Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18361
Reakcje/Polubienia
38890
Miasto
Gdzieś w Polsce
box_orange-167x200.png
ScanPapyrus v14.5 na SOS
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


ScanPapyrus to aplikacja do skanowania dokumentów papierowych lub książek papierowych za pomocą skanera płaskiego lub urządzenia wielofunkcyjnego (skaner / drukarka / kopiarka). ScanPapyrus zapisuje zeskanowane strony jako Adobe PDF, DjVu lub Microsoft Word 2007 (.docx) dokument, lub jako pliki graficzne JPEG, TIFF, BMP lub PNG. Główną cechą tej aplikacji jest automatyczne skanowanie książek i dokumentów: ScanPapyrus może rozpocząć skanowanie każdej strony automatycznie w określonym przedziale czasu. W międzyczasie, można obrócić stronę książki lub zmienić stronę dokumentu w skanerze. Aplikacja może automatycznie dostosować obraz wynikowy. To może zwiększyć ostrość, usunąć szare tło, przyciąć obraz, i usunąć czarne paski produkowane przez skaner, gdy jego pokrywa nie jest zamknięta. Teraz, dzięki przetwarzaniu obrazu, możesz zostawić pokrywę skanera otwartą podczas skanowania książki lub dokumentu, a ScanPapyrus usunie czarne paski.
Inną kluczową cechą tej aplikacji jest automatyczny podział strony na dwie oddzielne strony. ScanPapyrus wykrywa strony za pomocą inteligentnego algorytmu tak, że dwie leżące obok siebie strony mogą być automatycznie dzielone na pojedyncze. W ten sposób, można skanować parę sąsiednich stron na raz, aby uzyskać dwie pojedyncze. Takie podejście znacznie skraca czas do konwersji książki do formatu PDF lub DOCX. ScanPapyrus może również wstawić dowolny obraz z zewnętrznego pliku obrazu do projektu. Obraz zostanie umieszczony na stronie PDF. Obsługiwane są następujące formaty plików: JPEG, BMP, PNG i TIFF. ScanPapyrus może przetwarzać też obrazy.
info:pl.softoware.net

ScanPapyrus lets you easily scan paper media (documents, books, journals, photos, magazines, etc.) and save them as PDF, Word, DjVu file or graphic image files. The features of this application are: scanning to PDF in automatic mode, smart processing scanned images (adjust contrast, clean the background, crop the image, and remove black stripes), saving to PDF, Word, DjVu, JPEG, TIFF, PNG, or BMP, and automatic splitting of a book scan into two single pages. Use ScanPapyrus to scan documents in a comfortable way.


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!



Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
A

Anonymous

Kamelka napisał:
ScanPapyrus v14.5 na SOS


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Tablice Rejestracyjne do Windows 8/64:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

POST NUMER 3300

ACHTUNG – PANZER!

OOOO███████]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████].
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤
 

withit

Świeżak
Dołączył
21 Luty 2015
Posty
26
Reakcje/Polubienia
14
U mnie niestety podane dane rejestracyjne nie są przyjmowane (wprowadziłeś niepoprawny numer seryjny )
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
withit napisał:
U mnie niestety podane dane rejestracyjne nie są przyjmowane (wprowadziłeś niepoprawny numer seryjny )
Program klucz przyjmował, ale w dacie promocji, a ta się skończyła. Spróbuj wyłączyć sieć i zmienić datę w komputerze na 12.02.2006 - może zaskoczy...
 

withit

Świeżak
Dołączył
21 Luty 2015
Posty
26
Reakcje/Polubienia
14
Niestety dalej to samo, ale dziękuję za próbę pomocy.
 

Camel1965

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
37633
Reakcje/Polubienia
33866

kaskader1968

Świeżak
Dołączył
18 Wrzesień 2015
Posty
13
Reakcje/Polubienia
6
U mnie otrzymany klucz też nie działa , pokazuje komunikat - wpisałeś niepoprawny numer seryjny.
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9939
Reakcje/Polubienia
10541
Miasto
Somewhere over the rainbow.
W archiwum Giveaway macie ten program z poprzedniej promocji. Jak komuś nie przeszkadza numerek to może sprawdzić czy działa. :guma
 

Camel1965

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
37633
Reakcje/Polubienia
33866
ScanPapyrus za darmo.
Program pobrany z giveaway-club v.16.08 aktywuje się poprawnie dane aktywacyjne przezpisać z notatnika.
Sprawdzono na win7x86.Pozdrawiam!
 

lugger

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Wrzesień 2010
Posty
648
Reakcje/Polubienia
1416
Dziwna sytuacja. Keye takie same i GC i tpw, instalatory od jednego i drugiego a program nie aktywuje się. A szkoda bo jest bardzo dobry. Wczoraj przez aktualizację poszedł się gryźć. Nawet stara instalka ze starym kodem nie pomogła.
 

FrantiQ

Bardzo aktywny
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
316
Reakcje/Polubienia
229
Ja odinstalowałem program, wyczyściłem rejestr Reg Organizerem i wrzuciłem instalkę z GC a kod wpisałem ręcznie jak kolega Camel radził i poszło
 
Do góry