Sklep Allegro i beznadziejna sprzedaż

Micx

Bardzo aktywny
Dołączył
18 Lipiec 2013
Posty
210
Reakcje/Polubienia
197
Witam
Mam problem jak w temacie. Zostałem "specjalistą sprzedaży internetowej" i dostałem sklep i stronę allegro, która była zamknięta przez pół roku i dzięki temu sprzedaż jest zerowa. Wyświetlenia i wszystko inne jest na krytycznie niskim poziomie. Nie wiem czy ktoś z was zajmuje się czymś takim, ale może miałby jakieś rady, co zrobić żeby ruszyła sprzedaż z kopyta (najlepiej oczywiście bez wydawania drakońskiej sumy pieniędzy)
Strona zajmuje sie sprzedażą narzędzi, a konkurencji jest sporo bo choćby Castorama, OBI i inne mniejsze firmy.
Jakby ktoś chciał zerknąć to tu adresy.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Pozdrawiam i czekam na porady
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35921
Reakcje/Polubienia
25013
Miasto
Trololololo
Witam
Mam problem jak w temacie. Zostałem "specjalistą sprzedaży internetowej" i dostałem sklep i stronę allegro, która była zamknięta przez pół roku i dzięki temu sprzedaż jest zerowa. Wyświetlenia i wszystko inne jest na krytycznie niskim poziomie. Nie wiem czy ktoś z was zajmuje się czymś takim, ale może miałby jakieś rady, co zrobić żeby ruszyła sprzedaż z kopyta (najlepiej oczywiście bez wydawania drakońskiej sumy pieniędzy)
Strona zajmuje sie sprzedażą narzędzi, a konkurencji jest sporo bo choćby Castorama, OBI i inne mniejsze firmy.
Jakby ktoś chciał zerknąć to tu adresy.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Pozdrawiam i czekam na porady
Sprzedaż ruszy jak rozreklamujesz stronę czyli profil na FB + reklamy na FB, promowane ogłoszenia na allegro, w miarę sensowna cena w końcu konkurencja jest duża :) , jak masz profil na FB i założysz FB dla tej stronki to polub, przekaż/podaj dalej :) Gratisy typu rękawiczki, zapalniczki i inne tego typu duperele za przysłowiową złotówkę.
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9991
Reakcje/Polubienia
10624
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Przecież zostałeś "specjalistą" więc powinieneś się w tym orientować i nam dawać rady jak rozkręcić taki sklep :)
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2235
Reakcje/Polubienia
788
Miasto
Hajnówka
Ja bez otwierania sklepu sprzedałem żołnierską hitlerowską łyżkę z niezbędnika (1943 rok) znalezioną na śmietniku za...384 PLN, a wystawiłem na licytację za 1 PLN. Był to dla mnie zupełny szok. Przerzuć się więc może na zabytki a nie narzędzia o tak horrendalnych cenach.
 
Do góry