spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4275
Reakcje/Polubienia
5690
Miasto
To tu to tam....
Giveaway tutaj:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


nieograniczona ilość licencji, do 24.12.

trzeba ich polubić na fejsbókó, tłitnąć coś słitaśnego albo czekać pierdyliard sekund
.
.
.
.
Albo kliknąc w źródło strony, ściągnąc se program z
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

i aktywować kluczem:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
oczywiście jedynie jak ktoś niecierpliwy jest i nie chce klikać albo czekać

P.S. jak ja lubię ukrywanie elementów poprzez hardkodowanie w skrypcie strony :x
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19139
Reakcje/Polubienia
55661
Shining Android Data Recovery v.6.6.6 (lifetime license)
License Policy:
● License duration: lifetime
● Number of PCs that will be able to install the program with the given license key: Unlimited during the giveaway
● Program version: v.6.6.6
● Free tech support: provided
● Free upgrades: not provided, only paid upgrades
● Reinstall policy: reinstalls are not supported
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Ostatnia edycja:

Camel1965

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
37245
Reakcje/Polubienia
33662
Ale po co?
Podałem warunki licencji i link do pobierania. Jak ktoś będzie chciał poczytać opis programu itp. to sam sobie kliknie w logo Giveaway Club :)
Nie każdy jest zainteresowany pobieraniem softu z dzisiejszej promocji więc nie ma potrzeby na siłę jej dosładzać !
 

Jarom

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Wrzesień 2016
Posty
3893
Reakcje/Polubienia
1228
Ale po co?
Podałem warunki licencji i link do pobierania. Jak ktoś będzie chciał poczytać opis programu itp. to sam sobie kliknie w logo Giveaway Club :)
A no po to, żeby "wielbłądka"* było górą, bo gdybyś podał stronę promocji, to i tak "wielbłądek"* by wkleił swój link żeby mojsze było najmojsze. :zaciesz

*"wielbłądek" - jedno ze znaczeń to połączenie dwóch słów "wiele" i "błędów", co można by oddać również inaczej jako "wielobłąd", czyli taki wielbłąd który zamiast tych garbów ma naturalnie - bo już z urodzenia - wiele błędów.
 

Camel1965

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
37245
Reakcje/Polubienia
33662
Jeśli nie będzie zainteresowany, to nie będzie klikał w podany przeze mnie link ;)
A no po to, żeby "wielbłądka"* było górą, bo gdybyś podał stronę promocji, to i tak "wielbłądek"* by wkleił swój link żeby mojsze było najmojsze. :zaciesz

*"wielbłądek" - jedno ze znaczeń to połączenie dwóch słów "wiele" i "błędów", co można by oddać również inaczej jako "wielobłąd", czyli taki wielbłąd który zamiast tych garbów ma naturalnie - bo już z urodzenia - wiele błędów.
Gościu ty pilnuj swoich wypocin i nie siej zamętu bo masz tutaj tyle stażu co dzieci ferii zimowych!!!
 

Jarom

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Wrzesień 2016
Posty
3893
Reakcje/Polubienia
1228
Gościu ty pilnuj swoich wypocin i nie siej zamętu bo masz tutaj tyle stażu co dzieci ferii zimowych!!!
Dzięki że tę swoją mantrę tu przytoczyłeś bo mi się zapomniało. Dałem Ci też to "polub" żebyś z innych kont nie musiał sam się tak onanizując tutaj publicznie "polubiać". :francuz
 
Do góry