Witamy na PZD!

Welcome to PZD!

Register Zaloguj

Security Shadow Defender za darmo !

Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Polubienia
4124
Autor tematu #1
Shadow Defender 1.2
Shadow Defender to program opierający swoje działanie o wirtualizację dysków twardych (partycji systemowej jak i pozostałych,) a także dysków USB (np. pendrive).
Wykorzystuje on tzw. metodę Shadow Mode która polega na tym że program śledzi wszystkie zmiany jakie zachodzą na chronionej partycji i przekierowuje je do nieużywanego miejsca na dysku. A po wyjściu z trybu wirtualizacji po wszystkich zmianach jakie dokonały się w systemie nie ma śladu. Czyli po ludzku- wszystko co zainstalujemy, skasujemy, zapiszemy itp. po restarcie zostanie usunięte, a system powróci do stanu z przed włączenia funkcji ShadowMode.
Możliwe jest też oczywiście pozostawienie dokonanych zmian w systemie podczas trybu wirtualizacji poprzez odpowiednie opcje dostępne w programie.
Shadow Defender to doskonałe rozwiązanie do walki z wszelkiej maści zagrożeniami jakie atakują nasz komputer- tryb Shadow Mode zapobiegnie niepożądanym zmianom spowodowanym przez malware. Wszystkie ataki nastąpią w środowisku wirtualnym, a nie na rzeczywistym systemie. Jeśli zainfekował Cię jakiś szkodnik wszystko co musisz zrobić, to uruchomić ponownie komputer. A zmiany które wykonałeś sam i wiesz że są bezpieczne możesz jednocześnie zapisać na dysku (rzeczywistym środowisku). Możesz też zdecydować wcześniej jakie pliki i foldery nie powinny korzystać z ochrony w trybie wirtualizacji (przydatne np. przy aktualizacjach baz antywirusów).
Koncepcja ochrony przy użyciu Shadow Defender jest bardzo prosta w obsłudze. Jedyne co musisz zrobić to umieścić dyski zainstalowane na komputerze w trybie Shadow Mode. W ten sposób aplikacja zrobi snapshot dysku i będzie uruchamiać każdy plik w trybie wirtualnym. Dostęp do plików na dysku jest bez zmian w porównaniu z rzeczywistym środowiskiem, ale wszelkie działania będą wirtualne. Oznacza to, że możemy nawet zniszczyć system czy zainfekować doszczętnie komputer, a i tak nie będzie miało to wpływu na prawdziwy system.
Podsumowując program bardzo przydatny nie tylko do ochrony przed zagrożeniami (używany jako real-time), ale także wtedy gdy chcemy przetestować jakiś program (nie wymagający restartu), pobawić się systemem czyt. popsuć itp (wywoływany na żądanie).

Log in or register now. to view Spoiler content!

Ostatnio edytowane przez moderatora:

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Polubienia
4572
Re: Shadow Defender 1.2 za darmo

:yes master :yes master nie spodziewałem się że dadzą kiedyś ten program za free. :mistrzunio

Securitas

Bardzo aktywny
Fąfel
Polubienia
42

Albo to jakies jajca, albo jakas okrojona wersja( nie wiem czy to mozliwe), albo cholercia z okzaji 1 maja dla ciężko pracującej klasy robotniczej zrobili zajebjasty prezent :)
Jakby sie komus chciało wyciągnąc instalke to byłoby bardzo fajnie.

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Polubienia
4572
Więc pozostaje nam tylko zaciesznie zacieszać z tej jakże wspaniałej promocji :szef :klawik.

Manila

Bardzo aktywny
Fąfel
Polubienia
56
Och!!!Ach!!!...i niewiele więcej mam do dodania :suuper

artoor

Bardzo aktywny
Zasłużony
Polubienia
0
No proszę... a ja tu konkurs organizuje :p

tofana

Bardzo aktywny
Fąfel
Polubienia
353
Nie do wiary! :wariat

senior38

Bardzo aktywny
Zasłużony
Polubienia
150
Czy jest może spolszczenie tego programu,jeżeli tak to podajcie namiar.

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Polubienia
114

Securitas napisał:
Jakby sie komus chciało wyciągnąc instalke to byłoby bardzo fajnie.
UnWrapper + folder TEMP, a w nim podfolder 7zSAD8C.tmp z instalką.
Tak przynajmniej pokazuje się u mnie. Może być zmyłka, bo sprawdzałem to na dysku z zainstalowanym SD.

1qaz

Bardzo aktywny
Zasłużony
Polubienia
74
artoor napisał:
No proszę... a ja tu konkurs organizuje :p
Nie wiadomo czy tą wersję z promocji będzie można aktualizować. Jeżeli chodzi o licencję z konkursów to mamy pewność, że będzie można cieszyć się najnowsza dostępna wersją programu, a tu? Nigdy nie wiadomo.
Please note that the software you download and install during the Giveaway period comes with the following important limitations: 1) No free technical support; 2) No free upgrades to future versions; 3) Strictly personal usage.
Oczywiście duży plus dla GOTD za promocje takiego programu. Niech ludziki pobawią się dłużej aplikacją niż testowe 30 dni. Dla osób, które zawsze chciały ten program ale w konkursach szczęście im nie dopisywało propozycja obowiązkowa.

A

Anonymous

Nie do końca wiem jak to pobrac ? Wystarczy tylko kilknac w "Download Shadow Defender 1.2 now" i to wszystko ?.Czy mógłby mi to ktoś wytłumaczyć ?.