Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19179
Reakcje/Polubienia
55806
Spybot Search & Destroy to darmowy, bardzo dobry program służący do usuwania z systemu Windows modułów szpiegujących oraz innych modułów szkodzących typu spyware, dialerów, trojanów, keyloggerów itp. Jego baza elementów szkodliwych dla komputera przewyższa płatny i znany program Ad-aware. Program skanuje zarówno dysk twardy jak i pamięć RAM.

Uruchamiany jest w tle i przez cały czas monitoruje zachowanie uruchamianych w systemie programów. Archiwizuje dane, dzięki czemu możliwe jest odzyskanie przypadkowo usuniętych aplikacji. Ma możliwość zastąpienia pliku podczas neutralizacji niechcianych modułów, co nie powoduje zablokowania działającego programu, w którym się znajdowały. Plus programu Spybot Search & Destroy, to możliwość aktualizacji definicji komponentów przez internet. Umożliwia również zablokowanie serwerów wysyłających adware oraz kontroluje programy, które otwierają się automatycznie przy starcie systemu.

Wykrywa również pliki cookies, pochodzące z serwisów reklamowych, zbierających dane o użytkownikach. Program posiada funkcję czyszczenia ścieżki użytkownika, co pozwala nam zachować w tajemnicy nad czym pracowaliśmy, jeżeli współdzielimy komputer z innymi użytkownikami.
źródło:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


freeEd.png

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Instalator:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Portable:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Windows XP lub Vista:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Są również dostępne płatne wersje i porównanie funkcji można zobaczyć tutaj:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Krótki opis, jaką wersję wybrać:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Ostatnia edycja:

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4326
Reakcje/Polubienia
5731
Miasto
To tu to tam....
:jaranko
 
Ostatnia edycja:

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35780
Reakcje/Polubienia
24810
Miasto
Trololololo
Dawno dawno temu ten Spybot Search & Destroy był bardzo popularny, sam z niego korzystałem :)
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4326
Reakcje/Polubienia
5731
Miasto
To tu to tam....
:jaranko
 
Ostatnia edycja:

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19179
Reakcje/Polubienia
55806

joa87

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Październik 2010
Posty
464
Reakcje/Polubienia
128
Miasto
Szczecin
Kiedyś używałam Spybot Search & Destroy, wpierw jego normalną wersję, a później w wersji portable i miałam nawet do niego zaufanie. Nie sypał wówczas FP... Teraz raczej trzymam się od niego z daleka... Bo na forum, gdzie jestem również aktywna, odradzają jego używanie. Gdybym go kiedyś użyła, to wszystkie wykrycia sprawdziłabym na VirusTotal.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35780
Reakcje/Polubienia
24810
Miasto
Trololololo
Kiedyś używałam Spybot Search & Destroy, wpierw jego normalną wersję, a później w wersji portable i miałam nawet do niego zaufanie. Nie sypał wówczas FP... Teraz raczej trzymam się od niego z daleka... Bo na forum, gdzie jestem również aktywna, odradzają jego używanie. Gdybym go kiedyś użyła, to wszystkie wykrycia sprawdziłabym na VirusTotal.
Z Spybot Search & Destroy to tak jak z Malwarebytes czyli kiedyś był dobry, teraz jest dużo lepszych innych programów tego typu.
 

joa87

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Październik 2010
Posty
464
Reakcje/Polubienia
128
Miasto
Szczecin
Uważam że Malwarebytes, nadal jest dobre, ale nie nadaje się by zastąpić antywirusa. Ze Spybot Search& Destroy pożegnałam się dawno temu i już do niego nie wrócę... Nie ma sensu pobawić się jego wersją portable i sprawdzić z sentymentu, co wykryje?
 
Do góry