Program [Szukam] Program VPN do oglądania stron dostępnych w Rosji

Viktor

Wygadany
Dołączył
9 Listopad 2016
Posty
89
Reakcje/Polubienia
62
Cześć,

typowy problem, może ktoś wie jak go rozwiązać. Przekonałem się, że są na tym forum doświadczeni użytkownicy, którzy umieją fachowo poradzić, więc i tym razem zapytam.

Chciałbym obejrzeć film na rosyjskiej stronie tamtejszego odpowiednika TVP Kultura, np.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

(strona jest bezpieczna, należy do państwowej telewizji)
Niestety, pojawia się komunikat: Просмотр видео ограничен в вашем регионе. Znaczy to tyle co "oglądanie wideo ograniczone w twoim regionie".
Czy ktoś może podpowiedzieć, jak to obejść? Chciałem skorzystać z bezpłatnego VPN w Operze, ale tam nie ma możliwości włączenia rosyjskiego serwera. Płatne plany VPN raczej nie wchodzą w grę, bo do oglądania filmów zejdzie wiele transferu.
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9956
Reakcje/Polubienia
10582
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Autor prosił o zamknięcie więc jest zamknięty.
 

Viktor

Wygadany
Dołączył
9 Listopad 2016
Posty
89
Reakcje/Polubienia
62
Niestety, ale w tym temacie nie ma nic co mogłoby rzyeczywiście pomóc mi rozwiązać problem. Założenie darmowego konta próbnego na 3 dni nie rozwiąże problemu, bo co potem?
To, że w Rosji wprowadzono zakaz używania VPN nie znaczy chyba, że w rzeczywistości nie ma takiej możliwości i nikt nie oferuje takiej usługi.
Tak czy inaczej, może ktoś ma pomysł jak się dobrać do obejrzenia filmów.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35845
Reakcje/Polubienia
24900
Miasto
Trololololo
Niestety, ale w tym temacie nie ma nic co mogłoby rzyeczywiście pomóc mi rozwiązać problem. Założenie darmowego konta próbnego na 3 dni nie rozwiąże problemu, bo co potem?
To, że w Rosji wprowadzono zakaz używania VPN nie znaczy chyba, że w rzeczywistości nie ma takiej możliwości i nikt nie oferuje takiej usługi.
Tak czy inaczej, może ktoś ma pomysł jak się dobrać do obejrzenia filmów.
Ja bym poszukał jakiegoś VPNa który ma serwer w Rosji a potem poszukał dobrej zniżki na tego vpna.
WindScribe Pro ma serwer w Rosji,

a tu mozesz mieć Pro nie płacąc ale trzeba pokopać
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Ja bym poszukał jakiegoś VPNa który ma serwer w Rosji a potem poszukał dobrej zniżki na tego vpna.
WindScribe Pro ma serwer w Rosji,

a tu mozesz mieć Pro nie płacąc ale trzeba pokopać
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Widzę, że rosyjski serwer jest też w wersji Free. Być może jest jakaś aktualna promocja na 50 GB na m-c (sporo ich było). Trzeba byłoby sprawdzić w Promocjach...
 

Viktor

Wygadany
Dołączył
9 Listopad 2016
Posty
89
Reakcje/Polubienia
62
Ciekawe, a ile trzeba kopać, zakładając 50%-60% CPU aby "wykopać" sobie VPN na miesiąc? To godziny czy raczej dni pracy komputera? Sprawdzaliście to?
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9956
Reakcje/Polubienia
10582
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Nie ma Rosyjskiego serwera w wersji free.
 

yyy

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
12 Maj 2013
Posty
523
Reakcje/Polubienia
401
Do takich rzeczy może wystarczy wyszukanie jakiejś listy proxy ru w necie i użycie Elite Proxy Switcher ,jak to nie ma być jakaś super tajna operacja na terenie Rosji :)

ib vpn też ma serwery w rosji tylko nie jest free trzeba by dać z 12 zł za miesiąc.
 
Ostatnia edycja:

Viktor

Wygadany
Dołączył
9 Listopad 2016
Posty
89
Reakcje/Polubienia
62
50 GB było w sierpniu, była informacja na forum. Mam je do dziś, ale to jest tylko w wersji FREE. Jak już al stwierdził, nie ma rosyjskiego serwera w wersji free. Zostawię kopanie na pół godzinki, zobaczymy czy coś mi wykopie. A płacić te 10 czy 15 zeta, żeby od czasu do czasu obejrzeć sobie krótki film po rosyjsku na małym monitorze to sporo, wolę wydać na bilet do kina :)
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9956
Reakcje/Polubienia
10582
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Myślałem, że mam zebrać 50k i to mi zajęło 10 minut. Teraz chciałem wymienić na konto premium a tu się okazuje, że ma być 50mln :facepalm. Powodzenia w kopaniu :makumba
 

mar.743

Świeżak
Dołączył
18 Listopad 2015
Posty
38
Reakcje/Polubienia
8
Hide My IP ma 6 serwerów z Rosji. Ale prędkości są tam różne, czasem dość dobre, a czasem ledwo wczytuje stronki. Nie wiem, czy da radę oglądać filmy przez tego VPN-a. Na tej stronce znajdziesz kluczyk do "Standard Edition":
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

W wersji standardowej nie da się samemu wybrać IP, trzeba klikać w "Ukryj moje IP" do skutku aż wrzuci ruskie IP. Albo poczekać, aż będzie jakaś promocja na wersję premium (w wersji premium można samemu wybierać IP).
 
Do góry