Narzędzia Process Lasso Pro za darmo !

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35921
Reakcje/Polubienia
25013
Miasto
Trololololo
Process Lasso to nie kolejny menedżer zadań. Jest to narzędzie służące do optymalizacji priorytetów/koligacji procesów i automatyzacji systemu. Optymalizacja priorytetów/koligacji/rdzeni, zasady pozwalające na automatyczne wykonanie jakiejś akcji pod określonymi warunkami, automatyczne plany zasilania, to właśnie Process Lasso. Chociaż większość uznaje ten program za jedyne w swoim rodzaju narzędzie służące do optymalizacji priorytetów procesów, potrafi on znacznie więcej!

Najbardziej znaną funkcją Process Lasso jest unikalna technologia optymalizacji procesów zwana ProBalance (Process Balance), która poprawia reagowanie i stabilność systemu poprzez optymalizację priorytetów procesów i/lub zmiany koligacji CPU. System Windows, co wynika z jego architektury, pozwala programom na monopolistyczne wykorzystywanie CPU bez wystarczającego hamowania. Skutkami tego są zawieszenia się systemu, tzw. „lagi” i szarpany ruch kursora myszki. ProBalance inteligentnie zmienia priorytety i/lub koligacje CPU uruchomionych programów (na żądanie lub jeśli potrzeba) tak, aby gorzej zachowujące się procesy nie oddziaływały negatywnie na reagowanie twojego PC.

Nie wierz nam na słowo w kwestii ProBalance, wypróbuj „Pożeracza CPU”, aby zobaczyć korzyści. Jest to prosty program działający w nieskończonej pętli, działający z normalnym priorytetem, który może napisać każdy programista, w dowolnym języku programowania. Ile wątków uruchomionych z priorytetem normalnym, nie robiących czegokolwiek innego poza marnowaniem cykli CPU, potrzeba, aby doprowadzić system do zawieszenia się? Na systemie jednordzeniowym wystarcza jeden wątek! Owszem – zdaje się to być błędem w systemie, ale wynika to z jego budowy, czego wyjaśnienie także zamieszczamy w artykule znajdującym się pod powyższym odnośnikiem.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

mjr

Świeżak
Dołączył
14 Lipiec 2012
Posty
13
Reakcje/Polubienia
0
Witajcie! Pobrałem instalkę (64bit) z powyższego linku i w czasie instalacji wyświetla się taki komunikat:
"Installer integrity check has failed. Common causes include
incomplete download and damaged media. Contact the
installer's author to obtain a new copy.
More information at:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Czy ktoś miał to samo?
Zgłasza się jeszcze strona rejestracji programu i na tym koniec.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35921
Reakcje/Polubienia
25013
Miasto
Trololololo
A

Anonymous

Pobierasz paczkę 64-bit ze strony promocyjnej, a następnie rozpakuj ją. Przeczytaj plik readme.txt. Znajdziesz tam poniższy link:


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Wejdź na niego i zarejestruj się. Tam też ściągasz wersję 64-bit.
 

mjr

Świeżak
Dołączył
14 Lipiec 2012
Posty
13
Reakcje/Polubienia
0
Dzięki. Faktycznie jest tam instalka 64b do sciągnięcia. Już jest zainstalowana. Tylko, że dostałem na tamtej stronie komunikat: "Further attempts at this action by this IP is prohibited for 4 hours." w czasie wpisywania swoich danych. Przełączyłem się na BC i ten sam komunikat. Więc muszę poczekać.
Ale mam jeszcze serial z września 2012, czy będzie działać? I jak długo?
 
A

Anonymous

Zgadza się, jest taki komunikat. Godzinę temu zarejestrowałem się bez problemu. Widocznie dużo ludzi rzuciło się na stronę. Po prostu trzeba próbować. Powodzenia.

UWAGA!!!
Spróbuj wejść na stronę przez inną przeglądarkę. Wcześniej korzystałem z Firefoxa. Teraz wszedłem przez Operę i poszło.

W mailu napisali: "This is your licensed product to use FOREVER!".
 

mjr

Świeżak
Dołączył
14 Lipiec 2012
Posty
13
Reakcje/Polubienia
0
Udało się! Ponownie wszedłem przez ten link, który podałeś i otrzymałem klucz - Forever. Używam domyślnie Opery od urodzenia:) Poza tym na wszelki wypadek podałem inny e-mail.
Widocznie to było przeciążenie żądaniami.
Dziękuję wszytkim, którzy zechcieli mi pomóc. Pozdrawiam. Marek
 

Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18400
Reakcje/Polubienia
39051
Miasto
Gdzieś w Polsce
lasso120.jpg
Process Lasso Pro 6.5 dziś na GOTD

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

rejestracja

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5612
Reakcje/Polubienia
4113
Miasto
Polska
Sądzę, że warto pomimo pozyskania serialu, wyeksportować zapis aktywacji z rejestru:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Próbowałem, wpisując serial, bezskutecznie zaktywować najnowszą wersję programu (6.5) pozyskanym uprzednio w promocji kluczem do wersji 5.1.
Bez problemu udało mi się dokonać tejże aktywacji wpisując dane bezpośrednio do rejestru.
Czy jest to zatem jakiś sposób na lifetime?
Who knows, maybe, perhaps? - jak mawiają starożytni Rosjanie. :dziwak
 

Tadek59

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
4168
Reakcje/Polubienia
144
Do góry