Program do tworzenia kopii zapasowej całego systemu/partycji

Tomasz Bielski

Bardzo aktywny
Dołączył
21 Sierpień 2012
Posty
325
Reakcje/Polubienia
31
Miasto
Szczecin
Szukam darmowego i solidnego programu który posłużyłby mi do tworzenia kopii systemu / partycji systemowej. Chodzi o to, aby w razie problemów mógł przywrocić system do stanu w którym utworzyłem kopie.

Kiedyś używałem AOMEI Backupper ale coś mi wariował gdy przeszedłem na Win 10 i teraz nie wiem czy jest coś lepszego?
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35578
Reakcje/Polubienia
24600
Miasto
Trololololo
Szukam darmowego i solidnego programu który posłużyłby mi do tworzenia kopii systemu / partycji systemowej. Chodzi o to, aby w razie problemów mógł przywrocić system do stanu w którym utworzyłem kopie.

Kiedyś używałem AOMEI Backupper ale coś mi wariował gdy przeszedłem na Win 10 i teraz nie wiem czy jest coś lepszego?
Macrium reflect Free , pewniak, solidny program do backupu
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


możesz też obadać Minitool ShadowMaker Free
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Tomasz Bielski

Bardzo aktywny
Dołączył
21 Sierpień 2012
Posty
325
Reakcje/Polubienia
31
Miasto
Szczecin
W Macrium reflect też mogę zgrać program na USB (pendrive) i przywracać nim utworzony backup z systemem?
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35578
Reakcje/Polubienia
24600
Miasto
Trololololo
W Macrium reflect też mogę zgrać program na USB (pendrive) i przywracać nim utworzony backup z systemem?
Instalujesz Macrium na kompie, odpalasz program i tam wybierasz gdzie ma utworzyć nośnik rozruchowy, wskazujesz pendrive USB czy co tam sobie chcesz i tym utworzonym nośnikiem przywracasz.
 
Do góry