Remember Windows Media Player? Microsoft is finally replacing it

ImranQ

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
25 Maj 2019
Posty
670
Reakcje/Polubienia
1403
When’s the last time you used Windows Media Player? What about Microsoft’s Groove Music app? If you’re anything like me, it was probably right after getting a new computer or completing a fresh install, when you tried to play some music or videos only to remember you haven’t installed foobar2000 or VLC yet.

Needless to say, the antiquated Windows Media Player looks completely outdated with Windows 11‘s modern UI, and Groove has been lackluster since Microsoft
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
on its streaming service, so it’s about time they got a replacement. The company today began to roll out the new simply named ‘
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
‘ to Windows 11 Insiders in the Dev Channel.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Nitrogene

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Listopad 2018
Posty
1652
Reakcje/Polubienia
1749
Wczoraj znalazłem na Reddicie opis jak go pobrać i zainstalować nie przechodząc do kanału DEV.
Niestety okazało się, że to program właściwie zbędny. Słabo sprawuje się zarówno przy odtwarzaniu video (nie podskoczy do PotPlayer), ani audio (daleko mu do Aimp).
Zmarnowałem tylko godzinę czasu na testy. Nie znalazłem jakiejkolwiek funkcji wartej zachowania Windows Media Player na dysku.
 

zeta

Wygadany
Dołączył
31 Styczeń 2017
Posty
55
Reakcje/Polubienia
49
Wczoraj znalazłem na Reddicie opis jak go pobrać i zainstalować nie przechodząc do kanału DEV.
Niestety okazało się, że to program właściwie zbędny. Słabo sprawuje się zarówno przy odtwarzaniu video (nie podskoczy do PotPlayer), ani audio (daleko mu do Aimp).
Zmarnowałem tylko godzinę czasu na testy. Nie znalazłem jakiejkolwiek funkcji wartej zachowania Windows Media Player na dysku.
Czy mógłbyś podać adres pobierania,bo sam nie mogę się doszukać?
 
Do góry