OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35578
Reakcje/Polubienia
24600
Miasto
Trololololo
Product_Banner_18.png


Reboot Restore Rx to nowy, prosty w obsłudze i bezpłatny program który pozwala szybko ( kilkanaście sekund) przywrócić system jak i inne wybrane przez użytkownika partycje do wcześniejszego stanu (chronione partycje wybieramy podczas instalacji), wystarczy tylko zrestartować komputer.Program tworzy tzw.migawki (snapshoty) chronionych partycji i nie należy ich mylić z kopiami jakie wykonują programy typu Paragon, Macrium czy Acronis.Reboot Restore Rx może się okazać bardzo przydatny dla osób które często testują różne programy, zostały zaatakowane przez wirusa czy inne złośliwe oprogramowanie lub po prostu udostępniają komputer innym.Wystarczy zrestartować komputer i gotowe, wszelkie ślady po wprowadzonych zmianach znikają.Program tworzy specjalny punkt bazowy (który można aktualizować) do którego przywraca system, chroni MBR oraz pozwala przywrócić system z poziomu konsoli (Mini OS) nawet w przypadku gdy się nie uruchamia.Poprzez ikonkę w trayu możemy ustalić czy po restarcie ma zostać przywrócony system czy nie.

Obsługa programu jest banalnie prosta i działa on w pełni automatycznie.
Product_Big_Sreenshots_53.jpg

Product_Big_Sreenshots_54.jpg

Product_Big_Sreenshots_58.jpg

Product_Big_Sreenshots_59.jpg

Product_Big_Sreenshots_60.jpg

Product_Big_Sreenshots_61.jpg

Reboot Restore Rx

Reboot Restore Rx™ is a Freeware utility that makes it easy to maintain PC’s in small public access computing environments (classrooms, computer labs, kiosks, internet cafes, libraries, etc.). Every time you restart the PC’s - they will automatically reset to your desired baseline settings.

Advanced Technology designed for small public access computing environments.

It’s a challenge to maintain public access PC's - at hotels, internet cafes, and libraries - where users are not always careful and usage is high. Reboot Restore Rx simplifies the management of PC's in shared computing environments...

Reboot Restore Rx is a non-restrictive hard drive restore product designed for public access PC management. The PC users feel as though they have complete control over the PC. But regardless of what they do, including erasing files, installing software or even hacking the system registry, Reboot Restore Rx will automatically restore the PC to a predefined baseline -- every time the workstation is restarted, or turned on. Making the workstations perfectly configured and available for the next user.

Restore on Reboot
Reset to Baseline on PC Start Up or Hard Reset
One-Click Instant Updates
VMWare Support
Protects the MBR
Works below Windows
Mini OS Access
Restore from unbootable Windows

[/quote]



Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Program do pobrania

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Ostatnia edycja:
A

Anonymous

Fajny, taki darmowy i prosty RollBack Rx/EAZ-FIX :klawik. Dwa procesy zużywają ok 6MB RAM :gracz
Git dodatek do tradycyjnego programu do backupu :yes master
 

Manila

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
15 Październik 2012
Posty
1213
Reakcje/Polubienia
58
To jest coś takiego jak Toolwiz Time Freeze (ten znam) i SD (tego nie) ? Jeśli tak, to ile wycina sobie miejsca na partycji ? Bardziej jednak z opisu wygląda mi to na jakąś hybrydę powyższych programów i systemowego przywracania. Mylę się ? :scratch
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35578
Reakcje/Polubienia
24600
Miasto
Trololololo
To jest coś takiego jak Comodo Time Machine, Rollback RX czy EAZ FIX.Maksymalnie uproszony program, nawet nie ma opcji, jedyne co można zrobić to wybrać w ikonce w trayu czy po restarcie ma przywrócić czy nie.
Product_Big_Sreenshots_61.jpg

Konsola odzyskiwania ładuje się przed startem systemu, ba jak ktoś ma Kerivera to konsola Reboot Restore Rx ładuje się przed konsolą Kerivera.Jak ktoś udostępnia kompa innym a zwłaszcza dzieciom to program jak znalazł, do testów innych programów też git.System przywraca migiem, jak i inne partycje.Jak ktoś rozdupczy ci system, to tez przywrócisz.
 

artoor

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
1157
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Częstochowa
Czy można zatem pokusić się o stwierdzenie, że to taka całkiem niezła, darmowa alternatywa dla Shadow Defendera?
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35578
Reakcje/Polubienia
24600
Miasto
Trololololo
Shadow Defender to wirtualizacja, a ten program robi 1 kopię (snapshot) tak samo jak uwielbiany przez Manilę RestoreIT :wariat :jezyk
 

Manila

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
15 Październik 2012
Posty
1213
Reakcje/Polubienia
58
OXYGEN THIEF napisał:
Shadow Defender to wirtualizacja, a ten program robi 1 kopię (snapshot) tak samo jak uwielbiany przez Manilę RestoreIT :wariat :jezyk

Już go nie mam, poleciał w kosmos przy reinstalacji :dziwak
Teraz męczę się z Try&Decide Acronisa :dziwak
 

artoor

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
1157
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Częstochowa
No tak, już to było wspomniane... nie dotarło do mnie :zawsty
 

sheriff

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
2 Marzec 2013
Posty
1365
Reakcje/Polubienia
345
Powiem tylko jedno chce to miec - po testach stwierdzam daje mu 5/5 za prostote i funkcjonalnosc plus ze darmowe bez zbednych kosztow licki
:piwko
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9847
Reakcje/Polubienia
10470
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Doszedłem do wniosku, że lepiej nie mieć tego włączonego bez przerwy bo ja miałem i zapomniałem o nim całkowicie, zainstalowałem sobie jeden program, który wymagał na koniec restartu, Zgodnie z zaleceniami zrestartowałem i później przez dobre 15 minut głowiłem się gdzie jest mój nowo zainstalowany program. Dopiero później przypomniałem sobie o działającym Reebor Restore:)
 

kagar54

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
19 Listopad 2010
Posty
588
Reakcje/Polubienia
22
Miasto
Okolice Przemyśla
Na Win 8 nie działa co chwilę robi restart , nie pomogła instalacja w trybie zgodności ani z Win 7 ani z XP .
 

Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18259
Reakcje/Polubienia
38575
Miasto
Gdzieś w Polsce
Po zainstalowaniu tego programu pojawiają mi się błędy. Przy zapisywaniu czegokolwiek na pulpicie nie widać tego do czasu odświeżenia ekranu czyli F5. Podobnie ma się z usuwaniem z pulpitu programem do wymazywania, plik czy folder niby zostaje, znika po odświeżeniu. :(
Zaobserwowaliście u siebie jakieś błędy?
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35578
Reakcje/Polubienia
24600
Miasto
Trololololo
Na XP żadnych błędów nie mam.
 

sonia

Bardzo aktywny
Dołączył
6 Kwiecień 2012
Posty
109
Reakcje/Polubienia
44
Reebor Restore wypróbowałam, jednak nie dla mnie, zainstalowałam też jakiś program i potem go już nie miałam,
więc nic z tego jak go wyłączymy, gdy za jakiś czas włączymy, programy nowe zainstalowane nam znikną.
Reebor Restore raz robi kopię, chyba że można jakoś inaczej ten program ustawić :scratch
 

mac

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Wrzesień 2010
Posty
742
Reakcje/Polubienia
3
Miasto
Starogard Gdański/Berlin
sonia napisał:
Reebor Restore wypróbowałam, jednak nie dla mnie, zainstalowałam też jakiś program i potem go już nie miałam,
więc nic z tego jak go wyłączymy, gdy za jakiś czas włączymy, programy nowe zainstalowane nam znikną.
Reebor Restore raz robi kopię, chyba że można jakoś inaczej ten program ustawić :scratch
Program robi nową kopie za każdym razem gdy go włączymy w trayu( Restore is ON). Po włączeniu pojawia się komunikat:
GGWUezQ.jpg

wciskamy OK i jest tworzona nowa migawka systemu (nie wymaga restartu system).

Reasumując.
1.Przed instalacją jakiegoś programu który chcemy wypróbować włączamy Reboot Restore ( jeżeli jest wyłączony w trayu) i tworzymy nową migawkę systemu.
2.Następnie instalujemy program.
3.Jeżeli uznamy że chcemy zachować ten program na kompie to musimy stworzyć nową migawkę czyli wyłączamy Reboot Restore i ponownie włączamy tworząc nową migawkę co sprawia że nowo zainstalowany program zostanie do niej (migawki systemu) dodany.
4.Jeżeli program nam się nie spodobał i chcemy go usunąć to wystarczy uruchomić komputer ponownie ale nie wykonujemy punktu nr 3 !!!

Porównanie do innych programów tego producent (wersje płatne)
NbIdB0T.png
 
Do góry