Szukam antywirusa na Androida

rene1983

Wygadany
Dołączył
15 Luty 2012
Posty
98
Reakcje/Polubienia
5
Witam bardzo poszukuje jakiegoś antywirusa na Androida na telefon dla matki samsung a70 . Możecie jakiś dobry polecić. Ja od dłuższego czasu używam IOS wiec z Androidem nie mam wiele wspólnego .Będę wdzięczny za pomoc.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35899
Reakcje/Polubienia
24982
Miasto
Trololololo
Witam bardzo poszukuje jakiegoś antywirusa na Androida na telefon dla matki samsung a70 . Możecie jakiś dobry polecić. Ja od dłuższego czasu używam IOS wiec z Androidem nie mam wiele wspólnego .Będę wdzięczny za pomoc.
Płatny czy bezpłatny :??
 

lugger

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Wrzesień 2010
Posty
648
Reakcje/Polubienia
1417
Bezpłatny Avast Mobile 2020.lub zakup sobie - chyba poprzedni numer Komputer Świat (w sklepiku sprawdzisz zawartość numeru - nie pamiętam) tam jest roczna wersja Bitdefendera z aktywacją do końca roku. Natomiast jak dla mamy to proponuję Avasta za free.
 
Ostatnia edycja:

lugger

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Wrzesień 2010
Posty
648
Reakcje/Polubienia
1417
Sprawdziłem - w numerze 11/2020 masz Bitdefender Mobile Security na rok. Koszt zakupu 12,90 to dobra cena.
 
Ostatnia edycja:

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9979
Reakcje/Polubienia
10607
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Ja nie wiem czy dobry ale mam Eseta i jestem zadowolony. Potrzebowałem czegoś z możliwością blokady wybranych aplikacji przed "wścibskimi" osobami i sobie chwalę :)

Ja kupuję dla rodzinki cały Eset security Pack ale koszt apki tylko na androida to coś około 2zł/miesiąc.
 
Do góry