RollBack Rx Professional --->>> KONKURS !!! <<<---

helium

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
2183
Reakcje/Polubienia
2555
Miasto
Kraków
b7fe19b53ee63fee.png


RollBack Rx to w pełni funkcjonalne narzędzie do tworzenia i przywracania kopii zapasowych. Aplikacja działa niezależnie od systemowego mechanizmu Przywracania Systemu, co pozwala na większą swobodę w zarządzaniu zadaniami backupu. Kolejne zalety programu to: niskie zapotrzebowanie na przestrzeń dyskową, szybkie działanie i niemal nieograniczona liczba punktów kontrolnych. Narzędzie znakomicie sprawdzi się w eliminowaniu awarii i przywracaniu komputera do sprawności po atakach malware.

Aplikacja została wyposażona w nowoczesny i przyjazny interfejs użytkownika, z którego obsługą poradzą sobie nawet początkujący odbiorcy. Program udostępnia skróty do najczęściej używanych funkcji, takich jak: przywracanie systemu, tworzenie migawek, przeglądanie zawartości punktów kontrolnych oraz odzyskiwanie wybranych plików. Ważną funkcją RollBack Rx jest możliwość zarządzania kopią Baseline (utworzoną podczas instalacji programu). Odpowiada ona za przechowywanie domyślnej konfiguracji komputera, na jej podstawie są budowane również wszystkie pozostałe migawki. Użytkownik może w prosty sposób przywrócić system operacyjny do stanu bazowego lub zaktualizować punkt Baseline. Druga opcja będzie szczególnie przydatna w przypadku wprowadzenia głębokich modyfikacji w systemie Windows (na przykład po zainstalowaniu dodatku Service Pack).

Pozostałe cechy programu:
- zintegrowany harmonogram zadań i inne funkcje automatyzujące pracę,
- narzędzia do defragmentacji przestrzeni dyskowej,
- możliwość zdefiniowania zbioru folderów i plików, który ma zostać nienaruszony po przywróceniu kopii zapasowej,
- filtrowanie kopii na podstawie daty utworzenia i innych właściwości,
- ochrona systemu w postaci uwierzytelnienia hasłem,
- inteligentne zarządzanie i monitorowanie przestrzenią dyskową,
- możliwość blokowania dostępu do ustawień i funkcji programu dla wybranych użytkowników komputera,
- dziennik zdarzeń, przechowujący informacje na temat wykonanych zadań,
- możliwość blokowania kopii zapasowych w celu zapobiegnięcia przypadkowego usunięcia danych,
- współpraca z systemową Konsolą Zarządzania Zdalnego (Remote Management Console),
- obsługa serwerów proxy,
- wbudowane skróty klawiaturowe,
- minimalizacja do zasobnika systemowego,
- wsparcie instalacji na wielu stanowiskach roboczych.

Dla większości użytkowników w zupełności wystarczy RollBack Rx Home Edition
Dla bardziej wymagających RollBack Rx Professional Edition


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Wersja testowa RollBack Rx Professional jest w pełni funkcjonalna przez 15 dni ale jest możliwość wydłużenia okresu testowego do 30, 60 lub 90 dni w tym celu należy się skontaktować z
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Wersje testowe do pobrania
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Konfiguracja programu rozpoczyna się już w trakcie jego instalacji. Użytkownik definiuje wtedy partycje, które uwzględniane będą podczas wykonywania kopii zapasowych w formie plików z obrazem. Dodatkowo wraz z narzędziem instalowana jest specjalna konsola odzyskiwania, która uruchamiana jest podczas startu środowiska Windows.
źródło programosy.pl,dobreprogamy.pl

Product_Big_Sreenshots_133.JPG

Product_Big_Sreenshots_134.JPG

Product_Big_Sreenshots_135.JPG

Product_Big_Sreenshots_136.JPG

Product_Big_Sreenshots_138.JPG


Po awari komputera jeśli przy starcie Windows wciśniemy odpowiedni klawisz to pojawi nam się konsola odzyskiwania

Product_Big_Sreenshots_145.JPG

Product_Big_Sreenshots_146.JPG

Product_Big_Sreenshots_147.JPG


Dzięki uprzejmości Pana Kurtisa z firmy Horizon DataSys Corporation jest do wygrania 5 licencji na legendarny program RollBack Rx Professional

Stosując się do zaleceń Kurtisa, konkurs jest kierowany do użytkowników RollBack Rx oraz do byłych użytkowników RollBack Rx którzy mają doświadczenia z tym programem (oczywiście mowa o pozytywnych doświadczeniach) :)


Zasady konkursu :

1. Opisz swoją historię awari komputera (PC lub Laptop) (oczywiście nie chodzi o awarię mechaniczną) spowodowaną wirusem lub innym czynnikiem. Napisz jak RollBack Rx pomógł ci wyjść z opresji.
2. Komentarz w języku Polskim lub Angielskim.
3. Zakończenie konkursu odbędzie się dnia 29.07.2015 o godzinie 21 czasu Polskiego.
4. Zwycięzców konkursu wyłoni osobiście Kurtis.

Competition rules:

1. Describe your dramatic history related to the failure of the system (PC or Laptop). Describe how RollBack Rx helped you get out of trouble.
2. Comment in Polish or English.
3. Completion of the contest will be held on 29.07.2015 at 9 PM time Polish.
4. Winners of the contest will select by Kurtis.

BONUS:

Uczestnik konkursu który stworzy dodatkowo prezentację Video (RollBack Rx how-to) zamieści ją na YouTube a ta prezentacja spodoba się Kurtisowi otrzyma Bonus w postaci drugiej licencji. Warunkiem przyznania drugiej licencji za prezentację jest prezentacja w wysokiej jakości (zapewne będzie potem linkowana). Jeżeli historia z życia nie będzie urzekająca a prezentacja Video będzie dobra to wskazany otrzyma jedną licencję.


Powodzenia Good luck
 

Tadek59

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
4168
Reakcje/Polubienia
144
Witam i dziękuję za świetny konkurs na program RollBack Rx Professional , podziękowania dla kolegi helium i Pana Kurtisa z firmy Horizon DataSys Corporation.Muszę przyznać że używałem przez dłuższy czas programu Rollback Home Edition i wielokrotnie mi pomógł , często zdarza się że instaluję różnego rodzaju programy , które dość mocno integrują się z systemem i potem po odinstalowaniu znikają niektóre pliki systemowe.Opiszę tu problem jaki miałem z programem MailWasher Pro sam program dość ciekawy ale stwierdziłem że nie jest mi potrzebny zatem postanowiłem go odinstalować , użyłem do tego celu programu Reg Organizer , który ma wiele modułów służących do konserwacji systemu w tym program do deinstalacji.No cóż program odinstalował MailWasher Pro i poszukał pozostałości to co powinno zwrócić moją uwagę to spora ich ilość było tego kilkaset plików powinienem pomyśleć że coś jest nie tak no ale kliknąłem usuń.I co się okazało że straciłem wszystkie ikony z pulpitu , uszkodzeniu uległ też instalator windows.
Zostało mi tylko przywrócić system programem Rollback Home Edition i tak też się stało ( wszystko wróciło do normy ).
Program jest naprawdę fantastyczny to co opisałem to tylko jeden z wielu problemów , które mi się przytrafiły.To czego brakowało mi w programie Rollback Home Edition to możliwość zaznaczenia przywrócenia wszystkich partycji nie tylko systemowej ta opcja dostępna jest tylko w wersji płatnej RollBack Rx Professional stąd też ostatnio używam programu ,który także pochodzi z firmy Horizon DataSys Corporation , jest to Reboot Restore Rx . Działanie podobne ale ma opcję przywrócenia wszystkich partycji i jest darmowy, jedyny mankament to tworzenie 1 migawki.Nie ukrywam że bardzo chciałbym móc wygrać program RollBack Rx Professional , który ma wiele bardzo przydatnych opcji i to co jest ważne to konsola odzyskiwania , gdzie w trakcie rozruchu systemu po kliknięciu jednego klawisza możemy wejść w panel przywracający cały system.Program jest bardzo szybki i niezawodny , polecam go wszystkim i oczywiście biorę udział w konkursie na tak fantastyczny soft !
 

helium

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
2183
Reakcje/Polubienia
2555
Miasto
Kraków
Widzę że program nie cieszy się zainteresowaniem a szkoda bo naprawdę dobry. Za dwa dni kończy się "konkurs" więc jak Developer zobaczy jakim zainteresowaniem cieszy się jego dzieło to zapewne się zdziwi. Cóż podejrzewam że z taką frekwencją uzna że niema o czym gadać i z licencji będą nici.
:Stop
 

senior38

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Listopad 2010
Posty
1629
Reakcje/Polubienia
238
Miasto
Świętokrzyskie
Zapomniałem o tym konkursie i dużo bym stracił po awarii mojego laptopa a miałem już problem z utratą danych po awarii dysku twardego który był jeszcze na gwarancji.Dziękuję za z organizowanie tego konkursu. :)
 

Manila

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
15 Październik 2012
Posty
1213
Reakcje/Polubienia
58
To jest oczywiście licencja jednoroczna, tak ?? Pytam tylko kontrolnie, czy aby coś się nie zmieniło w polityce firmy w sprawie konkursów.
 

helium

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
2183
Reakcje/Polubienia
2555
Miasto
Kraków
Manila napisał:
To jest oczywiście licencja jednoroczna, tak ?? Pytam tylko kontrolnie, czy aby coś się nie zmieniło w polityce firmy w sprawie konkursów.
Z tego co mi wiadomo to update jest darmowy w obrębie wersji np v10. Za upgrade (czyli z wersji 10 do v11) trzeba płacić.
 

pss

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
16 Październik 2010
Posty
1127
Reakcje/Polubienia
62
helium napisał:
Widzę że program nie cieszy się zainteresowaniem a szkoda bo naprawdę dobry. Za dwa dni kończy się "konkurs" więc jak Developer zobaczy jakim zainteresowaniem cieszy się jego dzieło to zapewne się zdziwi. Cóż podejrzewam że z taką frekwencją uzna że niema o czym gadać i z licencji będą nici.
:Stop
Mam nadzieję że jednak konkurs zakończy się happy endem :ok
Skusiła mnie konsolka odzyskiwania, ponieważ inne programy jak np. Macrium Reflect Free wymaga posiadania konsolki na USB, a Keriver 1-Click Restore Free nie działa u mnie na laptopie.
EaseUS Todo Backup nie widzi obrazów dysku które przed chwilą sam wykonał :scratch

Dzięki temu konkursowi i obszernemu opisowi jego funkcji poznałem świetny program kopi zapasowej systemu - dzięki helium :ok
Dzisiaj o sytuacji z której RollBack Rx Professional mnie wybronił za wcześnie jeszcze pisać.
Mam nadzieję że z uprzejmości Pana Kurtisa z firmy Horizon DataSys Corporation program będzie moim głównym programem kopi awaryjnej systemu.
Jeszcze raz podziękowania za zorganizowanie konkursu :dziękuję
 

ArekS

Bardzo aktywny
Dołączył
29 Kwiecień 2015
Posty
244
Reakcje/Polubienia
0
Manila napisał:
To jest oczywiście licencja jednoroczna, tak ?? Pytam tylko kontrolnie, czy aby coś się nie zmieniło w polityce firmy w sprawie konkursów.
Z tego, co widzę na stronie Horizon DataSys - to nie ma tam mowy o ograniczeniu czasowym licencji na RollBack Rx Professional, więc nie wiem skąd takie info? Jest tam za to opcja wykupienia dodatkowo przy zakupie licencji na program:
Gold Support and Maintenance
Free license updates to new builds and new releases and versions. Gold Support status delivers prioritized technical support services.
Ten produkt wykupuje się na zasadzie subskrypcji płatnej w wysokości 73,92 zł rocznie. Subskrypcję można w dowolnym momencie anulować.
Więc po mojemu: jest to licencja lifetime, z możliwością wyboru dodatkowo - przy zakupie - odnawialnej corocznie subskrypcji na dowolny update/upgrade programu.
No chyba, że wersja oferowana jako giveaway różni się od normalnej w tym aspekcie?

BTW, mam zamiar wziąć udział w konkursie, można mnie już liczyć; tylko muszę chwilę zastanowić się, jak opisać pewien szczęśliwy przypadek, kiedy to Rollback Rx wybawił mnie z kłopotów. No a dziś nie mam weny, więc pewnie jutro. :sarkazm
 

alberto

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
14 Luty 2013
Posty
2055
Reakcje/Polubienia
209
Rollback Rx to bardzo dobry,skuteczny i niekomplikujący życia przeciętnemu użytkownikowi program.
Na starym laptopie posiadam ten program i nie ukrywam, że już kilka razy ratował mnie z opałów. Prawdę mówiąc nie bardzo dochodziłem co było przyczyną "katastrofy" mojego komputera, tylko od razu przechodziłem do "leczenia" "chorego" laptopa przez użycie Rollbacka Rx. Za każdym razem skutecznie stawiał na nogi mojego Windowsa i nie musiałem się martwić o system. Miałem tylko problem z odzyskaniem danych "nabytych" w międzyczasie, ponieważ mam mały dysk (80GB) i nie było miejsca na zachowanie danych. Ale nie był to wielki problem, bo zaledwie migawka miała nie więcej niż kilka dni.

Dziękuję za konkurs! Chciałbym posiadać ten program także na swoim drugim świeżo zakupionym komputerze. :dziękuję
 

wacek_1984

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Marzec 2014
Posty
486
Reakcje/Polubienia
48
Miałem nie startować, bo jedną lickę RR posiadam. Jednakże dzisiejsza sytuacje mnie przekonała.

Żona siedziała przy lapku, wszystko cacy, coś tam sobie robi, albo gieruje na FB. Wczoraj bez jej wiedzy zainstalowałem jej RR. Wszystko bardzo fajnie nagle słyszę że coś jest nie tak. Pytam o co chodzi? Samo się coś zainstalowało (normalne oczywiście :D) Instalowała jakiś program którego potrzebowała (nie udało mi się ustalić co to było, ale na 100% z jakiegoś downloadera) przy okazji komputer oberwał chyba z 7 róznymi toolbarami, speedcleanerami i innym syfem. Nawet się nie zastanawiając przywróciłem snapa z wczoraj. Po 10minutach wszystko działa problemów zero. Jakoze jestem pazerny, drugiej licki potrzebuję na swojego lapka, mam tam trochę ważniejsze rzeczy niż na jej :)

Dziękuję organizatorowi i producentowi za konkurs!
 

ArekS

Bardzo aktywny
Dołączył
29 Kwiecień 2015
Posty
244
Reakcje/Polubienia
0
:hi Ladies and Gentlemen, time for my RollBack Rx story:

3 years ago my niece got an annoying virus - a ransomware - which entirely disabled Windows (XP) on her PC.
After our few unsuccesful attempts to recover it or to boot in safe mode, I tried to help her by using some "rescue CD" solutions - from few different AV vendors: AVG, Avira, Kaspersky. Luckily, the latter proved its efficiency. With it, and then with several other tools, I managed to get rid of the virus - as well as other malware - from the system.

Then I installed on her computer a free security software and applied Comodo Time Machine also (a freeware program similar to RollBack Rx, but discontinued and no longer supported). That Time Machine served well for a while, once or twice showing its capabilities and helping to recover the system from a disaster, but occasionally generating some glitches as well.

Therefore a year ago, I removed it from her computer and installed RollBack Rx XP (Win.XP-dedicated, freeware version, discontinued since March, 2015) in its place.

That proved to be a good move, since my niece recently tends to recklessly visit many sites, which she should rather steer clear of, and to download/install too much unnecessary bloatware, dozens of toolbars or simply malware in the process.
Suffice to say that RollBack Rx XP has proved to be invaluable many times over this year, allowing to restore the disk to any previously made snapshots, to recover my niece's precious data, saved games, photos and films, etc., and greatly helping to undo any damage made by a malware as well - in an instant and without too much stress and hassle.
With RollBack Rx the restoring/recovering is no problem, even when Windows fails to start up - by clicking the "Home" key during the boot process and then choosing to restore system or recover data, you are always the winner! :)

Being greatly impressed by RollBack Rx XP performance, I applied RollBack Rx Home to my own PC system as well, soon after it had been released. So far: flawless performance - no bugs, no problems, works like a charm. Fortunately, there was no single necessity to use the emergency restore so far - well, I'm a little more cautious PC-user than my niece, I guess - but I've tested the restore feature, just to be sure of it. No unpleasant suprises here. :ok

Though I'm quite satisfied with RollBack Rx Home, I would be very happy to win a license for the RollBack Rx Professional anyway, for it has some real advantages over Home Edition - with limitless number of snaphots and customizable snapshot scheduler being among the most important of its extra features from my point of view.

The last but not least:
Many thanks and kudos for this great giveaway contest - to Mr Kurtis from Horizon DataSys, and to Helium! :dziękuję
 

tofana

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Luty 2013
Posty
3505
Reakcje/Polubienia
857
Miasto
Boogie Street
Kiedyś podarowałam rodzicom licencję na program Rollback Rx, robiąc tym samym przysługę zarówno rodzicom, jak i sobie. Z uwagi na to, iż nieznacznie :dziwak lepiej znam się na komputerze niż moi rodzice, stałam się głównym specjalistą w tej dziedzinie w ich domu. :p Do mnie należy reinstalacja Windowsa, rozwiązywanie drobnych i większych problemów, do formatowania włącznie. W moim interesie leży, aby komputer był zabezpieczony i nikt nic nie grzebał poza mną. Wypadki czasem się zdarzają. Przychodzę któregoś dnia, a oni (moi rodzice) siedzą odcięci od świata. :facepalm Komputer nie podejmuje współpracy także ze mną. I wtedy ...... wyłączam zasilanie, restartuję i widzę napis ROLLBACK RX! Klikam i po kilku chwilach Windows jak nowy! :piwko To się nazywa super program. Minimum pracy, maximum efektu.
No i pomyślałam dziś sobie, żeby u siebie też posadzić ten wspaniały program Rollback Rx.

Dziękuję za możliwość uczestnictwa w konkursie i sponsorowi za licencje! :dziękuję
 

helium

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
2183
Reakcje/Polubienia
2555
Miasto
Kraków
Konkurs zakończony.
Teraz czekamy na decyzję Kurtisa.

Dziękuję wszystkim za udział.
 

helium

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
2183
Reakcje/Polubienia
2555
Miasto
Kraków
Mamy już zwycięzców konkursu wyłonionych przez Kurtisa


Tadek59
pss
alberto
wacek_1984
ArekS


Gratuluję zwycięzcom :ok

Zwycięzcy mają 48 godzin na dostarczenie danych do licencji (PM)


Imię i Nazwisko oraz adres email
 

Ircus

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
12986
Reakcje/Polubienia
43809
Gratulacje dla zwycięzców :piwko
 
Do góry