Shadow Defender - Nowy Konkurs (dogrywka)

andyxa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Grudnia 2011
Posty
2119
Reakcje/Polubienia
977
Widzę,że program ciesz się dużą popularnością, więc mam dla Was dobrą wiadomość
dzięki hojności Tony'ego z SD mam do rozdania kolejne 6 szt.

Zasady bez zmian

1.Napisz komentarz ,dlaczego dla Ciebie ma być Shadow Defender
2.Komentarz w języku ojczystym
3.W konkursie mogą brać udział użytkownicy zarejestrowani przed ogłoszeniem tego konkursu
4.Zakończenie konkursu 15.01.2015 godz.22

Osoby które otrzymają licencje, zostaną wylosowane poprzez portal random
i będą miały 24 godziny na potwierdzenie wygranej na PW

Uwaga
W dogrywce nie mogą brać udziału , które wygrały w poprzednim konkursie
 

Vaclav

Wygadany
Dołączył
28 Luty 2012
Posty
67
Reakcje/Polubienia
5
Chciałbym wygrać ponieważ korzystam z przestarzałego time freeza,a to chyba podobna zasada działania programów.
 

Securitas

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Czerwiec 2010
Posty
1100
Reakcje/Polubienia
46
Miasto
Białystok
Rewelacyjne zabezpieczenie kompa przed wszelakiej masci syfem czychajacym na nasze dane.Z checia wezme udzial w konkursie.
 

wcpicker

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Grudnia 2012
Posty
954
Reakcje/Polubienia
121
Miasto
Łódzkie
Jest to moje kolejne podejście, mam nadzieję że tym razem się uda.
Często z ciekawości instaluje różne programy, niektóre odinstalowuje prawie natychmiast, gdyż wg mnie są nieciekawe. Z powodu takiego mieszania w systemie miewam czasami z nim kłopoty.
Shadow Defender to świetne rozwiązanie, które może mnie ustrzec przed tymi problemami.
 

vitio

Bardzo aktywny
Dołączył
4 Styczeń 2012
Posty
188
Reakcje/Polubienia
119
Przydałby się dla mojej mamy, bo świetnie sprawowałby się na jej komputerze jako ochrona przy chodzeniu po niebezpiecznym świecie internetu. Powodzenia w losowaniu dla pozostałych.
 

sheriff

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
2 Marzec 2013
Posty
1365
Reakcje/Polubienia
345
Świetny program i genialne zabezpieczenie :ok .Z checia wezme udzial w konkursie.
 
A

Anonymous

Nie startowałem poprzednio,a więc teraz startuje,przydałby mi się ten program stanowił by idealne dopełnienie mojej ochrony pc,wezmę udział w tym konkursie.
 

sof

Świeżak
Dołączył
24 Grudnia 2014
Posty
26
Reakcje/Polubienia
17
Zgłaszam się, bo to świetny program chroniący system przed wszelkimi zmianami zwłaszcza tymi groźnymi.
 

jerzy601

Bardzo aktywny
Dołączył
21 Wrzesień 2010
Posty
187
Reakcje/Polubienia
56
Biorę udział w tym konkursie na ten soft bo to jest bardzo dobry program do ochrony komputera przed róznymi wirusami i serfowaniu po róznych stronach internetu.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35840
Reakcje/Polubienia
24896
Miasto
Trololololo
waldek111 napisał:
Spróbię jeszcze raz.
tak zapytam, czy przeczytałeś chociaż co napisał andyxa ??
1.Napisz komentarz ,dlaczego dla Ciebie ma być Shadow Defender
taki komentarz jest do usunięcia, lub nie będzie liczony.
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Znowu spróbuję, dlatego że słyszałem dobre opinie o Shadow Defender. Przydałoby mi się dobre narzędzie do wirtualizacji, gdyż lubię testować różne programy, a skutki tego dla systemu czasami bywają opłakane. Pozdrawiam. :yes master
 

hocik

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Październik 2012
Posty
416
Reakcje/Polubienia
461
Miasto
szczecin
Pierwszą turę konkursu na Shadow Defender przespałem (dokładnie kwadrans akademicki  ). Tym razem nie będę zwlekał i zgłaszam się. Muszę przyznać, że na informatyce znam się „średnio” i co jakiś czas muszę korzystać z pomocy z zewnątrz. Forum PZD służy mi za źródło wiedzy o tym co w jakimś temacie jest dobrym produktem a co nie. Tym sposobem zakupiłem AppGuard i Webroot. W tym roku miało być coś dobrego do backup’u lub/i program w rodzaju piaskownicy. Zgłaszam się do konkursu i mam nadzieję że program Shadow Defender spełni moje wymagania; będzie prosty i skuteczny. A znajomy informatyk będzie u mnie częściej na dobrej kawie niż „w pracy” 
Pozdrawiam.
 

grr

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
548
Reakcje/Polubienia
96
I try & install new software's. Some cripple my PC, so I need to use either sandbox or a Virtual Machine. As not all software's support Sandbox / Virtual machine and end up trying on main machine, but I have to take a system image, try and then restore the system image. All this is very time consuming and cumbersome. With Shadow Defender I can just enable Shadow Mode and to all the crap stuff without harming my main machine / OS.
 

andyxa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Grudnia 2011
Posty
2119
Reakcje/Polubienia
977
Czytać zasady, posty nie spełniające zasad ,nie będą brane pod uwagę

OXYGEN THIEF, możesz zrobić przesiew /fitrowanie/ :)
 

KaptainBug

Świeżak
Dołączył
12 Styczeń 2015
Posty
12
Reakcje/Polubienia
0
This is a great program to keep the PC clean. It has saved my system from infections couple of times in the past and all I had to do was restart my PC. I would like to install this in my family PC if I win this giveaway. Thanks very much for the contest.
 
Do góry