Pytanie o Emisoft Anti-Malware

rene1983

Wygadany
Dołączył
15 Luty 2012
Posty
98
Reakcje/Polubienia
5
Witam bardzo mam takie pytanie Cały czas używałem pakietu Emisoft Internet Security ale od początku października zrezygnowali z tego i zamienili mi na Emisoft Anti-Malware , czy starczy on jako antywirus?Wiem że skasowali firewall z niego czy coś jeszcze o prócz niego z niego skasowali.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35904
Reakcje/Polubienia
24984
Miasto
Trololololo
Witam bardzo mam takie pytanie Cały czas używałem pakietu Emisoft Internet Security ale od początku października zrezygnowali z tego i zamienili mi na Emisoft Anti-Malware , czy starczy on jako antywirus?Wiem że skasowali firewall z niego czy coś jeszcze o prócz niego z niego skasowali.

Wywalili tylko zaporę twierdząc że ta którą oferuje Windows jest dobra, reszta bez zmian czyli Emsisoft dalej jest i będzie topowym programem do ochrony komputera.

Jak dla mnie to oni dzięki temu wywaleniu ichniej zapory i przejściu na tę która jest w Windowsie chcą otworzyć się na użytkowników początkujących którzy nie kumają na co zezwolić a co zablokować w firewallu, Emsi stanie się bardziej popularny co przełoży się na więcej mamony dla producenta :guma:glupek .

Jak chcesz to doinstaluj sobie jakąś nakładkę na systemowego firewalla i będzie spoko.
Bezpłatna to np: Evorim Free Firewall
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

bezpłatna wersja Windows Firewall Controll
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

bezpłatny TinyWall –
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

a tu masz info od samego Emsisoftu
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Ostatnia edycja:

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
@OXYGEN THIEF ten link do bloga Emisoftu troszkę omyłkowo zaszyty i źle odsyła. Powinno być:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Dorzuciłbym jeszcze do propozycji Sphinx Windows 10 Firewall Control - darmową wersję:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

a mój kolega, któremu ufam w tym względzie poleca - Simplewall
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Myślę, że możesz zwrócić się do supportu Emisoft - podać nr licencji, napisać, że skoro pakiet stracił na funkcjonalności, to prosisz ich o zrekompensowanie tego faktu. Jeden z kolegów dostał przedłużenie licencji o 400 dodatkowych dni.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35904
Reakcje/Polubienia
24984
Miasto
Trololololo

yyy

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
12 Maj 2013
Posty
523
Reakcje/Polubienia
401
Witam bardzo mam takie pytanie Cały czas używałem pakietu Emisoft Internet Security ale od początku października zrezygnowali z tego i zamienili mi na Emisoft Anti-Malware , czy starczy on jako antywirus?Wiem że skasowali firewall z niego czy coś jeszcze o prócz niego z niego skasowali.
Osobiści używam Emsi od wersji chyba 5 w różnych konfiguracjach i odpukać zawsze strzegł mnie dobrze czy to sam czy w duecie z jakąś zaporą do zeszłego roku używałem na XP z ZoneAlarm Free Firewall, a od tego na nowym kompie śmiga razem z Glasswire i też robi co ma robić i nie straszne mu odmęty internetu :)Przymierzałem się nawet pare razy do pakietu IS od emsi ,ale jakoś tak mi igdy nie podchodził czy to jako zestaw czy jako osobna zapora .
 
Ostatnia edycja:

rene1983

Wygadany
Dołączył
15 Luty 2012
Posty
98
Reakcje/Polubienia
5
Dziękuję za rady ,na pewno z nich z korzystam a po ich gratisie zrobiło mi się w licencji 3284 dni więc szkoda by było.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35904
Reakcje/Polubienia
24984
Miasto
Trololololo

yyy

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
12 Maj 2013
Posty
523
Reakcje/Polubienia
401
Dziękuję za rady ,na pewno z nich z korzystam a po ich gratisie zrobiło mi się w licencji 3284 dni więc szkoda by było.
To solidna firma i jak widać potrafią wynagradzić nawet okrojenie pakietu :) Fajne mają też zniżki jak przedłużasz licencje zależne od stażu i długości wykupienia licencji oraz dodatkowo system reflinków gdzie możesz dostać nawet pół roku gratis. U mnie np wychodzi staż + licka na 3 lata za 95 zł .
 

rene1983

Wygadany
Dołączył
15 Luty 2012
Posty
98
Reakcje/Polubienia
5
Sam jestem zaskoczony tą licencją no ale rzeczywiście potrafią wynagrodzić.Dziękuję za wszelką pomoc.

Po ich gratisie licka jest ważna 21.08.2027
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry