Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18257
Reakcje/Polubienia
38566
Miasto
Gdzieś w Polsce
SmartyUninst.jpg
Smarty Uninstaller Standard 4.1.2 na GAOTD
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Smarty Uninstaller to przydatna aplikacja przeznaczona do odinstalowania każdego programu z naszego systemu systemu Windows. Program jest świetnym zamiennikiem wbudowanego w system Windows apletu Dodaj & Usuń Programy. Dodatkowo pogram daje możliwość usunięcia wpisów w rejestrze, bibliotek dll pozostałych po błędnym odinstalowaniu danej aplikacji, pozwala tworzyć kopie usuwanych plików, monitoruje instalację programów tak aby można byłe je w przyszłości całkowicie usunąć i wiele więcej.

Smarty Uninstaller is a software that allows you to completely uninstall programs (64 and 32-bit) installed on your system. It monitors the built-in application uninstaller and uses an advanced scan engine that deletes any program leftovers. It allows you to launch the scan engine manually at any time to force uninstall a program with broken uninstaller. Featuring an intuitive and modern interface, Smarty Uninstaller displays in the main window all installed software, broken installations, system components and Windows updates.
The grouping feature allows you to organize applications into logical groups and view grouped programs in separate tabs. You can add comments to installed applications which will be displayed on the main window when an application is selected. In addition to the smart scan engine, Smarty Uninstaller provides you with an easy to use but effective feature – Smarty Snapshot.
It allows you to monitor the installation of new applications and detect every change made to your system during this process. These changes are saved to the snapshot, that can be accessed later at any time for review or complete uninstall.


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

wlodeusz

Bardzo aktywny
Dołączył
26 Kwiecień 2012
Posty
142
Reakcje/Polubienia
7
Miasto
Warmia i Mazury
:yes master Jestem zbyt mało sprytny i nie udało mi się wyciągnąć zarejestrowanej instalki. Jeśli ktoś potrafi tego cudu dokonać, może wrzuci setup na PW?.
 
A

Anonymous

wlodeusz napisał:
:yes master Jestem zbyt mało sprytny i nie udało mi się wyciągnąć zarejestrowanej instalki. Jeśli ktoś potrafi tego cudu dokonać, może wrzuci setup na PW?.
Sprawdź PW.
 

husky10

Wygadany
Dołączył
26 Październik 2012
Posty
73
Reakcje/Polubienia
1
giveawayday napisał:
wlodeusz napisał:
:yes master Jestem zbyt mało sprytny i nie udało mi się wyciągnąć zarejestrowanej instalki. Jeśli ktoś potrafi tego cudu dokonać, może wrzuci setup na PW?.
Sprawdź PW.
Czy mogę również prosić o instalkę. Przy próbie tradycyjnej instalacji wywala mi jakiś błąd :ireful
 
A

Anonymous

husky10 napisał:
Czy mogę również prosić o instalkę. Przy próbie tradycyjnej instalacji wywala mi jakiś błąd :ireful
Sprawdź na PW.

Kamelka napisał:
Smarty Uninstaller Standard 4.1.2 na GAOTD


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Program jest już preaktywowany. Po wyjęciu instalki prawdopodobnie będzie go można również zainstalować w późniejszym czasie. Program obsługuje język polski.

Tablice Rejestracyjne do Windows 8/64:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

kri100f76

Nowy użytkownik
Dołączył
22 Luty 2011
Posty
3
Reakcje/Polubienia
0
Przyłączę się do prośby o instalkę bo znane mi metody zawodzą przy tej promocji. A góry dziękuję
 

klimek69

Świeżak
Dołączył
2 Kwiecień 2013
Posty
17
Reakcje/Polubienia
0
giveawayday napisał:
husky10 napisał:
Czy mogę również prosić o instalkę. Przy próbie tradycyjnej instalacji wywala mi jakiś błąd :ireful
Sprawdź na PW.

Kamelka napisał:
Smarty Uninstaller Standard 4.1.2 na GAOTD


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Program jest już preaktywowany. Po wyjęciu instalki prawdopodobnie będzie go można również zainstalować w późniejszym czasie. Program obsługuje język polski.

Tablice Rejestracyjne do Windows 8/64:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Czyli wystarczy zachować ten plik żeby w poźniejszym czasie móc zainstalować pełną wersje?
 

pg5643

Świeżak
Dołączył
14 Kwiecień 2011
Posty
14
Reakcje/Polubienia
0
Ja również dołączam się do prośby o instalkę. Z góry dzięki.
 
Do góry