić sobie takie priorytety dla zadań jakie nam najlepiej pasują-jak dla mnie program o który chciałbym zawalczyć więc wpisuję się w ten konkurs.
 

Rycho

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
14 Grudzień 2011
Posty
245
Polubienia
55
#4
Program ten używam już od wielu lat na starszym kompie na Win 7 i sprawdza się dobrze! Chciałbym go także używać na nowszym kompie na Win 10 dlatego startuję w konkursie. Dziękuje za zorganizowanie konkursu!
 

marek7001

Bardzo aktywny
Dołączył
30 Lipiec 2012
Posty
216
Polubienia
14
#6
Bardzo fajny program. Pomaga sporo szczególnie przy słabszej konfiguracji. Kilka lat temu zakupiłem licencję ale zostawiłem na starszym laptopie razem z Park Control. Dzieciom pomaga :zaciesz
Chciałbym go użytkować na swoim laptopie z Win 10. Pozdrawiam serdecznie.
 
Dołączył
14 Styczeń 2011
Posty
65
Polubienia
21
#7
Witam
Chętnie przygarnę ten program,miałem kiedyś wersje próbną i bardzo dobrze się sprawdzała.Dzięki za konkurs :).
 
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
57
Polubienia
18
#8
Witam nigdy nie używałem tego programu ,mam dość leciwego laptopa i jeśli faktycznie program jest tak dobry jak inni opisują , to chętnie wezmę udział w konkursie .Dodatkowo zachęca licencja Lifetime .Dzięki za zorganizowanie konkursu .
 

kagar54

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
19 Listopad 2010
Posty
587
Polubienia
15
#9
Witam .Program Proces Lasso używam w wersji darmowej od dosyć dawna , niby wystarczy ale....denerwuje przy uruchamianiu ekran startowy programu , który trzeba za każdym razem kliknąć , przynajmniej u mnie tak jest , więc przydała by się licka Lifetime .
Dzięki za konkurs .
 

grr

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
548
Polubienia
96
#10
Thanks angellomichel387 for the giveaway.
Process Lasso is a Must software for me to install. I'm using it on both Windows7 and XP operating systems. I cannot imagine using my system without Process Lasso as Windows fails badly in handling CPU intensive processes. Lasso has been life saver for me since XP days saving the system from hanging due to some svchost.exe process that used to eat 100% CPU. Apart from Process and CPU optimization, I rely solely on Lasso for blocking unwanted processes, such as Windows Telemetry (compattelrunner, gwx, diagtrackrunner.exes), Adobe and Chrome update processes. I don't fiddle with the default settings and let Lasso run as-is out of the box.

Thanks, Grr
 

hakah

Bardzo aktywny
Dołączył
2 Listopad 2013
Posty
184
Polubienia
79
#12
Thanks for the Giveaway!
Process Lasso improves system performance, responsiveness, and stability during high loads through dynamic adjustments to process priority classes. It can also terminate undesired processes, apply default priorities and CPU affinities to processes, limit the number of instances a process can have, and log all processes. With such favorite features provided by the software, I am anxious to win this license and have a trial of it.
 

Raur

Nowy użytkownik
Dołączył
19 Styczeń 2019
Posty
8
Polubienia
14
#13
Thank you for the opportunity to win in this giveaway @angellomichel387 and to Mr. Jeremy Collake of Bitsum Technologies team, for sponsoring this amazing giveaway :ok

I'd like to win a license because I'll have peace of mind while using Process Lasso Pro since it monitors PC responsiveness using its proprietary algorithm or by user-created rules. I always encounter sluggishness during high loads and limits the maximum use of the system due to some processes taking 100% of CPU power. With a lightweight application like Process Lasso, I'll be able to disallow these processes to hog my CPU resources and will offer automation and optimization in real-time. I'd like to take part in this giveaway and hope to win :hi

Liked/Followed on Facebook |
Nie masz uprawnień do przeglądania zaloguj się lub zarejestruj aby zobaczyć


Followed on Twitter |
Nie masz uprawnień do przeglądania zaloguj się lub zarejestruj aby zobaczyć
 

tarekma7

Bardzo aktywny
Dołączył
22 Kwiecień 2016
Posty
146
Polubienia
152
#14
Thanks a lot for the giveaway. Process Lasso is much better than the built-in windows task manager. It offers complete system automation and optimization utility with many tools and algorithms to dynamically boost PC performance and retain responsiveness during high loads. The ProBalance feature will improve PC responsiveness and reduces the priority of troublesome background processes
 

scot

Bardzo aktywny
Dołączył
14 Luty 2016
Posty
165
Polubienia
70
#15
Thank you for this opportunity.

I want to win Process Lasso Pro because its ProBalance algorithm ensures the focus of the computer resources towards the foreground programs in order to maintain responsiveness by automatically lowering the priority of background items.
 
Status
Zamknięty.