pss

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
16 Październik 2010
Posty
1127
Reakcje/Polubienia
62
Jak w temacie - gdyby komuś zalegała wolna licka :zawsty
 

pss

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
16 Październik 2010
Posty
1127
Reakcje/Polubienia
62
Co prawda temat rozwiązany i mogę usunąć, ale zostawię,
z serdecznym podziękowaniem dla tofana :buziakk
 

pss

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
16 Październik 2010
Posty
1127
Reakcje/Polubienia
62
A no tak, kiss, kiss, jednak wszystko co piękne kiedyś się kończy, więc i licka wygasła.
Konkursów ostatnio jak na lekarstwo, to i szans na wygraną nie uświadczy.
Gdyby co, to ja tylko ten, tego "zapytowywuję" :zawsty
 

Elvis

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
2304
Reakcje/Polubienia
850
Witam.Odżałuj stówkę na licencję dożywotnią i będziesz miał spokój.Pozdrawiam.
No, to nie tak do końca prawda, bo jak piszą na ich stronie po wybraniu kupna lifetime:
Darmowa aktualizacja do nowych wersji programu przez 3 lata. Możliwe będzie zapisanie się na aktualizacje w obniżonej cenie w ciągu 3 lat
 

pss

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
16 Październik 2010
Posty
1127
Reakcje/Polubienia
62
Coraz częściej myślę właśnie o zakupie tej LT, mam tylko nadzieję że sama licencja jest faktycznie LT, a okres trzech lat tyczy się ( jak to opisują) aktualizacji do nowszych wersji.
Nie jest jednak tajemnicą że bez aktualizacji program bardzo szybko przestaje widzieć źródła z których chcemy pobrać plik, w związku z czym jest niemal pewnym szybki wydatek na kolejną wersję po tych trzech latach.
Poczekam jeszcze chwilę, może ktoś się odezwie?
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35814
Reakcje/Polubienia
24860
Miasto
Trololololo
:facepalm:scratch a jeszcze niedawno lifetime to był faktycznie lifetime, a teraz to lifetime na wersję, filetime na rok czy parę lat, bez sensu dla usera ale z sensem dla producenta :zlosc:co jest?
 

Elvis

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
2304
Reakcje/Polubienia
850
:facepalm:scratch a jeszcze niedawno lifetime to był faktycznie lifetime, a teraz to lifetime na wersję, filetime na rok czy parę lat, bez sensu dla usera ale z sensem dla producenta :zlosc:co jest?
Tak, ale o ile dobrze pamiętam to zanim weszły te zmiany z licencjami, na ich stronie zawsze pisało że aktualizacje są na rok. W praktyce jak pisali użytkownicy, to program dostawał aktualizacje cały czas.
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9948
Reakcje/Polubienia
10565
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Jak by nie było to i tak się opłaca bo kupując nową lickę co roku wydamy 150zł a za trzyletni lifetime 100zł :bea
 

helium

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
2183
Reakcje/Polubienia
2553
Miasto
Kraków
Pisałem do wiarygodnych sprzedawców z Allegro odnośnie tych licencji Lifetime i cytowałem zapis ze strony producenta odnośnie trzech lat aktualizacji. Sprzedawca gwarantuje że to prawdziwe Lifetime a nie jakieś pseudo lifetime. To aukcja tego sprzedawcy:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

W opisie aukcji czytamy:
Zalety licencji Internet Download Menager:
- maksymalną prędkość pobierania
- ściąganie bez reklam i czekania
- zatrzymywanie i wznawianie pobrań
- Wieczyste licencja i uaktualnienia
Na naszym forum są osoby które zakupiły wersję Lifetime, więc zapewne jak zobaczą temat to się odezwą.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35814
Reakcje/Polubienia
24860
Miasto
Trololololo
Pisałem do wiarygodnych sprzedawców z Allegro odnośnie tych licencji Lifetime i cytowałem zapis ze strony producenta odnośnie trzech lat aktualizacji. Sprzedawca gwarantuje że to prawdziwe Lifetime a nie jakieś pseudo lifetime. To aukcja tego sprzedawcy:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

W opisie aukcji czytamy:

Na naszym forum są osoby które zakupiły wersję Lifetime, więc zapewne jak zobaczą temat to się odezwą.
Pewnie ma stare licencje, stare w tym przypadku znaczy te dobre bo stare lifetime były naprawdę dożywotnie.
 

pss

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
16 Październik 2010
Posty
1127
Reakcje/Polubienia
62
Ciekawe czy ktokolwiek weryfikował licencje u producenta? komentarze są tylko ŚWIEŻE :scratch
"Sprzedawca daje to samo konto kilku osobom, moje konto zostało zbanowane już dwa razy, sprzedawca wysłał nowe konto i nowe też zostało zbanowane z tego samego powodu. Nie polecam, przedmiot nie zgodny z opisem."
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9948
Reakcje/Polubienia
10565
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Na allegro 2zl taniej niż u producenta. Wolę dołożyć i mieć pewność.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35814
Reakcje/Polubienia
24860
Miasto
Trololololo
Do góry