Mirko

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
10 Czerwiec 2011
Posty
10099
Reakcje/Polubienia
7417
QILING Disk Master Pro 3.1 przez 3 dni
QILING Disk Master Pro to rozbudowany w funkcje program przeznaczony do tworzenia kopii zapasowych systemu, partycji, dysków oraz wybranych plików.Program daje nam możliwość wybrania stopnia kompresji, pozwala dzielić kopie zapasowe na części.Odzyskiwanie (przywracanie) kopii zapasowej np: systemu wykonujemy z poziomu płytki startowej lub specjalnego menu ładowanego podczas startu systemu (wtedy nie potrzeba płytki rozruchowej).Program posiada również narzędzia do dzielenia dysków na partycje, łączenia partycji, usuwania plików tymczasowych, narzędzia diagnostyczne, RamDisk, SecureDisk i wiele więcej.
box-pro.jpg

QILING Disk Master Professional:
Virtual disk and backup software and checking hard disk's health software. With it, you can do:
The virtual disk utility simulates a real HDD in order to avoid data loss and to facilitate a more comfortable software testing environment.
The ramdisk feature allows users to enhance the speed of the PC.
Full system protection allows you to easily back up and recover your entire operating system when disaster happens.
Fast, easily and safely migrate system to an SSD or a bigger HDD for disk replacement or upgrade.


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Pobieramy:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
license key:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

ArekS

Bardzo aktywny
Dołączył
29 Kwiecień 2015
Posty
244
Reakcje/Polubienia
0
Mirko napisał:
QILING Disk Master Pro 3.1 przez 3 dni
Myślę, że powinno się nadmienić, że jest to nowa nazwa (i przy okazji nowa wersja) programu, który poprzednio nazywał się:
DAYU Disk Master Pro

i był już rozdawany wcześniej - jest o tym temat na PZD:
programy-z-promocji-freebies-f6/dayu-disk-master-professional-za-darmo-t20343.html
Może te dwa tematy powinny być połączone w jeden?

Źródło informacji - oficjalne forum QILING TECHNOLOGY:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Our company name have been changed. Now our company name is changed to Chengdu QILING Tech Co., Ltd.
A przy okazji - linki bezpośrednie:

Instalka:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
oraz plik dołączany przez WindowsDeal - z informacją o licencji:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Mirko

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
10 Czerwiec 2011
Posty
10099
Reakcje/Polubienia
7417
QILING Disk Master Pro 3.1 przez 3 dni


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Pobieramy i licencja jak wyżej.
 

Zawisza Czarny

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2010
Posty
1086
Reakcje/Polubienia
43
Zainstalowałem ten program i spodobał mi się. Zrobiłem pierwszy backup. Ma opcje do partycjonowania.
Na obecną chwilę zrezygnowałem z AOMEI. Jeśli przywróci system bexz problemów to chyba przy nim zostanę.
 

damien76

Wygadany
Dołączył
19 Sierpień 2010
Posty
65
Reakcje/Polubienia
22
How does this compare to Minitool Partition Wizard Pro...? Have used Minitool, EASEUS Partition Wizard and AOMEI. Seems to be the same.
Might worth a try :)
---

Jak to się ma do MiniTool Partition Wizard Pro ...? Skorzystało MiniTool EASEUS Partition Wizard i Aomei. Wydaje się, że same.
Może warto spróbować :)
 

Manila

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
15 Październik 2012
Posty
1213
Reakcje/Polubienia
58
Program zrobił szybciej kopię partycji systemowej z pozycji Windowsa od Acronisa.
Kopia przywrócona prawidłowo, równie szybko. Nie ma się generalnie do czego przyczepić.
Można uruchomić odpowiednie boot menu i w razie awarii odzyskać system:

YsIF3Pj.jpg

Poza tym, oprócz backupu i recovery można np. zmienić rozmiar partycji oraz:

Bkc6Gmx.jpg

Wydaje się być całkiem niezłym programem :ok
 

Zawisza Czarny

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2010
Posty
1086
Reakcje/Polubienia
43
Ja zrobiłem na razie backup tym softem (Win XP - partycja systemowa). Jeszcze nie miałem czasu na tez z przywracaniem ale napisze po eksperymencie.
 

alco

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
1571
Reakcje/Polubienia
648
Tak z ciekawości sprawdziłem co to za cudo, no i u mnie niestety wygląda to całkiem inaczej. Nadmienie tylko że program poleciał a ten post tylko w celach rekreacyjnych.

Przy partycji systemowej 21gb:
dLafNFP.png


Metoda kompresji normalna:
Y5QPmj2.png

:bea
 

Manila

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
15 Październik 2012
Posty
1213
Reakcje/Polubienia
58
Ale o czym tu w ogóle dyskutować jak u Ciebie prędkość zapisu to niecałe 4 MB/s :facepalm
Ja miałem 40 MB/s (Win7) i wszystko to nie przy pomocy szybkiego dysku zewnętrznego, ale z partycji na partycję na zwykłym "talerzu". Przywracanie na W10 na maszynie wirtualnej, a tam co zrozumiałe jest dużo wolniej (ale nawet tam dużo szybciej jak u Ciebie).
No sorry, ale sprawy sprzętowe też mają znaczenie niestety :bea
 
Do góry