Proszę o pomoc - IDM nie pobiera z kingfile.pl

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35918
Reakcje/Polubienia
25008
Miasto
Trololololo
Dlaczego IDM nie może mi ściągnąć pliku z tej strony.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Może ktoś wie jak temu zaradzić.Jest taka informacja.

Masz tam konto Premium :?? Żeby pobrać musisz zapłacić SMS'em albo przelewem, opcji bezpłatnej w przypadku tego pliku nie ma, tak mi pokazuje.
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19204
Reakcje/Polubienia
55889
Podaj na PW adres mailowy to poślę Ci mailem. Plik nieduży ok. 7 MB. Ja pobrałem bez problemu, ale ja ściągałem przez Waterfoxa bez pomocników w rodzaju IDMu. Masz tu link, może pójdzie "
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
"

Linki są generowane dla każdego indywidualnie, więc ten podany przez ciebie jest bezużyteczny.
Najlepiej wrzuć mu go na jakiś inny pobierak.
 

senior38

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Listopad 2010
Posty
1629
Reakcje/Polubienia
238
Miasto
Świętokrzyskie
Masz tam konto Premium :?? Żeby pobrać musisz zapłacić SMS'em albo przelewem, opcji bezpłatnej w przypadku tego pliku nie ma, tak mi pokazuje.
Oprócz płatnego jest też konto darmowe.Dzieje się to tylko przy zainstalowanym IDM,natomiast po odinstalowaniu IDM proces pobierania przebiega normalnie.Dodam,że z tej strony nigdy nie mogę pobrać przez IDM,żadnych programów.
 

tedi13

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
25 Październik 2010
Posty
315
Reakcje/Polubienia
552
Miasto
okolice Krakowa
Trochę się pogubiłem, chcesz go pobrać czy chceszgo pobrać koniecznie przez IDM? Ja nie mam zainstalowanego IDM a pobrałem darmowo. No chyba załapałem o co Ci chodzi. Plik do ściągnięcia wybrałeś przykładowo. Ja mam kilka przyspieszaczy, ale tylko FlashGet działa ale z prędkością darmową ( 80 kb/s) taką jak przeglądarka, więc zabawa bez sensu. To chyba tyle w temacie ode mnie
 
Ostatnia edycja:

senior38

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Listopad 2010
Posty
1629
Reakcje/Polubienia
238
Miasto
Świętokrzyskie
Trochę się pogubiłem, chcesz go pobrać czy chceszgo pobrać koniecznie przez IDM? Ja nie mam zainstalowanego IDM a pobrałem darmowo.
Chcę go pobrać,ale IDM wyświetla mi informację taką jak podałem w pierwszy poście.Jak pominąć IDM aby pobrać ten plik?
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19204
Reakcje/Polubienia
55889
Dlaczego IDM nie może mi ściągnąć pliku z tej strony.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Może ktoś wie jak temu zaradzić.Jest taka informacja.


Na takich stronach akceleratory pobierania często są blokowane.

Edit:

Musiałem skasować podane linki. Mój błąd :nea
Bo ak widzę, zamierzasz pobrać program Weather Watcher Live 7.2.110
A plik WWL.7.2.110....rar to sckrakowana wersja tegoż programu.

Ten portal propaguje jednak tylko legalne licencje lub free. Więc nie podam ci alternatywnych linków. (ale jak widzę za późno)
 
Ostatnia edycja:

Jarom

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Wrzesień 2016
Posty
3893
Reakcje/Polubienia
1228
@senior38 - strzelam - może w IDM wystarczy zmienić ustawienia, żeby nie pobierał w kilku częściach tylko w jednej?
 

zenek22

Nowy użytkownik
Dołączył
16 Luty 2015
Posty
2
Reakcje/Polubienia
2
W IDM wystarczy wcisnac klawisz dezaktywacyjny i pobietanie rozpocznie sie przez przegadarke.Ktory to klawisz zobaczysz w ustawieniach IDM
 
Do góry