Szukam Sterowników do Dell E 6420

senior38

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Listopad 2010
Posty
1629
Reakcje/Polubienia
238
Miasto
Świętokrzyskie
Kupiłem laptop Dell latidue E6420 z podwyższoną rozdzielczością,z nalepką Win 7 Pro,którego zainstalowałem i nie wiem które sterowniki zainstalować a jest ich sporo.W tej chwili nie mam wi-fi i obraz jest nie taki jak potrzeba.Dlatego prośba do Was o wskazanie mi które sterowniki ściągnąć ale te najpotrzebniejsze.Dziękuję z góry.
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Tak jak już kiedyś Ci pisałem, na spodzie obudowy znajdujesz Service Tag i wklepujesz tu:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Edit: Co do systemu masz możliwość zmiany systemu na stronie, a stronka samoczynnie podrzuca odpowiednie wersje sterów.
 

senior38

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Listopad 2010
Posty
1629
Reakcje/Polubienia
238
Miasto
Świętokrzyskie
Wrócę do tematu,ponieważ jest brak tego sterownika i na stronie Della go nie znajduje.A może jest nie potrzebny?
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Co prawda odpowiedź już jest, ale dorzucę na wszelki wypadek.

jak przejdziesz na YT po prawej znajdziesz się jeszcze kilka filmików w temacie.
Nic mi nie wiadomo o jakimś dedykowanym klawiszu do zrzutów. Wszystko zależy, jak masz ustawione w sofcie do zrzutów (najczęściej PrntScr - PrintScreen). Klawiszy funkcyjnych używasz na klawiaturze z jednoczesnym wciśnięciem klawisza "Fn", a te obok kontrolek (na górze) działają samodzielnie.
 
Do góry