Spolszczenie HD Video Converter Factory Pro 18

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2235
Reakcje/Polubienia
788
Miasto
Hajnówka


Z menu prawego przycisku myszy skrótu HD Video Converter Factory Pro wybieramy Otwórz lokalizację pliku

Plik językowy: LanEn.dl przenosimy na Pulpit, będzie to nasza kopia zapasowa języka angielskiego aplikacji

Z Pulpitu do folderu aplikacji przenosimy lub kopiujemy instalator: spolszczenie HD Converter.exe

Uruchamiamy instalator postępując jak na filmie

Teraz możemy włączyć HD Video Converter Factory Pro klikając w ikonę skrótu

Program i wszystkie podprogramy oraz funkcje będą w języku polskim

Żeby wrócić do wersji oryginalnej wystarczy przenieść i zamienić plik LanEn.dl do folderu docelowego aplikacji

Po uruchomieniu programu wszystko będzie w wersji angielskiej

link w opisie filmu na YouTube
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2235
Reakcje/Polubienia
788
Miasto
Hajnówka
Uwaga! Jeśli pobrałeś wcześniej spolszczenie pobierz je ponownie, w tłumaczeniu wkradał się błąd składni kodu . Błąd został naprawiony.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35567
Reakcje/Polubienia
24595
Miasto
Trololololo
:myśli2a to czasem nie jest wina programu do pakowania/tworzenia spolszczenia :??
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4275
Reakcje/Polubienia
5690
Miasto
To tu to tam....
nie, to jest zwiazane z suspicious string: "Proœba o wsparcie" ;)

A serio to prawdopodobnie skutek uzycia pakera z haozip.... ten chinski wynalazek zostawia rozne smieszne rzeczy jak RCZip\bin\Win32\release\pdb\HaoZip7zSetup.pdb
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19144
Reakcje/Polubienia
55677
A serio to prawdopodobnie skutek uzycia pakera z haozip.... ten chinski wynalazek zostawia rozne smieszne rzeczy jak RCZip\bin\Win32\release\pdb\HaoZip7zSetup.pdb
To też jest zastanawiające:
Path: "HKCU\SOFTWARE\MICROSOFT\INTERNET EXPLORER\SECURITY"; Key: "DISABLESECURITYSETTINGSCHECK"
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2235
Reakcje/Polubienia
788
Miasto
Hajnówka
Zupełnie nie wiem dlaczego antywirusy wykrywają trojana. Jest tam tylko jedna spakowana biblioteka dll zmodyfikowana za pomocą Rstoratora 2007 na bazie oryginalnej biblioteki. A błąd polegał na użyciu"(" zamiast"{"co skutkowało wyświetlaniem w jednym z okien dialogowych fragmentu który był informacją o numerze linni zasobu RC DATA. Mogę wystawić samą bibliotekę językową LanEn.dll ale tylko niektórzy zrozumieją że gdzie ją trzeba umieścić by program działał. Jednak instalator oparty na Inno Setup 5 jest bezkonkurencyjny i nie sprawia takich kłopotów. Po za tym moje instalki nie mają podpisu cyfrowego i każdy antywirus je odrzuca.
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19144
Reakcje/Polubienia
55677
Zupełnie nie wiem dlaczego antywirusy wykrywają trojana.
Jak pisał @spamtrash, ten paker to chiński wynalazek i nie do końca wiadomo co tam robi.

Poza tym masz WinRara, a on też ma opcję zrobienia execa wypakowującego do zadanej lokalizacji. I byłoby po problemie.

P.S. Jak cię ktoś podpiep..y na Youtube za rozpowszechnianie złośliwego oprogramowania (pomimo, że może to być fałszywy alarm), to znów możesz dostać bana :wykrzyknik
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35567
Reakcje/Polubienia
24595
Miasto
Trololololo
Po za tym moje instalki nie mają podpisu cyfrowego i każdy antywirus je odrzuca.

Musisz dodawać takie info bo inaczej będzie że PZD malware rozpowszechnia.
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2235
Reakcje/Polubienia
788
Miasto
Hajnówka
Tutaj jest przed chwilą zrobiona instalka która bezpośrednio instaluje spolszczenie . Oczywiście nie ma podpisu cyfrowego.
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2235
Reakcje/Polubienia
788
Miasto
Hajnówka
Z tego co zdążyłem zauważyć te wasze detektory nadają się jedynie psu na budę. Ja nic nie mam do ukrycia...Spolszczenie jest zrobione i działa znakomicie mój Eset niczego złego i złośliwego w pliku nie wykrył. Nie jest moją intencją szkodzenie komukolwiek. Plik spolszczenia jak napisałem wcześniej utworzony został z oryginalnego pliku a zmienione są jedynie zasoby językowe. Na obrazku widać edytor w którym pracuję po prawej jest oryginał po lewej tłumaczenie. Jeśli słowa polskie są koniem trojańskim to ja dziękuję takim detektorom, wykrywaczom wirusów. O kant pewnej części ciała je potłuc. Szkoda że moja praca idzie na marne zamiast być doceniana...
Nie zdajecie sobie sprawy ile czasu i pracy trzeba poświęcić ile linijek przetłumaczyć i przepiać pilnując odpowiednich znaków itp...
A tu jakiś Antysrajware ci pokazuje że ...Ech szkoda słów.
77189991_2565913726817770_6764262969359466496_o.jpg
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19144
Reakcje/Polubienia
55677
Z tego co zdążyłem zauważyć te wasze detektory nadają się jedynie psu na budę. Ja nic nie mam do ukrycia...Spolszczenie jest zrobione i działa znakomicie mój Eset niczego złego i złośliwego w pliku nie wykrył. .......................................A tu jakiś Antysrajware ci pokazuje że ...Ech szkoda słów.
Mój Eset także niczego nie wykrył. Ale użytkownicy używający innego AV mogliby poczuć się zagrożeni i oszukani. Wypadałoby więc przy zamieszczonym linku do pliku poinformować ich, że może wystąpić false positive. Tak to robi np. NirSoft w przypadku niektórych programów.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35567
Reakcje/Polubienia
24595
Miasto
Trololololo
Z tego co zdążyłem zauważyć te wasze detektory nadają się jedynie psu na budę. Ja nic nie mam do ukrycia...Spolszczenie jest zrobione i działa znakomicie mój Eset niczego złego i złośliwego w pliku nie wykrył. Nie jest moją intencją szkodzenie komukolwiek. Plik spolszczenia jak napisałem wcześniej utworzony został z oryginalnego pliku a zmienione są jedynie zasoby językowe. Na obrazku widać edytor w którym pracuję po prawej jest oryginał po lewej tłumaczenie. Jeśli słowa polskie są koniem trojańskim to ja dziękuję takim detektorom, wykrywaczom wirusów. O kant pewnej części ciała je potłuc. Szkoda że moja praca idzie na marne zamiast być doceniana...
Nie zdajecie sobie sprawy ile czasu i pracy trzeba poświęcić ile linijek przetłumaczyć i przepiać pilnując odpowiednich znaków itp...
A tu jakiś Antysrajware ci pokazuje że ...Ech szkoda słów.
77189991_2565913726817770_6764262969359466496_o.jpg
@Emmers , przecież nikt nie miauczy że robisz spolszczenia, to fajnie że działasz w tym temacie i chwała Ci za to :) , po prostu fajnie będzie jak dodasz notkę informującą o tym że niektóre programy antywirusowe mogą strzelić fałszywy alarm :)
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4275
Reakcje/Polubienia
5690
Miasto
To tu to tam....
@Emmers moze powinienes rozwazyc uzycie czegos innego do pakowania niz pakosrajwaja z Chin (to tak odnosnie wykrywania Dico.gen) czy zakladania ze uzytkownicy sa na tyle ulomni ze trzeba za nich podmieniac pliki i wykonywac operacje za nich. Zwlaszcza takie ktore sa wykrywane heurystycznie jako tozsame z

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Ale to oczywiscie Twoj wybor a nasze gdybanie. Zreszta, nikt nie kwestionuje zmudnej pracy nad tlumaczeniem i wykonaniem rownie ciezkiej pracy za Uzytkownika-Idiote (do ktorych adresujesz swoje tlumaczenie uzasadniajac ze sa za glupi by sami podmienic pliki).

To co kwestonujemy to dzialania programu ktore nie wygladaja na uzasadnione potrzebami tlumaczenia, np: mozesz powiedziec po co Twoj "instalator"

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
?

PS: u mnie na zadnej maszynie by nie poszedl ten instalator. Wykonywanie czegokolwiek z lokacji temp konczy sie przerwaniem prcesu, rebootem systemu i informacja o blokadzie proby urucomienia ransomware.
 
Do góry