[Szukam] Internet Download Manager

matiskov

Świeżak
Dołączył
14 Wrzesień 2013
Posty
36
Reakcje/Polubienia
0
Mam na wymianę, narazie:
-rapideo 15gbx21dni
ale piszcie wszystkie propozycje, moze znajdzie sie cos jeszcze.
 

sheriff

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
2 Marzec 2013
Posty
1365
Reakcje/Polubienia
345
Po co ci IDM nie lepiej zainstalować se EagleGet . Ma wszystko co IDM , u mnie nawet pobiera dużo szybciej pliki jak IDM i ma zaletę ze nie trzeba za niego kapuchy klepać bo jest w 100% darmowy . Polecam :szef :ok

Say-Goodbye-To-Internet-Download-Manager.gif


strona softu


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

plik exe


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

kuba-xp

Bardzo aktywny
Dołączył
29 Styczeń 2012
Posty
133
Reakcje/Polubienia
8
sheriff napisał:
Po co ci IDM nie lepiej zainstalować se EagleGet . Ma wszystko co IDM , u mnie nawet pobiera dużo szybciej pliki jak IDM i ma zaletę ze nie trzeba za niego kapuchy klepać bo jest w 100% darmowy . Polecam :szef :ok
Jako że obecnie nie posiadam żadnego akceleratora pobierania plików, zachęcony opisem postanowiłem wypróbować EagleGet. Obecnie mam łącze 10 mb/s, cały czas utrzymuje się maksymalna umowna prędkość - czyli w praktyce prędkość ściągania powinna wynosić mniej więcej ~1000 kb/s. Fakty są niestety miażdżące dla tego programu.

Pierwszy plik - prędkość wahała się między 500 a 600kb/s. Myślę sobie: pierwsze koty za płoty, z następnymi będzie lepiej. Drugi plik. Inny serwer, inny typ pliku, a sytuacja... identyczna jak w pierwszym przypadku! Trzeci plik - popularny polski serwis z plikami. EagleGet nawet nie raczył rozpocząć pobierania, wywalając błąd (przekroczony czas...). Czwarty plik - wideo HD z YouTube. Zaczęło się fatalnie, bo 200kb/s, ale po chwili zaczęło rosnąć, aż doszło do 950kb/s. Myślę sobie "no wreszczie!", ale prędkość utrzymała się przez... 3 sekundy - pozostały czas ściągania standardowo 550kb/s.

To by było na tyle jeśli chodzi o moje doświadczenia z tym programem. Dodam, że łącze w czasie pobierania nie było używane, więc w żaden sposób nie było obciążone. Zaglądałem również do ustawień programu, jednak żadna opcja ograniczenia prędkości nie była aktywna.
Dla porównania dodam - IDM od początku zainstalowania zawsze, podkreślam zawsze pobierał pliki z maksymalną możliwą prędkością. Także jak dla mnie w tej sytuacji pozamiatane. Ale będę jeszcze testował, sprawdzał, bo nie tak łatwo odpuszczam.
 

matiskov

Świeżak
Dołączył
14 Wrzesień 2013
Posty
36
Reakcje/Polubienia
0
To może ktoś się wymieni za kod rapideo 15gb transferu przez 21 dni
 
Do góry