Strony z E-bookami - Przykłady zamieszczania

Anonymous 19 Marzec 2013

View Users: View Users
  1. Witajcie w tej sekcji będziemy zamieszczać różnie strony, darmowe e-booki.
    Proszę zamieszczać owe strony etc. w tematach. By jak to OXYGEN THIEF, zaznaczył
    A poniżej zamieszczam wam przykłady zamieszczania linków. Skorzystałem z linków użytkownika giveawayday

Przykład pierwszy - obowiązkowy:

Bookboon Online Textbooks for Free

Kod:
    [ Widoczne dla zarejestrowanych użytkowników. Kliknij aby się zarejestrować ]
    Przykład drugi - alternatywa w przypadku dużej ilości linków:
    Również jeśli ktoś będzie posiadał dość dużą ilość stron z E-book to prosiłbym o wklejanie (według Przykładu) takowych stron na portal :

Kod:
    albo
    Kod:
    Oto przykłady :

Kod:
    albo

Kod:
    Bardzo was proszę o przestrzeganie przykładu pierwszego. Drugi przykład jest alternatywą w przypadku dużej ilości linków.

2. Ja mam jedno pytanie, na początku jest napisane, że każdą stronę mamy zamieszczać jako osoby temat (post ma wyglądać jak przykład pierwszy), aby łatwiej było coś znaleźć tak?

A dalej czytamy, że:

Skoro każda strona ma być jako osoby temat to gdzie zamieszczać link do strony typu
    Kod:
    w przypadku jeżeli dodajemy dużo adresów do stron z ebookami?

Moim zdaniem ten przykład drugi jest w takiej sytuacji zbędny

3. Ja tylko zasugerowałem i podesłałem przykład. Ale jestem otwarty na sugestie. Więc piszcie śmiało w tym temacie. A później po zakończeniu uzgodnień wyczyścimy ten temat i będzie tylko ten pierwszy wpis jaki napisałem. :)

4. vonz Bardzo aktywny

Otrzymane Polubienia:
    0
    Dawno ,dawno temu był film z udziałem Himilsbacha i Maklakiewicza/niektórzy pewnie pamietają/
    cytaty z filmu:
    Tak ,że najwaznejsze jest to jesteśmy w ,,czystym,,temacie ,a techniczne to się z czasem wyprostuje :hippie

5. vonz Bardzo aktywny

Otrzymane Polubienia:
    0
    Wiesz waldemar1965
    Jak coś się urodzi to zawsze ktoś przyjdzie i powie : - .. no ślicne ale czemu ma krzywy nos?
    Sam fakt ,że możemy postować w tym temacie wymagał trochę gimnastyki tzn. determinacj Neo i przychylności SZEFA w tym miejcscu :dziękuę :dziękuę :dziękuę
    Dlatego napisałem,że technicznie się ułoży.Ponieważ jest to świeża sprawa ,nic nie stoi na przeszkodzie ,by
    zainteresowani mogli się wypowiedzieć,jak sobie to wyobrażają.
    Tak ,że zapraszamy do e-dyskusji .
    Założenie generalne było takie ,żeby nie przedzierać przez x postów by wyłapać interesujące strony :ok
    :england

6. W sumie również zastanawiałem się nad wstawianiem Tagów do tematu.

7. Swój człowiek. Witam w klubie. :piwko Próbowali mnie zachęcić do ebooków, ale chyba się nie zmienię, wolę „analogowe książki”.

Wracam do meritum sprawy. Moje przemyślenia odnośnie e-dyskusji przedstawię w sposób skrótowy, ograniczając się do poniższych punktów. Nie mam siły tego rozwijać.

UWAGI OGÓLNE

01. Nie twórzmy czegoś na wzór prawdziwej biblioteki - polegniemy od nadmiaru szczegółów. Powstanie forum w forum.
    02. Nie dzielmy książek na polskie i obcojęzyczne.
    03. Stwórzmy kilka uniwersalnych działów.
    04. Pamiętajmy, że niezależnie od podziału, strony będą zawsze „puchnąć” od linków - nie przeskoczymy tego.
    05. Dążenie do ideału spowoduje biurokratyczny rozrost podstron - nieustanne dzielenie bez końca.

UWAGI SZCZEGÓŁOWE - przykładowy podział:

I Dział Ogólny, czyli Czytelnia - umieszczane byłyby tam linki do wyszukiwarek ebooków i stron zawierających pozycje z różnych dziedzin, taki misz-masz w jednym miejscu.
    II Dział Informatyczny - Internet - Nowe Technologie - ze względu na charakter Forum PZD można go uczynić flagowym (wiem, będą kontrowersje) i jako jedyny byłby dzielony na kilka podstron.
    III Technika - od architektury, poprzez transport, ekonomię, medycynę, elektronikę, a skończywszy na fotografii. To jest tylko przykład.
    IV Beletrystyka - (Literatura Piękna - Reportaże - Klasyka - Kryminały i Sensacja - Fantastyka i Fantasy - Komiksy)
    V Edukacja - (Nauczanie - Podręczniki - Techniki Zapamiętywania - Języki Obce - Pedagogika)
    VI Historia - (Historia Polski - Historia Powszechna - Wojskowość - Biografie - Pamiętniki)
    VII Książki dla Dzieci - (Bajki - Baśnie - Wiersze - Powieści Przygodowe) - można ten dział wstawić w jeden z powyższych.

Powyższy przykład jest tylko propozycją, która pokazuje jak szybko może dojść do „rozgałęzienia” tematu.

Pozdrawiam
    :england

8. I to jest ciekawy wątek do omówienia. :) Mi by takie coś pasowało. :)

P.S
    A co do E-czytnika, to jestem jak najbardziej na tak. Ale odrzucić zwykłe książki z kartkami nie mam zamiaru. :)

9. Nie jestem przeciwnikiem ebooków. :ok Niejednokrotnie korzystałem z takiej formy czytelnictwa, ponieważ nie było innej możliwości dotarcia do wersji papierowej. Dużo jest pozycji, których zdobycie jest albo trudne, albo niemożliwe. Jeśli mam wybór, korzystam z tego, co jest mi przyjazne. Natura ciągnie wilka do lasu. :dziwak

Pozdrawiam
    :hi

Ładuję...