Slimjet - nieruchome animacje GIF

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
985
Reakcje/Polubienia
42
Nie wiem od kiedy, ale zauważyłam, że przestały mi się animować GIF-y w Slimjet i teraz wszędzie są tylko statyczne. Przeszukałam ustawienia, ale nic nie znalazłam tam takiego, co by odpowiadało za ich wyłączenie. Rzekomo miała być taka opcja w zakładce prywatność (
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
), ale ja tam nic takiego nie mam, albo te opcje po polsku mają jakieś inne nazwy :(
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19195
Reakcje/Polubienia
55847
Rzekomo miała być taka opcja w zakładce prywatność (
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
), ale ja tam nic takiego nie mam, albo te opcje po polsku mają jakieś inne nazwy :(
Prywatność i bezpieczeństwo > Ustawienia witryn > Grafika > ........

07ac1aa3b96b5f067.jpg
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
985
Reakcje/Polubienia
42
Dzięki :) Przeglądałam te ustawienia witryn i jakoś to przegapiłam. Chyba dlatego, że jak się w nie wchodzi z paska adresu (po kliknięciu w kłódkę), to wtedy nic o gifach nie ma, a obrazy mi się normalnie wyświetlają. Nie przypuszczałam, że opcje ustawienia witryn różnią się po wejściu ze strony ustawień. Dziwna jakaś logika... I jak wpisałam w wyszukiwarkę na stronie ustawień "gif" to był brak wyników, więc zwątpiłam. Czyli ta szukajka też do kitu. No i nie wiem dlaczego mi się to w ogóle samoczynnie wyłączyło.
Ogólnie, to już mam tego Slimjeta dość po dłuższym użytkowaniu, ale nie chce mi się znów wszystkiego przenosić na inną przeglądarkę, która też niekoniecznie będzie lepsza :(
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
985
Reakcje/Polubienia
42
A jeszcze jedno pytanko. Od pewnego czasu na Facebooku, gdy mam w wiadomości na Messengerze jakiś filmik, to pojawia mi się taki komunikat:
2021-03-04-181143.png

I nie da się nic zrobić, dopóki w niego nie kliknę. Czy da się jakoś wyłączyć te komunikaty, tak żeby nie blokowały przewijania wiadomości na ms? Na dodatek, gdy w takim momencie przejdę do innej karty, to wtedy filmik zaczyna się odtwarzać, co jest jeszcze bardziej wkurzające.
W aktualnościach też ten komunikat się pojawia, ale dopiero po kliknięciu w filmik, przez co muszę klikać 2 x aby móc obejrzeć video. Wyłączenie powiadomień nie pomogło :(
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19195
Reakcje/Polubienia
55847
A jeszcze jedno pytanko. Od pewnego czasu na Facebooku, gdy mam w wiadomości na Messengerze jakiś filmik, to pojawia mi się komunikat
Ja ci nie mogę pomóc, bo nie używam FB.
 
Do góry