Security SecureSafe Pro za darmo

Tadek59

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
4168
Reakcje/Polubienia
144
Witam !
SecureSafe Pro - More Than a Simple Password Manager
SecureSafe Pro to rozbudowany menedżer haseł dla użytkowników systemów Windows.
Want to protect yourself against identity theft?

SecureSafe Pro - Main WindowSecureSafe Pro lets you:

Use individual and strong passwords for each login place.
Keep all passwords in one place protected by a single password.
Fully customizable fields - you can store any kind of data.
Keep files inside! You can keep any file inside the program and run it.
5 predefined templates: for passwords, credit cards, files, notes and URLs.
More than 300 icons for customizing your data.
100% FREE to try.
Już niedługo na Bits Du Jour za darmo program SecureSafe Pro

Link :

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

:)
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35844
Reakcje/Polubienia
24897
Miasto
Trololololo
Re: Za darmo SecureSafe Pro

SecureSafe Pro – to rozbudowany menedżer haseł dla systemów windows, który pozwala na bezpieczne przechowywanie wszystkich haseł i loginów w jednym miejscu.

SecureSafe Pro poza przechowywaniem haseł i loginów pozwala również bezpiecznie zarządzać prywatnymi notatkami, numerami kart kredytowych, kluczami do gier i programów, linkami do stron i wiele więcej.
Promocja ruszyła.
 

sheriff

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
2 Marzec 2013
Posty
1365
Reakcje/Polubienia
345
Re: Za darmo SecureSafe Pro

dziwne bo co bym nie wpisywałw w okno maila, zawszemi wywala czerwony napis o bledzie - niewiem jak u innych z tym jest
 

Elvis

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
2304
Reakcje/Polubienia
850
Re: Za darmo SecureSafe Pro

sheriff napisał:
dziwne bo co bym nie wpisywałw w okno maila, zawszemi wywala czerwony napis o bledzie - niewiem jak u innych z tym jest
Potwierdzam, u mnie też tak jest.
 

Elvis

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
2304
Reakcje/Polubienia
850
Re: Za darmo SecureSafe Pro

Na tymczasowy dostałem klucz ale nawet gmaila nie przyjmuje :lanie
 

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5607
Reakcje/Polubienia
4111
Miasto
Polska
giveawayday napisał:
Tablice Rejestracyjne do Windows 7/64:
...
01. Instalując program po raz pierwszy zachowujemy plik securesafe.key znajdujący się w następującej lokalizacji:
C:\Użytkownicy\Nazwa Komputera\AppData\Local\VirtualStore\Program Files (x86)\SecureSafe Pro\securesafe.key
...
Czyż aby ten plik securesafe.key nie jest zlokalizowany zamiast w folderze Local w folderze głównym?
 
A

Anonymous

antbil007 napisał:
giveawayday napisał:
Tablice Rejestracyjne do Windows 7/64:
...
01. Instalując program po raz pierwszy zachowujemy plik securesafe.key znajdujący się w następującej lokalizacji:
C:\Użytkownicy\Nazwa Komputera\AppData\Local\VirtualStore\Program Files (x86)\SecureSafe Pro\securesafe.key
...
Czyż aby ten plik securesafe.key nie jest zlokalizowany zamiast w folderze Local w folderze głównym?
U mnie tu jest.
:hi
 

kagar54

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
19 Listopad 2010
Posty
588
Reakcje/Polubienia
22
Miasto
Okolice Przemyśla
giveawayday napisał:
antbil007 napisał:
giveawayday napisał:
Tablice Rejestracyjne do Windows 7/64:
...
01. Instalując program po raz pierwszy zachowujemy plik securesafe.key znajdujący się w następującej lokalizacji:
C:\Użytkownicy\Nazwa Komputera\AppData\Local\VirtualStore\Program Files (x86)\SecureSafe Pro\securesafe.key
...
Czyż aby ten plik securesafe.key nie jest zlokalizowany zamiast w folderze Local w folderze głównym?
U mnie tu jest.
:hi

U mnie na Win 8/64 jest w folderze głównym .
 
A

Anonymous

U mnie na Win 8/64 jest w folderze głównym .[/quote]

Jak wcześniej zaznaczyłem jadę na Windows 7/64 i automatycznie idzie to do innej lokalizacji i folder główny omija.
:hi
 

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5607
Reakcje/Polubienia
4111
Miasto
Polska
giveawayday napisał:
01. Instalując program po raz pierwszy zachowujemy plik securesafe.key znajdujący się w następującej lokalizacji:
C:\Użytkownicy\Nazwa Komputera\AppData\Local\VirtualStore\Program Files (x86)\SecureSafe Pro\securesafe.key
...
03. ... Drugi plik securesafe.key przenosimy do poniższej lokalizacji:
C:\Użytkownicy\Nazwa Komputera\AppData\Local\VirtualStore\Program Files (x86)\SecureSafe Pro\securesafe.key

Jaki jest sens :scratch :wariat p r z e n o s i ć jeden i ten sam plik z lokalizacji wymienionej w pkt 01 do lokalizacji z pkt 03, skoro jest to ta sama lokalizacja? Skopiowałem dla porównania te 2 podane przez ciebie adresy i wkleiłem jeden pod drugim.

01. C:\Użytkownicy\Nazwa Komputera\AppData\Local\VirtualStore\Program Files (x86)\SecureSafe Pro\securesafe.key
03. C:\Użytkownicy\Nazwa Komputera\AppData\Local\VirtualStore\Program Files (x86)\SecureSafe Pro\securesafe.key

Nie widzę różnicy :klawik.

Dalej będę obstawał, że na 7/64 (u mnie) plik securesafe.key lokalizuje się w folderze głównym.
 
Do góry