Narzędzia RecoveryRobot Pro za darmo

Camel1965

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
37710
Reakcje/Polubienia
33902
RecoveryRobot Pro
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

recoveryrobot-pro.png

RecoveryRobot Pro został zaprojektowany jako uniwersalne oprogramowanie do odzyskiwania danych do odzyskiwania cennych danych w prawie każdym scenariuszu utraty danych. Chociaż jest bardzo wszechstronny w swoich możliwościach odzyskiwania danych, nie wymaga umiejętności zawodowych podczas procesu odzyskiwania danych.
What RecoveryRobot Pro is capable of
– Recover accidentally deleted data or files emptied from Recycle Bin and files deleted by using SHIFT+DELETE, etc.
– Recover data or file from damaged or formatted hard drive or the hard drive is inaccessible for unknown reason.
– Recover data or file from the local hard drive or external storage devices like memory stick, memory card and flash drive.
– Perform data recovery from lost or deleted partitions when hard drive crashed, MBR corrupted, disk repartitioned (fdisk) or overwritten
– Recover lost image, audio, and video files from hard drives, USB drives, SD cards, Camera, or memory card in mobile phone
– Recover lost, deleted, corrupted or formatted photos and video files from various memory card types.
– Recover data or file under other circumstances not listed above.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Ostatnia edycja:

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2235
Reakcje/Polubienia
788
Miasto
Hajnówka
Program się przydał. Ne wiem jakim sposobem mój klient przekonwertował dysk HDD 1 TB na wolumin dynamiczny i dodatkowo uszkodzony. i nieczytelny. System ma postawiony na oddzielnym Kingston 250 GB SSD. Przekonwertowałem dysk dynamiczny na dysk MBR, na GPT się nie udało ze względu na brak miejsca na dysku, normalnie zamiast 1 TB system widział 0 bajtów.
Program Recovery Robot jest malutki, to zaledwie jeden plik wykonywalny,. Samo skanowanie dysku 1 TB trwało około 2 godzin, znalezione zostały 2 partycje NTFS ze wszystkimi danymi, problem w tym że partycji w całości nie da się tym programem przywrócić. Z poziomu programu można jedynie przekopiować wszystkie dane do innej lokalizacji np. na dysk przenośny. Co też zrobiłem, żaden plik nie jest uszkodzony, zdjęcia , obrazy i filmy czy dokumenty są w doskonałej kondycji, skopiowane w 100%. Później próbowałem przywrócić całe partycje na ich poprzednie miejsce na dysku za pomocą Hard Disk Manager 15 Suite. Zostały poprawnie przywrócone , są czytelne z poziomu programu Hard Disk Manager jako partycje NTFS, w podglądzie widać każdy folder i plik ale z poziomu systemu Windows sytuacja wygląda inaczej: system plików to RAW i jest nieczytelny dla Windows Nie udało się przeprowadzić konwersji systemu plików na NTFS, przy próbie formatowania każdej z odzyskanych partycji również pojawił się nieznany błąd. Jedyne co mogłem zrobić to usunąć niepoprawne partycje, utworzyć je na nowo i skopiować dane z dysku przenośnego odzyskane wcześniej przez Recovery Robot, na ich właściwe miejsce. Nie muszę chyba pisać ile to trwało, skoro samych filmów było u gościa ponad 500 GB. Na szczęście komputer wyposażony jest w procesor i7 i 16 GB RAM DDR 3.
Z czystym sumieniem mogę polecić RR do odzyskiwania danych ale cierpliwość trzeba mieć, bo trwa to trochę. No i trzeba mieć pod ręką dodatkowy dysk o odpowiedniej pojemności.
 

gregor2302

Świeżak
Dołączył
5 Styczeń 2012
Posty
12
Reakcje/Polubienia
0
Nieprawidłowy kod rejestracji lub nazwa użytkownika - takie mam info po podaniu klucza .
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35841
Reakcje/Polubienia
24896
Miasto
Trololololo
Nieprawidłowy kod rejestracji lub nazwa użytkownika - takie mam info po podaniu klucza .
tam są 2 klucze, jeden do wersji 1.2 a drugi do wersji 1.3 więc pewnie nie ten instalator pobrałeś.
 
Do góry