Skrypty koparek kryptowalut działają nawet kiedy zamkniesz stronę

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35921
Reakcje/Polubienia
25013
Miasto
Trololololo
5F1NXm9.jpg

Skrypty koparek kryptowalut działają nawet kiedy zamkniesz stronę!Proces sprytnie się ukrywa. Jest też o tym jak się tego pozbyć.

Do poczytania

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Andy

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
1011
Reakcje/Polubienia
64
Dzięki za news :hi
Ciekawa informacja. Coraz to nowsze zagrożenia w tym internecie, żeby tak twórcy takich rzeczy spożytkowali swoją wiedzę w bardziej szlachetnych celach byłoby lepiej na świcie.
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4345
Reakcje/Polubienia
5744
Miasto
To tu to tam....
W sumie to nie mam nic przeciw gdyby było to jak planowane: user ma albo pozwolić autorowi strony na zarobek poprzez reklamy lub poprzez minera (który pyta czy moze i na ile może obciążyć procek).
Ale że poszło na żywioł, cóz, gra w kulki jest dla dwóch osób.
Plik:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

zawiera aktualizowaną listę minerów. Dodać jako własny filtr do adblocka, uBlocka itp i po zawodach.

Leniwi ekstremiści, jak ja, mogą sobie plik otworzyć notatnikiem i dodać do adresów blokowanych na routerze. nie zapominając oczywiście o aktualizacji, bo blowowanie samego coinhive.com było dobre z dwa miesiące temu.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35921
Reakcje/Polubienia
25013
Miasto
Trololololo
W sumie to nie mam nic przeciw gdyby było to jak planowane: user ma albo pozwolić autorowi strony na zarobek poprzez reklamy lub poprzez minera (który pyta czy moze i na ile może obciążyć procek).
.

Mnie to całe dodawanie koparek do stron wcale nie dziwi, strony w większości mają zarabiać na reklamach bo przecież domena, serwer, czas kosztują.Coraz więcej luda ma blokery i ma wywalone na to, powinien być wybór: koparka albo wyłączony bloker reklam.
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4345
Reakcje/Polubienia
5744
Miasto
To tu to tam....
Mnie to całe dodawanie koparek do stron wcale nie dziwi, strony w większości mają zarabiać na reklamach bo przecież domena, serwer, czas kosztują.Coraz więcej luda ma blokery i ma wywalone na to, powinien być wybór: koparka albo wyłączony bloker reklam.

A np. taka implementacja?
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Dla mnie do przyjęcia.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35921
Reakcje/Polubienia
25013
Miasto
Trololololo
A np. taka implementacja?
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Dla mnie do przyjęcia.
Pewnie że dobry pomysł, chcesz wersję PRO a nie chcesz płacić to oddaj trochę zasobów PC.
Fajnie to wymyślili :ok , wersja Pro i transfer za kopanie i dodatkowo można ustalić wykorzystanie CPU.

Zapewne będą naśladowcy tego pomysłu.
 
Do góry