OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35818
Reakcje/Polubienia
24867
Miasto
Trololololo
Sophos Virus Removal Tool to bezpłatne i skuteczne oprogramowanie które pozwala usunąć infekcje których twój program antywirusowy nie wykrył. Nawet jeśli masz zainstalowany na swoim komputerze program antywirusowy, możesz nadal zainstalować narzędzie Sophos Virus Removal Tool w celu wykrycia i wyeliminowania pozostałych wirusów (infekcji).

Aby skorzystać z programu Sophos Virus Removal Tool wystarczy dwukrotnie kliknąć i wybrać przycisk -rozpocznij skanowanie-. W tym momencie Sophos Virus Removal Tool będzie skanować komputer i usuwać wykryte wirusy. Może być wymagane ponowne uruchomienie komputera.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

anonymus.91

Wygadany
Dołączył
14 Listopad 2017
Posty
67
Reakcje/Polubienia
21
Jestem zainteresowany tym skanerem i nie przeszkadza mi brak tłumaczenia ,łatwy ale nie mam na nim praktyki stąd wątpliwości . Czytam ,że narzędzie skanuje komputer i usuwa wszystkie znalezione wirusy . Czy jest możliwość zaznaczenia opcji w programie aby znalezione wirusy nie usuwał od razu lecz dał nam możliwość podjęcia decyzji czy je usunąć ? Obawiam ,że gdy usuwa automatycznie to może usunąć coś prawidłowego lub potrzebnego .
 
Do góry