Pytanie o windows 8.1 64 bit ??

Sorgi

Bardzo aktywny
Dołączył
14 Styczeń 2011
Posty
142
Reakcje/Polubienia
58
Witam.

W związku z tym że niedługo konczy się wsparcie dla windows 8 mam takie pytanko.Czy po skończeniu wsparcia nadal bedzie można automatycznie pobierać uaktualnienia do windows 8 ( te do dnia wsparcia). Z góry dziękuję za odpowiedz Panowie .
 

helium

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
2183
Reakcje/Polubienia
2555
Miasto
Kraków
Witam.

W związku z tym że niedługo konczy się wsparcie dla windows 8 mam takie pytanko.Czy po skończeniu wsparcia nadal bedzie można automatycznie pobierać uaktualnienia do windows 8 ( te do dnia wsparcia). Z góry dziękuję za odpowiedz Panowie .
Ciekawe pytanie, ja też ciągle na 8.1. Wydanie mi się że będzie można, ale ostatnie będą te styczniowe 2023
 

Sorgi

Bardzo aktywny
Dołączył
14 Styczeń 2011
Posty
142
Reakcje/Polubienia
58
Też mi się tak wydaje ale wolę się upewnić.

Ja wróciłem z 10 na 8.1 .Strasznie mi mulił laptop na 10
 

Nitrogene

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Listopad 2018
Posty
1667
Reakcje/Polubienia
1765
A ja wszystkie kompy PC przeniosłem na Windows 11 64 bit.
Z formatem dysku oczywiście, by żadne starocie nie muliły.
 

helium

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
2183
Reakcje/Polubienia
2555
Miasto
Kraków
Akurat dzisiaj coś tam napisano odnośnie zapytania.

W styczniu 2023, ponad 10 lat po wydaniu systemu Windows 8, wsparcie dla wersji 8 i 8.1 zakończy się. Już teraz stopniowo przestają działać funkcje opcjonalne Ósemki sprzężone z chmurą, takie jak Sklep, aplikacje Metro, synchronizacja ustawień i OneDrive. System wciąż jednak otrzymuje aktualizacje zabezpieczeń w postaci comiesięcznych pakietów kumulatywnych. Za pół roku proceder ten zakończy się: Windows Update dalej będzie działać, ale dostarczy wyłącznie aktualizacje Defendera i Office'a 2013 (oraz, oczywiście, wszystkie poprzednie).

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Do góry