Szukam instalki AppGuard

pss

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
16 Październik 2010
Posty
1127
Reakcje/Polubienia
62
Może ktoś podzieli się linkiem do strony z wersją 4.4.6.1
Od dawna nie interesowałem się nim, teraz po reinstalacji systemu nie mam skąd pobrać instalatora, no i w ogóle strona programu wygląda jak martwa :szok
Support zresetował mi konto, ale link jaki mi podesłali jest nieaktywny :scratch
Wiem, mam błąd w nagłówku, ale nie jestem w stanie edytować.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35567
Reakcje/Polubienia
24594
Miasto
Trololololo
Może ktoś podzieli się linkiem do strony z wersją 4.4.6.1
Od dawna nie interesowałem się nim, teraz po reinstalacji systemu nie mam skąd pobrać instalatora, no i w ogóle strona programu wygląda jak martwa :szok
Support zresetował mi konto, ale link jaki mi podesłali jest nieaktywny :scratch
Wiem, mam błąd w nagłówku, ale nie jestem w stanie edytować.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

a tu sam możesz sobie resetować
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35567
Reakcje/Polubienia
24594
Miasto
Trololololo
Kurcze link który podałem nie mryga :( , jak ktoś ma to niech się podzieli.:dziękuę
 
  • Lubię to
Reactions: pss

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Podłączę się pod prośbę, bo publicznie to go już się nie znajdzie. Chyba, że z niepewnych źródeł. Generalnie twórca ma gdzieś użytkowników domowych. Do poczytania:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

pss

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
16 Październik 2010
Posty
1127
Reakcje/Polubienia
62
Podłączę się pod prośbę, bo publicznie to go już się nie znajdzie. Chyba, że z niepewnych źródeł. Generalnie twórca ma gdzieś użytkowników domowych. Do poczytania:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Wygląda na to że licencje również ze sprzedaży zostały wycofane, czyli na aktualizację niema co liczyć.
Jestem ciekaw jak długo program będzie działał na windzie i jak długo utrzyma szczelność? - oby jak najdłużej.
DW - też kiedyś był świetny, będzie się trzeba zacząć powoli rozglądać....
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Wygląda na to że licencje również ze sprzedaży zostały wycofane, czyli na aktualizację niema co liczyć.
Jestem ciekaw jak długo program będzie działał na windzie i jak długo utrzyma szczelność? - oby jak najdłużej.
DW - też kiedyś był świetny, będzie się trzeba zacząć powoli rozglądać....
Właśnie chyba nie wiadomo na co można liczyć ze strony twórcy tego softu. Mam wrażenie, że ma rozdwojenie jaźni. Z jednej strony mamy takie oświadczenia:
The product was made available for purchase to the general public, but technically the company never has pursued home users. The company focus has always been the enterprise and government markets. This fact is an understandable source of confusion to consumers that are accustomed to other software publishers that cater to the home user market.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

"AppGuard should be on every Windows system in the world".
I agree with this comment from their website but this indirectly suggests that Appguard is also aimed to consumer users."
Nonsense.
The company remains focused on the business, enterprise, government and institutional markets - as always. That is the company's official position.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

I send an email to Appguard Support asking the same as you guys and got this email back

"Sales of AppGuard personal have been discontinued."

AppGuard version 4.x supports Windows 10 fully. When you are ready to move to Windows 10 you can install your current AppGuard.
Email was from appguard [at> blueridgenetworks.com
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Tylko się w takim razie pytam, co do jasnej robi ta strona, jeśli nie naciąga klientów na całkiem niemałą kasę?:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
@Zeno Widocznie zapomnieli zdjąć ten ostatni link. Oficjalnie teraz sprzedają tylko dla firm.
@Elvis_JXL nie wygląda to jednak profesjonalnie, bo sporo klientów na tym ich zapomnieniu może stracić 52 euro za roczną licencję i dowiedzieć się później, że nie był ich "targetem". :zgon
 

Elvis

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
2304
Reakcje/Polubienia
850
Czemu stracić? Jak ktoś kupi to zapewne będzie mógł korzystać a poza tym z oficjalnej strony nie przekierowuje na tego linka tylko już na ten dla firm.
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Oby "home user" był traktowany przez support jak "corporate client". Obawiam się jednak, że może być zbywany w przypadkach konieczności odnowienia licencji spowodowanej np. zmianą konfiguracji komputera lub chęcią przeniesienia programu na innego kompa. Poza tym mam spore obawy o to czy AppGuard nie wycofa się ze wsparcia dla klientów, którzy kupili do niedawna oferowaną wersję 4.x.x i o ile program będzie wspierany dla Windows 10, to co ze starszymi wersjami Windows? Dla mnie polityka twórców AppGuard w zakresie wsparcia dla starszych wersji jest mocno nieczytelna.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35567
Reakcje/Polubienia
24594
Miasto
Trololololo
Trzeba się chyba będzie przesiąść na inny pakiet i zapomnieć o AppGuard lifetime.
aj tam, v4 działa sprawnie i jest szczelny, licencja jest dożywotnia a drugiego takiego programu nie ma.Oni przestali opylać licki dla zwykłych zjadaczy chleba bo widocznie słaba mamona z tego była.AppGuard zawsze był nastawiony na wielki biznes i korporacje a home user był tylko małym dodatkiem.
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9846
Reakcje/Polubienia
10470
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Oby "home user" był traktowany przez support jak "corporate client". Obawiam się jednak, że może być zbywany w przypadkach konieczności odnowienia licencji spowodowanej np. zmianą konfiguracji komputera lub chęcią przeniesienia programu na innego kompa. Poza tym mam spore obawy o to czy AppGuard nie wycofa się ze wsparcia dla klientów, którzy kupili do niedawna oferowaną wersję 4.x.x i o ile program będzie wspierany dla Windows 10, to co ze starszymi wersjami Windows? Dla mnie polityka twórców AppGuard w zakresie wsparcia dla starszych wersji jest mocno nieczytelna.

Jak zmieniasz konfigurację komputera to odinstalowujesz na jednym i instalujesz na drugim.
 
Do góry