Szukam apki na Androida do kasowania apek działających w tle

owals

Nowy użytkownik
Dołączył
10 Kwiecień 2020
Posty
3
Reakcje/Polubienia
0
Witam
Szukam na tablet lenovo M10 , android program , najlepiej aby ikona na pulpicie kasowała wszystkie aplikacje w tle lub lepiej , aby je usuwała.
 

alco

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
1571
Reakcje/Polubienia
648
:hiNo nie wiem czy znajdziesz coś do usuwania i wyłączania. Wyłączanie tych w tle nie jest wielkim problemem, napewno jest sporo takich aplikacji np. Ashampoo Droid, ale wszystkie te programy będą uruchamiane automatycznie od nowa. Usuwanie to już inna bajka, zależy co chcesz osiągnąć, rotowany sprzęt itd. Kiedyś korzystałem z takiej aplikacji SD Maid, mogła zamrażać, usuwać, wyłączać z autostartu itp. (ręcznie).
 

Tomnord15

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Wrzesień 2010
Posty
264
Reakcje/Polubienia
117
Miasto
Wrocław
:hiNo nie wiem czy znajdziesz coś do usuwania i wyłączania. Wyłączanie tych w tle nie jest wielkim problemem, napewno jest sporo takich aplikacji np. Ashampoo Droid, ale wszystkie te programy będą uruchamiane automatycznie od nowa. Usuwanie to już inna bajka, zależy co chcesz osiągnąć, rotowany sprzęt itd. Kiedyś korzystałem z takiej aplikacji SD Maid, mogła zamrażać, usuwać, wyłączać z autostartu itp. (ręcznie).
SD Maid jest dobry ale do czyszczenia, choć nie pamiętam czy miał hibernację, świetna apka ale niestety źle działa na Androidzie 10, przynajmniej na moim Galaxy S10e. Szybko skanuje ale usuwanie trwa na dziesiątce strasznie długo.
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4345
Reakcje/Polubienia
5744
Miasto
To tu to tam....
Jeśli nie masz Roota to zapomnij o tym, wnioskuje że nie masz. Niestety w tym przypadku musisz z tym żyć :piwek
niekoniecznie. ShutApp PRZED wersja 2.74 (2.74 i pozniejsze to dziadostwo zalewajace reklamami na andku ktory nie ma reklam zablokowanych).
Myk bez roota polega na dzialaniu przez Services.

Oczywiscie NIE polecam pobierania spoza oficjalnego ale w tym przypadku to jedyna mozliwosc jako ze apka zostala wykopana z hukiem z Google Play (i slusznie, jak pisalem: wszystko po 2.74 to smiec) wiec zalecam apkmirror...
 

lugger

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Wrzesień 2010
Posty
649
Reakcje/Polubienia
1421
Zapewne nie wystarczy, ale do hibernacji moim zdaniem bardzo dobra apka to Greenify. I przy okazji jeszcze małe uzupełnienie do postu Tomnorda - sprawdziłem SD Maid i rzeczywiście nie ma on funkcji hibernowania, ale bardzo ładnie za to pokazuje, które apki pracują. A wtedy można na piechotę powylączać.
 
Do góry