OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35550
Reakcje/Polubienia
24586
Miasto
Trololololo
Spybot-Anti-Beacon.jpg

Spybot Anti-Beacon for Windows 10 to kolejny bezpłatny program dla Windows 10 który pozwala zmienić opcje dotyczące (szpiegowania) wysyłania danych do Mcrosoft'u.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Tadek59

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
4168
Reakcje/Polubienia
144
Witam !

Ciekawy i bezpieczny program zawsze można wrócić do poprzednich ustawień nie wiem jak u innych ale u mnie zablokował 49% nie ma 100 % ciekawe jak u innych osób ? , może ktoś używa tego programiku ?

:scratch
 

Tadek59

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
4168
Reakcje/Polubienia
144
A może szczegóły po kliknięciu na co? :scratch
 

Tadek59

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
4168
Reakcje/Polubienia
144
Tadek59 napisał:
Sir PainKiller napisał:
:szydera
Chyba wiadome że na Immunize

I jeszcze jedno nie było nic na dzień dobry , po załączeniu programu on nic nie pokazuje dopiero po kliknięciu na immunize zaczyna działanie !
Hm to dziwne odpaliłem program z pozycji administratora potem kliknąłem na immunize i mam 49% potem mogę naciskać na immunize nawet i godzinę i cały czas mam 49% protected ( 33 of 67) , wychodzi na to że szpiegów jest 67 a on wyłaczył 33 . :eek: :scratch
 

Tadek59

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
4168
Reakcje/Polubienia
144
Sir PainKiller napisał:
Mi tam od razu pokazało 55% :guma

A po immunize
78422600333681707015.png


A jak kliknę Undo to i tak mam zablokowane 18% :szydera

ps. Tadek zgłoś się na pw to w ramach pocieszenia dostaniesz licke na Pande Cloud Antivirus Pro :francuz
To gratuluję u mnie tak jak napisałem ciekawe jak u innych :scratch
 

eMCe

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Maj 2010
Posty
522
Reakcje/Polubienia
4
Miasto
Ś-Wsch
Tadek59 napisał:
Tadek59 napisał:
Sir PainKiller napisał:
:szydera
Chyba wiadome że na Immunize

I jeszcze jedno nie było nic na dzień dobry , po załączeniu programu on nic nie pokazuje dopiero po kliknięciu na immunize zaczyna działanie !
Hm to dziwne odpaliłem program z pozycji administratora potem kliknąłem na immunize i mam 49% potem mogę naciskać na immunize nawet i godzinę i cały czas mam 49% protected ( 33 of 67) , wychodzi na to że szpiegów jest 67 a on wyłaczył 33 . :eek: :scratch
U mnie na komputerze ojca identyczna sytuacja. 10 aktualizowana z 8.1. Hmm łączy Nas jeszcze posiadany antywirus tj. Panda z tym że u mnie w wersji Pro ale nie wiem czy to ma jakiekolwiek znaczenie :scratch
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35550
Reakcje/Polubienia
24586
Miasto
Trololololo
Spróbujcie odpalić program na wyższych prawach.
 

Tadek59

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
4168
Reakcje/Polubienia
144
OXYGEN THIEF napisał:
Spróbujcie odpalić program na wyższych prawach.
Odpaliłem na prawach administratora i nic zresztą już o tym pisałem są jakieś jeszcze inne uprawnienia :scratch
 
A

Anonymous

Spybot Anti-Beacon for Windows 10 (v.1.1)

Spybot Anti-Beacon for Windows 10 is a tool that will attempt to curtail Windows 10 from sending data back to Microsoft. Created by the developers of Spybot Search and Destroy.

It is an all or nothing program as it does not give the user the option to select what they want to disable. But you can easily revert back to default by simply clicking undo, or by going back to the restore point.


This tool will disable the following:

Telemetry Hosts
Telemetry Services
Consumer Experience Improvements Program
Application Impact Telemetry
Steps Recorder
Wi-Fi Sense
Apps using advertising ID
P2P Windows Updates outside local network.


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

oocbpWC.png
 
Do góry