[szukam] sterowników do Lenovo T500

wcpicker

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Grudnia 2012
Posty
954
Reakcje/Polubienia
121
Miasto
Łódzkie
Stronka ze sterownikami którą miałem zapisaną nie istnieje już.
Szukam i nie mogę znaleźć, konkretnie to potrzebny mi sterownik od bluetooth.
System to Win 7 pro
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35783
Reakcje/Polubienia
24819
Miasto
Trololololo

tofana

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Luty 2013
Posty
3505
Reakcje/Polubienia
857
Miasto
Boogie Street
Miałam sterowniki do T500 do Visty. Poszukam na dysku zewn. i jak znajdę, to Ci wyślę.
 

wcpicker

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Grudnia 2012
Posty
954
Reakcje/Polubienia
121
Miasto
Łódzkie
Od Visty będą pasować do Win 7?
Jeszcze jeden problem mam, rzutnik przestał być wykrywany, robiłem wszystko co zwykle.
Jeżeli nie padł kabel przesyłający obraz to nie wiem co może być.Ze dwa dni temu zmieniłem antywira może to on.
Jak nic mądrzejszego mi się nie przyśni to mam plan żeby wybrać punkt przywracania
 
Ostatnia edycja:

wcpicker

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Grudnia 2012
Posty
954
Reakcje/Polubienia
121
Miasto
Łódzkie
Sterownik od bluetooth nie chce się zainstalować "Nie wykryto żadnego urządzenia bluetooth. Aby kontynuować instalację należy upewnić się że urządzenie Bluetooth jest prawidłowo podłączone" Jakiś czas już mam tego lapka i wydaje mi się że kiedyś był bluetooth, później robiłem format i chyba nawet nie instalowałem żadnych sterów. Teraz kupiłem głośnik bluetoot i chciałbym go podłączać do lapka. Ponadto nie działają mi klawisze funkcyjne ( te uruchamiane z klawiszem Fn. O ile sobie dobrze przypominam to zaraz po kupnie lapka też miałem problem z tymi klawiszami i nawet po zainstalowaniu hotkey problem nie ustąpił, brakowało jakiegoś składnika. Gdzieś znalazłem rozwiązanie ale nie zapisałem lub nie potrafię odnaleźć. Może ktoś miał podobny problem z Lenovo.
 
Do góry