Ruszyła otwarta beta Neverwinter Online

kinimoD

Bardzo aktywny
Dołączył
5 Maj 2012
Posty
668
Reakcje/Polubienia
2
Neverwinter to gra MMORPG koncentrująca się na aspekcie kooperacyjnym. Całość rozgrywki oparta jest na zasadach czwartej edycji gry fabularnej Dungeons & Dragons, a za produkcję odpowiedzialne jest studio Cryptic, znane m.in. z City of Heroes oraz Champions Online.

Gra toczy się w realiach wykreowanego na potrzeby papierowego oryginału uniwersum Forgotten Realms, a konkretnie w okolicach tytułowego miasta Neverwinter. Akcja rozpoczyna się sto lat po tym, jak magiczna plaga kompletnie przeobraziła cały kontynent. Po dawnych imperiach pozostały tylko wspomnienia, większość miast legła w gruzach, a ich ruiny objęły we władanie hordy monstrów różnego rodzaju. Jedną z niewielu ocalałych metropolii było Neverwinter, które kataklizm przetrwało prawie bez szwanku. Spokój mieszkańców trwał 75 lat, aż do dnia erupcji pobliskiego wulkanu. Wydarzenie to zdewastowało całe miasto, a w jednej z jego dzielnic ziemia pękła, tworząc szczelinę, z której zaczęły wypełzać mroczne istoty. Co gorsza, wykorzystując całe zamieszanie, za mury przekradły się również bardziej pospolite maszkary pokroju koboldów. W momencie rozpoczęcia gry sytuacja w Neverwinter uległa już częściowemu uspokojeniu, dzięki interwencji Lorda Neverember z Waterdeep. Przybył on do metropolii z licznymi oddziałami, zaprowadził w części dzielnic porządek, a następnie mianował się Lordem Protektorem miasta. Teraz wzywa wszystkich poszukiwaczy przygód i bohaterów, aby pomogli mu odbudować dawną świetność Neverwinter, mając nadzieję, że po dokonaniu tego uda mu się zdobyć koronę. Mroczne siły spiskują jednak, aby pokrzyżować jego plany.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Gonzoo

Bardzo aktywny
Dołączył
7 Listopad 2012
Posty
270
Reakcje/Polubienia
2
Osobiście to bardziej mi się podoba niż WoW.
 

Gonzoo

Bardzo aktywny
Dołączył
7 Listopad 2012
Posty
270
Reakcje/Polubienia
2
Póki co mam 12 level i podoba mi się . Ciekawa jak dla mnie mechanika gry , żadnych motylków , grzybków i jeleni heh :dziwak . Warto spróbować , instalka to lekko ponad 3 giga . Niestety mikrotransakcje .
 

kinimoD

Bardzo aktywny
Dołączył
5 Maj 2012
Posty
668
Reakcje/Polubienia
2
Mi się spodobała Tera, ale tam grafika kolorowa także pewnie nie dla Ciebie ;) Za to mikrotransakcje to głównie wygląd, za abonament są potki na doświadczenie, mount, więcej dropu z instnancji itp. W sumie można spokojnie grać bez płacenia i nie będzie się miało gorszej postaci niż płacący. Tylko czasu trzeba wtedy więcej poświęcić. Niestety nie mam czasu grać :/
 
Do góry