SpyShelter Premium / SpyShelter Firewall 5 PC wersja BOX

Status
Zamknięty.

lukasamd

Świeżak
Dołączył
4 Sierpień 2010
Posty
26
Reakcje/Polubienia
0
Promocja na wersję BOX (z CD, pudełkiem i instrukcją) na SpySheltera w wersji lifetime.

SpyShelter Premium: 99 zł za wersję 1 PC
SpyShelter Premium: 199 zł za wersję 5 PC

SpyShelter Premium: 119 zł za wersję 1 PC
SpyShelter Firewall: 219 zł za wersję 5 PC


Strona z promocją:


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

graf

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Kwiecień 2012
Posty
768
Reakcje/Polubienia
0
Od jakiegoś czasu nie mogę się połączyć z SG i dostaję różne komunikaty, a to o grożącym mi tam zagrożeniu albo tak jak dziś,
Error 520 Ray ID: [...] 2015-04-10 08:35:38 UTC
Web server is returning an unknown error

Wiem, że nie tylko ja tak mam.


Za info podziękował.
 

lukasamd

Świeżak
Dołączył
4 Sierpień 2010
Posty
26
Reakcje/Polubienia
0
Zagrożenie: czas porzucić Windows XP lub przestarzałe i dziadowskie przeglądarki typu Opera 12.

Co do komunikatu, to od wczorajszego wieczora występują problemy po stronie punktu wymiany ruchu Orange TPIX. Odbija się to zarówno na użytkownikach np. Neostrady jak i niektórych operatorów korzystających z infrastruktury Orange. Trzeba czekać, aż pomarańczowi to zrobią, można też korzystać z VPN/proxy/mobilnego internetu, gdzie działa ok.
 

graf

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Kwiecień 2012
Posty
768
Reakcje/Polubienia
0
Wybacz Kol. Lukas ale mojego XP HE cenię bardziej niż samego Billa Gatesa i porzucać go nie będę.
Przeglądarka to Firefox z którą od jakiegoś czasu jestem w dobrej zażyłości.
Na innych stronkach (w tym tych niebezpiecznych) nie mam tego problemu i jak się uprę, to pomimo ostrzeżeń wchodzę. Na SG widocznie mojego XP - lub co gorsza o zgrozo mnie samego :szydera - nie lubią, choć nie miałem tam nigdy nawet konta i chyba tylko kilka razy w przeciągu kilku ostatnich miesięcy, udało mi się do Was zajrzeć.
W każdym razie zgłaszam protest przeciwko takiej dyskryminacji. :jezyk

W Google Chrome dostaję znów taki komunikat:
Nie można nawiązać bezpiecznego połączenia, ponieważ ta witryna używa protokołu, który nie jest obsługiwany.
Kod błędu: ERR_SSL_VERSION_OR_CIPHER_MISMATCH


Za info tak jak napisałem dziękuję, bo okazja jest duża. Nie lubię kupować rocznych licencji a tu jest możliwość wyrwać coś lifetime i to w wersji na 5 stanowisk, a więc przyszłościowo. :dziękuję

Jak jest to możliwe, to proszę o info do kiedy ta promocja?
 

lukasamd

Świeżak
Dołączył
4 Sierpień 2010
Posty
26
Reakcje/Polubienia
0
Promocja nie ma jakiegoś odgórnego limitu czasowego czy na produkty.
Będzie trwała przynajmniej przez kilkanaście dni, a potem.. się zobaczy co zdecydujemy wraz z producentem :)

Co się tyczy systemu, to nie jest dyskryminacja, tylko mozliwości techniczne. Nie miej do mnie pretensji, że niemal 14-letni system nie wspiera m.in. mechanizmu
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
, który jest coraz szerzej wykorzystywany. Adresów IPv4 nie da się magicznie wyczarować, tymczasem "klasyczne" szyfrowanie wymaga stosowania dedykowanych adresów. SNI pozwala na ominięcie tej bariery i korzystanie z wildcarda. Z opcji tej skorzystało CloudFlare, za jakim stoi SG. Zauważ, że komunikat o którym piszesz nie informuje o np. złym certyfikacje, ale niezgodności wersji SSL lub używanych szyfrów. To system ich nie obsługuje.

Osobiście jestem zdania, że lepiej przerzucić się na Linuksa, aniżeli trwać w takiej prehistorii jak Windows XP. Rok temu zakończyło się oficjalne (a i tak znacznie przedłużone) wsparcie techniczne. Owszem, można nadal korzystać i być zadowolonym, ale tego typu problemów będzie przybywało i płacz nic nie da. Nikt się tym nie będzie przejmował. System potrzebny do odpalania jakichś aplikacji? Zawsze można go zwirtualizować, tak pod Windowsem jak i pod Linuksem. Utrzymywanie wsparcia na siłę jest bez sensu, a już na pewno na forum poświęconym bezpieczeństwu, gdzie tym bardziej powinno się odradzać korzystanie z Windows XP.

Na potwierdzenie tego, że po stronie serwera / DNS wszystko gra dam link do naprawdę konkretnego testu zabezpieczeń:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Niezgodność z XP jest tam już ignorowana, nie bez powodu ;)
 

lukasamd

Świeżak
Dołączył
4 Sierpień 2010
Posty
26
Reakcje/Polubienia
0
Promocja została rozszerzona!

Teraz można kupić także wersje dla 1 PC.
Premium: tylko 99 zł
Firewall: tylko 119 zł

Szczegóły i link w pierwszym poście ;)


EDIT:
Nie wklejajcie tu linków bezpośrednio do sklepu (wywaliłem je z pierwszego postu), bo one i tak nie działają dla kogoś, kto wcześniej nie odwiedził SG. No chyba, że chcecie zrobić dodatkową reklamę (w sumie powinienem być wdzięczny :D ), bo przy takim wejściu jest redirect na główną SG ;)
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35854
Reakcje/Polubienia
24911
Miasto
Trololololo
czyli robisz typowy spamik :guma ach pamiętam te czasy gdzie usilnie kasowałeś wszystkie linki programyzadarmo :bea bo coś tobie tam nie pasowało, i jak myślisz Łukaszu czy powinienem zachować się teraz tak samo jak ty :scratch :papież
 

lukasamd

Świeżak
Dołączył
4 Sierpień 2010
Posty
26
Reakcje/Polubienia
0
To zależy od Ciebie, nie ode mnie :) Możesz to wywalić w kosmos, możesz zostawić.
Promocja jest i będzie, a że w poście na SG zawarłem wszystkie szczegóły to nie widzę powodu, aby tam nie kierować.

I nie, nie "coś tobie tam nie pasowało", tylko jest różnica między linkowaniem do specjalnej promocji, a nachalnym spamem. Ja to już jednak zostawiam na boku, mam ciekawsze rzeczy do roboty niż marudzenie / czytanie czyjegoś marudzenia :)
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35854
Reakcje/Polubienia
24911
Miasto
Trololololo
Pomijając fakt tej promocji na SS i twoje tłumaczenia (dobrze pamiętam co pisałeś) tak szczerze powinieneś się wstydzić chłopie ale jeszcze młody jesteś i zapewne nabędziesz doświadczenia czego z całego serca życzę.To tak w ramach przypominajek bo tak szczerze trololololo mnie to . :guma

Temat zamykam bo zaraz będzie "och to nie ja"

Ciao Bambino :francuz

p.s. linki w tagu code misiu :guma
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry