KonkursPZD SoftMaker Office Professional 2021 - konkurs

ORGANIZAT0R

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
7 Luty 2012
Posty
977
Reakcje/Polubienia
549

Dzięki uprzejmości Pana Jordana z firmy SoftMaker - specjalnie dla użytkowników PZD - do wygrania dożywotnie licencje na program SoftMaker Office 2021!
2x Professional oraz
3x Standard.


SoftMaker Office 2021 to pakiet bardzo rozbudowany pakiet biurowy dla systemów Windows, Linux oraz Liunux. Pakiet składa się narzędzi do edycji tekstów: TextMaker, arkusze kalkulacyjne: PlanMaker oraz tworzenie prezentacji: Presentations. SoftMaker Office 2021 obsługuje popularne rozszerzenia plików takie jak: DOC, PPT, XLS. Warto nadmienić, że SoftMaker Office 2021 jest dostępny w polskiej wersji językowej.

Strona producenta:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


TextMaker:Presentations:


PlanMaker:


Zasady konkursu :
1. Aby wziąć udział w konkursie, napisz w kilku zdaniach dlaczego chcesz wygrać.
2. Zakończenie konkursu odbędzie się dnia 26 września 2020.
3. Osoby która otrzyma licencje zostaną wylosowane poprzez portal random.org (1,2 miejsce - Professional, 3,4,5 - wersja Standard).
 
Ostatnia edycja:

william1955

Świeżak
Dołączył
25 Listopad 2010
Posty
18
Reakcje/Polubienia
10
Używam SM Office poczynając od wersji chyba 2012.
Zamiennie z produktami Microsoft (zawodowo).
Nigdy nie byłem entuzjastą tzw wstążki.
Gdy zakupiłem wersję 2018 w promocji z Emsisoft AntiMalware, zostałem
bardzo pozytywnie zaskoczony wstążką w wydaniu SM.
Jakoś bardziej odpowiadała mi niż projekt MS.
No i szybkość startu aplikacji lepsza niż odpowiedników MS.
Ponieważ lepsze jest wrogiem dobrego, chciałbym wygrać wersję 2021, bo jak mi się wydaje
powinna być jeszcze lepsza niż wersja 2021.
 

Orion

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
544
Reakcje/Polubienia
261
Miasto
somewhere in cyberspace....
Próbowałem różnych pakietów biurowych w tym Softmakera Office w jakiejś wersji która swego czasu była dostępna na promocji. W tej wersji jeszcze nie był to pakiet w polskiej wersji językowej, mimo tego przypadł mi do gustu ze względu na lekkość u szybkość działania. Jedynie z powodu braku polskiej wersji przeniosłem się później na Libre Office. Pakietu MS nie używam z powodów finansowych jak również jego rozmiarów. Obecna wersja Softmaker Office (wersję trial testowałem) prezentuje się bardzo dobrze jako alternatywa dla pakietu MS ze względu na dobrą kompatybilność formatów. Dlatego zdecydowałem się spróbować szczęścia w tym konkursie.
A mam też pytanie - czy te licencje są licencjami lifetime?
 

artoor

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
1158
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Częstochowa
Korzystam z pakietu office SoftMaker już od kilku dobrych lat. Pierwszą wersję zdobyłem w promocji i od razu stała się moim podstawowym narzędziem do tworzenia dokumentów. Nie przeszkadzało mi wówczas to, że nie wspierała języka polskiego - jest to program intuicyjny. Każdy kto korzystał z MS Office, czy Open Office wie, że te programy wiele się od siebie nie różnią. Za aktualizację do wersji 2018 zapłaciłem przystępną cenę - uważam, że projekt jest warty wsparcia. Pozytywną funkcjonalnością programu jest możliwość zainstalowania go na nośniku USB - dla osób (takich jak ja) mocno przywiązanych do tego pakietu jest to bardzo pomocne. Tym bardziej cieszy fakt, że kolega ORGANIZAT0R postarał się o licencje na konkurs. Za to Ci dziękuję. Życzę powodzenia wszystkim uczestnikom konkursu :)
 

grr

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
548
Reakcje/Polubienia
96
Thanks ORGANIZATION0R

I need an office program to use on my 2nd system. I have earlier used SoftMaker's Office version 2008 and it was a nice experience. Currently using Libre office and hope to win SoftMaker Office 2021 as not only it resembles closely to MS Word/excel but also provides similar features to use without any learning curve.

I have also shared giveaway below

Thanks, Grr
 

dinosaur07

Bardzo aktywny
Dołączył
29 Marzec 2016
Posty
118
Reakcje/Polubienia
283
Many thanks for another good giveaway @ORGANIZAT0R .
I must admit that I always wanted to test this software to see how it is compared to Microsoft Office 2016 that I am currently using and how similar is to Ashampoo Office as SoftMaker seems to be better than the latter.
It has interesting functions and the dictionaries are a great addition. Also the memory usage seems to be far superior.
It can open and manage all Microsoft files, also has few processes running and the german quality is prevalent.
Count me in for the draw please.

Polish translation is below.

Tłumaczenie polskie znajduje się poniżej:

Wielkie dzięki za kolejną dobrą nagrodę @ ORGANIZAT0R.

Muszę przyznać, że zawsze chciałem przetestować to oprogramowanie, aby zobaczyć, jak jest ono porównywane z Microsoft Office 2016, którego obecnie używam i jak podobne jest do Ashampoo Office, ponieważ SoftMaker wydaje się lepszy od tego drugiego.

Ma ciekawe funkcje, a różnice są świetnym dodatkiem. Użycie pamięci również wydaje się znacznie lepsze.

Może otwierać i zarządzać wszystkimi plikami Microsoft, ma również kilka uruchomionych procesów, a niemiecka jakość jest powszechna.

Policz mnie do losowania.
 

cobranovic

Nowy użytkownik
Dołączył
9 Grudnia 2017
Posty
2
Reakcje/Polubienia
4
welcome to all
Thank you for this wonderful gift
Frankly the first time I heard this program
Sounds like a wonderful program to me with unique and rich features
I hope to be one of the winners of this gift
Good luck to everyone

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

dhruv2193

Bardzo aktywny
Dołączył
5 Styczeń 2017
Posty
111
Reakcje/Polubienia
194
Thanks for the giveaway @ORGANIZAT0R Softmaker Office is one of the best MS office alternatives! It can open and edit MS office files without any issues and offers convenient ribbon UI. It is also more lightweight than MS office and has all the features that MS office has and much more!
 

yyy

Bardzo aktywny
Dołączył
12 Maj 2013
Posty
451
Reakcje/Polubienia
304
Moja przygoda z SoftMaker Office zaczeła się w 2008 roku jednak wtedy ten pakiet był dośc toporny i przegał z Office 2003 i Apache Office.Kolejne podejście było do wersji 2012 jednak brak języka polskiego i wygląd znów poległ tym razem z Apache Office.Jednak od wersji 2016 nastąpiły zmiany wizualne i pakiet stał się akrakcyjny wizualnie dodatkowo dodano wprowadzono możliwości otwierania kart obok siebie i soft został moim głównym edytorem tekstu.W wersji 2018 ,która właśnie mi wygasa został spolszczony dodano możliwość wyboru interfejsu klasyczny \wstążka więc stał się jeszcze bardzie atrakcyjny.Dodatkowo pakietu można używać portable i wybierać komponenty które chcemy używać jest do tego żwawy w porównaniu do konkurencji ,więc czego chcieć więcej.
Dzięki za konkurs.
 

phobic

Świeżak
Dołączył
25 Marzec 2013
Posty
21
Reakcje/Polubienia
35
Thank you for the giveaway! Since Microsoft Office is too pricey for me to buy I need a good alternative for one of my PC's. Currently I am using LibreOffice as a solution but I find it somehow slow and clumsy. I've also tried OpenOffice some time ago. I have no experience using SoftMaker Office but it seems like a powerful and proper solution for my needs. I would like to win a free license for it.
 

Tomnord15

Bardzo aktywny
Dołączył
29 Wrzesień 2010
Posty
219
Reakcje/Polubienia
50
Miasto
Wrocław
Chciałbym wygrać SoftMaker Office 2021 ponieważ potrzebuję dobrego zamiennika Microsoft Office, a z opisów i recenzji programu wynika że program jest najlepszym wyborem jeśli chodzi o zamiennik Microsoft Office. poza tym zbiera bardzo dobre oceny. Dziękuję za konkurs.
 

withit

Świeżak
Dołączył
21 Luty 2015
Posty
23
Reakcje/Polubienia
10
Biorę udział w konkursie bo chciałbym mieć dożywotnią licencję na ten program. Znam wersję poprzednią programu niestety licencja była czasowa. Dobrze wspominam program.
 

akiratoriyama

Nowy użytkownik
Dołączył
16 Październik 2018
Posty
2
Reakcje/Polubienia
2
Thanks for the giveaway. This software works faster in my pc than ms office and Libre office, so would love to win a license. Please count me in.
 

ashwingeek

Nowy użytkownik
Dołączył
25 Kwiecień 2017
Posty
5
Reakcje/Polubienia
11
Thank you for the giveaway. I have used an old version of the program. Softmaker Office is good, and it's also comparatively lightweight. I don't need all those extra tools from Microsoft Office

Count me in.
 

Mohammadwasi7861

Wygadany
Dołączył
28 Lipiec 2018
Posty
40
Reakcje/Polubienia
21
Thanks for this very nice giveaway my friend,
I want this office for other laptop, as we know MS office is too expensive to buy and would like to be a lucky guy who will win this for free, I also tried many times to get new version but I couldn't successful.
This is very much similar with MS Office.

 
Do góry