vonz

Bardzo aktywny
Dołączył
1 Lipiec 2010
Posty
2095
Reakcje/Polubienia
6
Soft Organizer 3.04
Soft Organizer to program przeznaczony do zarządzania wszystkimi aplikacjami zainstalowanymi na dysku twardym naszego komputera. Za jego pomocą możemy bezpiecznie instalować nowe programy, usuwać wcześniej już zainstalowane i wiele więcej.

Program pozwala użytkownikowi całkowicie usuwać zainstalowane programy, przeszukuje dysk twardy w poszukiwaniu resztek po programach, monitoruje instalację programów dzięki czemu możemy zobaczyć jakie zmiany zostały dokonane oraz pozwala na całkowite usuwanie programów.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

plejmix

Bardzo aktywny
Dołączył
28 Styczeń 2012
Posty
172
Reakcje/Polubienia
22
Bardzo dobry program,wg mnie jest lepszy od Revo jest to dawniejszy Fulluninstall nie wiem czemu zmienili nazwe, ale program bardzo dobry polecam wszystkim
 

grummer

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
27 Lipiec 2010
Posty
457
Reakcje/Polubienia
2
plejmix napisał:
Bardzo dobry program,wg mnie jest lepszy od Revo jest to dawniejszy Fulluninstall nie wiem czemu zmienili nazwe, ale program bardzo dobry polecam wszystkim

Potwierdzam, ale szkoda, że brak polskiej lokalizacji. Wgrałem mojemu tacie i bardzo ceni sobie ten programik, jeszcze w starszej odsłonie Full Uninstall. Zero zbędnych narzędzi, tylko to do czego został stworzony. Może ktoś stworzy magiczną instalkę? Warto sobie zachować ten program, bo jest naprawdę bardzo dobry! :)
 

zapomnij

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
16 Luty 2011
Posty
722
Reakcje/Polubienia
234
Było kiedyś promo na RegOrganizer w skład,którego wchodzi ten program. Stąd zapewne zmieniona nazwa z ...Organizer w drugim słowie nazwy (miałem napisać członie nazwy).
I zgadzam się, program jest bardzo dobry.
Oczywiście popieram pomysł utworzenia Emmers instal setup.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35557
Reakcje/Polubienia
24589
Miasto
Trololololo
licki roczne czy dożylnie ??
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9845
Reakcje/Polubienia
10469
Miasto
Somewhere over the rainbow.
bez@ nazwy napisał:
Było kiedyś promo na RegOrganizer w skład,którego wchodzi ten program. Stąd zapewne zmieniona nazwa z ...Organizer w drugim słowie nazwy (miałem napisać członie nazwy).
I zgadzam się, program jest bardzo dobry.
Oczywiście popieram pomysł utworzenia Emmers instal setup.

Ja właśnie od czasu tamtej promocji korzystam z RegOrganizer z wbudowanym SoftOrganizerem. Mam wieczną instalkę więc jeśli ktoś chce to chętnie udostępnię. Nie wiem kto był jej autorem, może właśnie Emmers ale działa jak należy:)
 

zapomnij

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
16 Luty 2011
Posty
722
Reakcje/Polubienia
234
Mam i korzystam z RegOrganizer również. Tylko,że posiadamy wersję 5.46.Obecnie jest 6.02 dlatego myślę,że w deinstalatorze wprowadzono zmiany i w związku z tym przydałaby się instalka.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35557
Reakcje/Polubienia
24589
Miasto
Trololololo
waldemar1965 :dziękuję
 

Mirko

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
10 Czerwiec 2011
Posty
10099
Reakcje/Polubienia
7417
Emmers :dziękuję
 

jerzy601

Bardzo aktywny
Dołączył
21 Wrzesień 2010
Posty
187
Reakcje/Polubienia
56
program dziala super wyrazy uznania dla Emmersa
 

win98

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Marzec 2011
Posty
369
Reakcje/Polubienia
50
U mnie działa bez zarzutu z wer. 3.04 (promocyjna).
 
Do góry