Jarom

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Wrzesień 2016
Posty
3893
Reakcje/Polubienia
1228
Steganos Safe 18
Steganos Safe – Program do zabezpieczania danych znajdujących się na dysku twardym i nośnikach wymiennych.Program umożliwia utworzenie wirtualnych dysków na których będą bezpiecznie przechowywane dane. W momencie gdy program jest uruchomiony możliwy jest dostęp do utworzonych wirtualnych dysków z danymi, natomiast gdy program jest wyłączony dyski te są niewidoczne dla użytkowników systemu. Dostęp do Steganos Safe chroniony jest hasłem.

Narzędzie składa się z dwóch modułów: Safe (udającego zwykły dysk, gdzie pliki widoczne są tylko dla nas – po wpisaniu odpowiedniego hasła) oraz Niszczarki, umożliwiającej trwałe usunięcie danych z dysku bez możliwości ich późniejszego przywrócenia nawet za pomocą specjalistycznego oprogramowania.Program jest bardzo prosty w obsłudze.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Camel1965

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
37276
Reakcje/Polubienia
33683
Steganos Safe 18
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Informacja była podana wczoraj, nie wiem kto i dlaczego usuwa moje posty z legalną promocją?
 
Ostatnia edycja:

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19145
Reakcje/Polubienia
55678

Camel1965

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
37276
Reakcje/Polubienia
33683
Widocznie coś pomyliłeś lub podałeś w niewłaściwy sposób :)
Jak widać, mojego postu Admin nie usunął. A nie mam u nich żadnych względów (dwa razy wpadłem do kosza) :D
Bez komentarza wszyscy wiedzą o co chodzi!
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35578
Reakcje/Polubienia
24602
Miasto
Trololololo
Temat był 1 wspólny dla wersji 17 i 18 więc wydzieliłem i teraz są dwa tematy, jeden dla 17 i drugi dla 18.

Ten link z rzekomo nowej promocji na comms.ru tak naprawdę już został wstawiony 4 września 2017 :zgon
podał go @Jarom i @Camel1965.

Wczoraj też został dodany w postach więc pokasowałem :klawik
 
Do góry