Simpo PDF to Word

maximus

Wygadany
Dołączył
9 Wrzesień 2010
Posty
45
Reakcje/Polubienia
1
Nie wiem, czy w dobrym dziale wylądowałem z moim pytaniem, ale może ktoś pomoże. Swego czasu była promocja na Simpo PDF PDF to Word. Można było pobrać betę wersji 3.0.0 z obietnicą darmowego updatu do wydania finalnego. No właśnie odpaliłem program w wersji beta, który nawet ładnie przekonwertował tekst, tylko jakieś takie przekreślenie się pojawiło czyli beta wygasła. Tylko że wersji 3.0.0 nigdzie nie idzie pobrać, a z dostępną 3.1.0 klucz nie działa. Może ktoś wie, gdzie można zassać simpo pdf-to-word w wersji 3.0.0? Byłbym zobowiązany.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35827
Reakcje/Polubienia
24878
Miasto
Trololololo
Download URL:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


link do bety

a czy czasem beta nie aktualizowała się do wersji final?

Wpisz w google
Simpo PDF to Word 3.0 , pobierz tą wersję z Peb.pl i wpisz serial który otrzymałes z promocji , to jest wersja 3.0 więc będzie działać :D

Widocznie serial nie działa z 3.1
 

maximus

Wygadany
Dołączył
9 Wrzesień 2010
Posty
45
Reakcje/Polubienia
1
Dzięki za szybką odpowiedź. Program w wersji beta nie ma wbudowanej aktualizacji. Jedno jeszcze pytanie, czy ten plik z simpo pdf to word jest pewny, bo jak sprawdzam to on ma coś ok. 8MB, kiedy powinien 4,2? A mój antrywirus melduje peb.pl jako stronę atakującą.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35827
Reakcje/Polubienia
24878
Miasto
Trololololo
Pobrałem tą instalkę z Peba i wrzuciłem na VT, zajmuje tyle co powinna .

Oto wynik
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Potem pobrałem wersję 3.1 ze strony producenta i
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


wersja 3.1 jest czysta a wersja 3.0 z Peba niby coś w sobie ma, pewnie dlatego że wersja z Peba jest już zcrackowana ( czyli klucza już nie wpiszesz ) :( .

Najlepiej będzie jak napiszesz do supportu zeby podesłali ci wersję 3.0.0.

Czyli piszesz na podanego na tej stronie meila
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

maximus

Wygadany
Dołączył
9 Wrzesień 2010
Posty
45
Reakcje/Polubienia
1
No właśnie. Zcrackowane programy mnie nie interesują. Napisałem do producenta i zobaczymy.
 

maximus

Wygadany
Dołączył
9 Wrzesień 2010
Posty
45
Reakcje/Polubienia
1
No i zobaczyliśmy! Najwidoczniej nici, bo link do aktualizacji zawarty był w newsletterze, które hurtowo wywaliłem. Więc nie przekonam się, czy poprawili coś stosunku do wydania testowego. Swoją droga spryciule jedne. Obiecali i się wywiązali, a że wersja 3.0.0 dostępna była jakieś 2 tygodnie, to już problem takich zagapionych jak ja. Tragedii nie ma, bo i tak AnyBizSoft Pdf-to-Word chyba lepiej konwertuje pliki. Szkoda tylko, że w cholerę do .docx a nie .doc. Pozdrawiam max
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35827
Reakcje/Polubienia
24878
Miasto
Trololololo
w newsleterze ?
To lipa
Note: We provide free technical support and free update to PDF to Word Ver 3.0
Official when it's released. Subscribe our newsletter to get update information
at first time.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Czyli nie podeslą lineczka?
 
Do góry