Szukam instalki Total Uninstall 6.7.0

HrabiaDracula

Bardzo aktywny
Dołączył
16 Grudnia 2010
Posty
672
Reakcje/Polubienia
6
Miasto
z klawiatury
Poszukuję instalki Total Uninstall do wersji 6.7.0. Po ostatniej aktualizacji do 6.7.1 moja osobista licencja wygasła i muszę wrócić do poprzedniej. Pomimo starań nie udało mi się poszukać oryginalnego pliku, są jedynie jakieś dziwne pliki które po instalacji sieją i instalują jakieś dodatkowe nakładki w przeglądarce. Posiada może ktoś wersję 6.7.0 ? Proszę o pomoc. Z góry dziękuję.
 

andyxa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Grudnia 2011
Posty
2119
Reakcje/Polubienia
977
Re: Szukam instalki Total Uninstall version 6.7.0

HrabiaDracula napisał:
Poszukuję instalki Total Uninstall do wersji 6.7.0. Po ostatniej aktualizacji do 6.7.1 moja osobista licencja wygasła i muszę wrócić do poprzedniej. Pomimo starań nie udało mi się poszukać oryginalnego pliku, są jedynie jakieś dziwne pliki które po instalacji sieją i instalują jakieś dodatkowe nakładki w przeglądarce. Posiada może ktoś wersję 6.7.0 ? Proszę o pomoc. Z góry dziękuję.

:hi
zerknij za chwilkę na PW
 

artoor

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
1157
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Częstochowa
Re: Szukam instalki Total Uninstall version 6.7.0

Gdyby w przyszłości ktoś borykał się z podobnym problemem, cytuję info ze strony producenta:
You will receive free updates or upgrades during one year (one year maintenance period).
Przy czym istnieje możliwość odzyskania ostatniej wersji programu wg tego co piszą dalej:
Zarejestrowani użytkownicy Total Uninstall 6 mogą pobrać ostatnią bezpłatną aktualizację lub uaktualnienie z konta klienta.
pod poniższym linkiem


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Do góry