Bizon

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
6 Lipiec 2010
Posty
2084
Reakcje/Polubienia
319
Miasto
Nagykutas
Revo uninstaller free to bezpłatna wersja znanego i cenionego programu do usuwania zainstalowanych w komputerze programów.


Revo Uninstaller Free 1.94

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Revo Uninstaller Pro 2.5.9

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Revo Uninstaller Portable

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
A

Anonymous

Co nowego w Revo Uninstaller Pro wersja 3.0.0:

Dodano - Cały czas zwiększana baza logów przygotowana przez zespół Revo Uninstaller Pro do łatwej deinstalacji programów użytkowników
Dodano - Integracja pomiędzy modułami "Wszystkie programy", "Monitorowane programy", oraz "Bazy logów" dla najlepszych rezultatów deinstalacji
Dodano - Komenda Szybka deinstalacja pozwalająca na szybsze odinstalowanie jednego lub kilku programów
Dodano - Możliwość eksportu, importu, edycji, oceniania Logów zainstalowanych monitorowanych programów
Dodano - Panel z dodatkowymi informacjami na temat wybranego programu/logu w widoku Ikon
Dodano - Eksport w HTML znalezionych danych i zawartości logów
Dodano - Możliwość deinstalacji kilku monitorowanych programów naraz.
Poprawiono - Algorytm wyszukiwania pozostałości po deinstalacji
Poprawiono - Prędkość przygotowania i deinstalcji logów
Poprawiono - Wiele małych błędów w programie, oraz interfejsie użytkownika
Poprawki we wszystkich dodatkowych narzędziach zawartych w Revo Uninstaller Pro

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Ceny aktualizacji:

56993222013-02-08_12h43_36.png
 

artoor

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
1157
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Częstochowa
No dobra... a jak mam klucz do wersji 2.5.9, a nie ściągnąłem wcześniej z ich serwera programu w tej wersji, to już jej nigdzie u nich nie znajdę? Muszę płacić za upgrade?
 

Manila

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
15 Październik 2012
Posty
1213
Reakcje/Polubienia
58
Cholercia, upgrade kosztowałby mnie prawie tyle co sam program :dziwak Brałem Revo jak był z 75% upustem na 3 stanowiska.
 

mac

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Wrzesień 2010
Posty
742
Reakcje/Polubienia
3
Miasto
Starogard Gdański/Berlin
artoor napisał:
No dobra... a jak mam klucz do wersji 2.5.9, a nie ściągnąłem wcześniej z ich serwera programu w tej wersji, to już jej nigdzie u nich nie znajdę? Muszę płacić za upgrade?
Zależy jaka to licencja,jeżeli z jakiejś promocji gdzie dawali za darmo to może się nieaktywować na wersji 3.0. Natomiast licencje zakupioną lub wygraną w konkursie bez problemu aktywujesz na wersji 3.0 wraz z późniejszymi małymi aktualizacjami. U mnie upgrade z wersji 2.5.9 do 3.0 przebiegła bez problemu (licka wygrana w konkursie).
License includes free lifetime technical support and free updates, till the next major version i.e. 2.0.9; 2.5.0, 2.9.9 till 3.0! You do not have to pay for minor updates and you can use purchased version as long as you want! Also, every purchase receives special discounts for major upgrades and other products!

Next major update will include Major improvements and Major new features (not only bug fixes and minor updates)! Depending on its features you can decide to upgrade or to continue using the purchased version!
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35551
Reakcje/Polubienia
24587
Miasto
Trololololo
Is the license of Revo Uninstaller Pro a lifetime license?

Purchase of a License includes free lifetime technical support and free updates of the program, till the next major version, i.e. 3.1.1; 3.5.0, 3.9.9 free updates till version 4.0. Major version (like 4.0) will include major improvements and major new features. Depending on its features you can decide to upgrade by purchasing an upgrade license (significant discounts will be applied) or to continue using the purchased version. You can continue using the major version for which you have purchased a license for as long as you want.
 

FARMER

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
1 Lipiec 2010
Posty
948
Reakcje/Polubienia
4
Miasto
Piernikowo
mac napisał:
artoor napisał:
No dobra... a jak mam klucz do wersji 2.5.9, a nie ściągnąłem wcześniej z ich serwera programu w tej wersji, to już jej nigdzie u nich nie znajdę? Muszę płacić za upgrade?
Zależy jaka to licencja,jeżeli z jakiejś promocji gdzie dawali za darmo to może się nieaktywować na wersji 3.0. Natomiast licencje zakupioną lub wygraną w konkursie bez problemu aktywujesz na wersji 3.0 wraz z późniejszymi małymi aktualizacjami. U mnie upgrade z wersji 2.5.9 do 3.0 przebiegła bez problemu (licka wygrana w konkursie).
License includes free lifetime technical support and free updates, till the next major version i.e. 2.0.9; 2.5.0, 2.9.9 till 3.0! You do not have to pay for minor updates and you can use purchased version as long as you want! Also, every purchase receives special discounts for major upgrades and other products!

Next major update will include Major improvements and Major new features (not only bug fixes and minor updates)! Depending on its features you can decide to upgrade or to continue using the purchased version!
Ja wygrałem tutaj w konkursie i niestety nie aktywuję do wersji 3.0
 

Tadek59

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
4168
Reakcje/Polubienia
144
mac napisał:
artoor napisał:
No dobra... a jak mam klucz do wersji 2.5.9, a nie ściągnąłem wcześniej z ich serwera programu w tej wersji, to już jej nigdzie u nich nie znajdę? Muszę płacić za upgrade?
Zależy jaka to licencja,jeżeli z jakiejś promocji gdzie dawali za darmo to może się nieaktywować na wersji 3.0. Natomiast licencje zakupioną lub wygraną w konkursie bez problemu aktywujesz na wersji 3.0 wraz z późniejszymi małymi aktualizacjami. U mnie upgrade z wersji 2.5.9 do 3.0 przebiegła bez problemu (licka wygrana w konkursie).
License includes free lifetime technical support and free updates, till the next major version i.e. 2.0.9; 2.5.0, 2.9.9 till 3.0! You do not have to pay for minor updates and you can use purchased version as long as you want! Also, every purchase receives special discounts for major upgrades and other products!

Next major update will include Major improvements and Major new features (not only bug fixes and minor updates)! Depending on its features you can decide to upgrade or to continue using the purchased version!

No ja miałem trochę gorzej wygrałem lickę w konkursie na wersję 2.5.8 we wrześniu 2012 , zaktualizowało do 2.5.9 ale do 3 już nie a można by było pomyśleć że przez rok czyli do września 2013 można , a jednak nie i to licka tylko na 2 na 3 już nie , szkoda :(
 

artoor

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
1157
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Częstochowa
Ja jedną wygrałem tutaj, a drugą gdzie indziej... teraz mnie zastanawia, bo nie mam wersji instalacyjnej 2.5.9... a chciałbym mieć, ale z ich strony, a nie z nie wiadomo skąd... jakie jest w takim razie wyjście, bo u nich nie widzę żeby przechowywali starsze wersje, albo źle patrzę :|
 

Manila

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
15 Październik 2012
Posty
1213
Reakcje/Polubienia
58
mac, czyli program zakupiony aktualizuje się bez problemu, tak?
Jest jeszcze druga strona medalu, czy aby wszyscy zbytnio nie podnosimy zasług Revo w hierarchi deinstalatorów. Ostatnio odinstalowywałem Webroota i było ważne by nic nie zostało po nim w rejestrze (wiadomo, chodzi o ten specyficzny instalator Webroota) i Revo zostawił 6 wpisów w rejestrze (instalacja była monitorowana). Wyczyściłem to za pomocą RFA, a później znowu zainstalowałem Webroota i od razu wywaliłem przy pomocy małego Wise Uninstaller. Po nim został tylko jeden wpis (deinstalacja tzw.brutalna). Wiadomo, jeden przypadek o niczym nie świadczy, ale zainteresowałem się WU.
 

mac

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Wrzesień 2010
Posty
742
Reakcje/Polubienia
3
Miasto
Starogard Gdański/Berlin
FARMER napisał:
mac napisał:
artoor napisał:
No dobra... a jak mam klucz do wersji 2.5.9, a nie ściągnąłem wcześniej z ich serwera programu w tej wersji, to już jej nigdzie u nich nie znajdę? Muszę płacić za upgrade?
Zależy jaka to licencja,jeżeli z jakiejś promocji gdzie dawali za darmo to może się nieaktywować na wersji 3.0. Natomiast licencje zakupioną lub wygraną w konkursie bez problemu aktywujesz na wersji 3.0 wraz z późniejszymi małymi aktualizacjami. U mnie upgrade z wersji 2.5.9 do 3.0 przebiegła bez problemu (licka wygrana w konkursie).
License includes free lifetime technical support and free updates, till the next major version i.e. 2.0.9; 2.5.0, 2.9.9 till 3.0! You do not have to pay for minor updates and you can use purchased version as long as you want! Also, every purchase receives special discounts for major upgrades and other products!

Next major update will include Major improvements and Major new features (not only bug fixes and minor updates)! Depending on its features you can decide to upgrade or to continue using the purchased version!
Ja wygrałem tutaj w konkursie i niestety nie aktywuję do wersji 3.0

FARMER ja również wygrałem tutaj w ostatnim konkursie i wersja 3.0 przyjmuję licencje.
Manila jeżeli kupiłeś wersję 2.xx to bez problemu powinna się zaktualizować do 3.xx
 

FARMER

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
1 Lipiec 2010
Posty
948
Reakcje/Polubienia
4
Miasto
Piernikowo
artoor napisał:
Ja jedną wygrałem tutaj, a drugą gdzie indziej... teraz mnie zastanawia, bo nie mam wersji instalacyjnej 2.5.9... a chciałbym mieć, ale z ich strony, a nie z nie wiadomo skąd... jakie jest w takim razie wyjście, bo u nich nie widzę żeby przechowywali starsze wersje, albo źle patrzę :|
Oto link do wersji 2.5.9

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Tadek59

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
4168
Reakcje/Polubienia
144
artoor napisał:
Ja jedną wygrałem tutaj, a drugą gdzie indziej... teraz mnie zastanawia, bo nie mam wersji instalacyjnej 2.5.9... a chciałbym mieć, ale z ich strony, a nie z nie wiadomo skąd... jakie jest w takim razie wyjście, bo u nich nie widzę żeby przechowywali starsze wersje, albo źle patrzę :|

Proszę

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

:)
 

Bizon

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
6 Lipiec 2010
Posty
2084
Reakcje/Polubienia
319
Miasto
Nagykutas
Tadek59 napisał:
artoor napisał:
Ja jedną wygrałem tutaj, a drugą gdzie indziej... teraz mnie zastanawia, bo nie mam wersji instalacyjnej 2.5.9... a chciałbym mieć, ale z ich strony, a nie z nie wiadomo skąd... jakie jest w takim razie wyjście, bo u nich nie widzę żeby przechowywali starsze wersje, albo źle patrzę :|

Proszę

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

:)
To link do wersji 3.0 :nea
 
Do góry