Scelta: Śledź swoją wagę [iOS, WatchOS - iPhone, iPad, Apple Watch]

Siema_CoTam

Świeżak
Dołączył
12 Październik 2015
Posty
24
Reakcje/Polubienia
23
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Twoja waga codziennie się zmienia. Scelta, w przeciwieństwie do innych aplikacji, porównuje wartości średnie i pokazuje Ci rzeczywisty postęp!


Z pewnością znasz ten problem, kiedy Twoja waga waha się z dnia na dzień i nie jest łatwo ocenić, czy rzeczywiście schudłeś lub przytyłeś, a może miałeś po prostu ciężki dzień za sobą. Słone jedzenie, nawodnienie organizmu, sen, stres lub zaburzenia hormonalne są jednymi z licznych czynników, które mogę znacznie wpływać na Twoją wagę.


Aby móc sensownie ocenić Twój postęp, należy porównywać ze sobą średnie wartości wagi, np. średnią ostatnich 14 dni z poprzednimi 14 dniami.


Scelta obliczy za Ciebie różnicę z wartości wagi (scale delta), a dzięki temu śledzenie jej zmian stanie się przystępne i sensowne. Wyniki sprawią Ci radość i zmotywują do dalszej pracy.


Scelta wykona za Ciebie wszystkie obliczenia. Sprawia, iż sensowne kontrolowanie wagi nie tylko jest dostępne z poziomu Twojego smartfona, ale dostarcza również wiele radości i działa niesamowicie motywująco.


Scelta synchronizuje dane z aplikacją Apple Health: Scelta korzysta z powszechnie dostępnej aplikacji Health na Twoim iPhone, aby przedstawić dotychczasowe oraz zapisywać nowe dane dotyczące Twojej wagi. Z tego powodu aplikacja potrzebuje dostępu do zapisu i odczyty danych. Dane dotyczące wagi są widoczne tylko dla Ciebie i nie będą wysyłane przez Internet. Wszystkie Twoje osiągnięcia, jak i miejsca zajęte na szczycie list najlepszych, są zależne jedynie od określonych przez Ciebie celów, a nie od rzeczywistych danych dotyczących wagi. Twój cel jest również widoczny jedynie dla Ciebie.
 
Do góry