Przegląd raportu Kaspersky Transparency Initiative

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4275
Reakcje/Polubienia
5690
Miasto
To tu to tam....
nom...
to przeglad transparentnosci od wujka siamtlasia:
jest takie cus, co istnieje od wiekow, nazywa sie CryptoPrevent, od Foolish IT, obecnie dx7 cos tam, i wujek byl otrzymal licke lifetime kiedys za cos tam na bleeping.
Anyway. Jednym z elementow "premiuma" jest... zalozenie pierdyliarda ukrytych malunich plikow tu i owdzie i reakcja na ich zmiane.
Teraz tak... :jaranko
Na wirtualnej maszynie wujek siamtlas uzywal KTS. Bo tak i juz.
I se wzial i upgradnal do KAspersky Premium, bo za darmo, od kolegi i w ogole.
Czyli: mamy maszynke, ktora pracuje pod w sumie dwoma ochronkami: ruskom i amerykanskom (brakuje mi ESETa zeby Wikingowie pilnowali ekstremistow) i nagle znienacka (pamietajcie ze Sztrylic karmil niemieckie dzieci znienacka. Dzieci od znienacka puchly i umieraly) CryptoPrevent zaczal mnie crashowac maszyny wirtualne ze pilki FolderWatch ulegli zmianie.
Aucia.
Znaczy.... patrzac na zmiany w mojej VM mam rozumiec ze Kaspersky w ramach transparrentnosci zaczal do MOICH plikow honeypot dokladac cos od siebie/putka? Ekhm...
Eugeniusz, jo tu miec flasze... albo mie wyjasnisz o co lotto albo pokaze ci alternatywne zastosowanie flaszy oraz polskie alternatywne znaczenie slowa: tulipan.
PS: u mnie nie ma: sad ma udowodnic wine. U mnie jest: cos sie dzieje, zalatw se alibi ze bylos 5000lat swietlnych away.

I lojalnie uprzedzam: kolejny crash VM bedzie skutkowal kapciem lub ciemciapem w tyn gupi lep. Albo jakims cynkiem do Briana K. (aka krebs security).
I owszem: wiem ze czytata.

EDIT:
nie.
<foch>
ja jestem standard juzer i mie tu nie dzwonic wieczorowa pora (swoja droga szybkie sa).
Proszem mie odpowiedziec oficjalnymi kanalami, to jak nie bede zbyt leniwy to zapodam.
PPS:
NADAL mam focha
 

Nitrogene

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Listopad 2018
Posty
1652
Reakcje/Polubienia
1748
Jeśli chodzi o Kasperskiego, to jest takie przysłow, które mówi, że kłamcy nie powinno się wierzyć nawet jeśli chwilowo mówi prawdę.
 
Do góry