Szybki test przeglądarki aby zobaczyć ile można się dowiedzieć o Twoim komputerze

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4338
Reakcje/Polubienia
5736
Miasto
To tu to tam....
Moj rezultat:

Access to
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
was denied​

You don't have authorisation to view this page.


HTTP ERROR 403

wniosek: strona "chroniaca prywatnosc" blokuje VPNy/wymaga deanonimizacji. Dlaczego? Hmm....
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19195
Reakcje/Polubienia
55847
HTTP ERROR 403

wniosek: strona "chroniaca prywatnosc" blokuje VPNy. Dlaczego? Hmm....

U mnie VPN nie blokuje. Zmień adres, bo czasem dany adres jest czasowo blokowany np. za spam itp. (zdarza mi się to na Bezprawniku)
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4338
Reakcje/Polubienia
5736
Miasto
To tu to tam....
U mnie VPN nie blokuje. Zmień adres, bo czasem dany adres jest czasowo blokowany np. za spam itp. (zdarza mi się to na Bezprawniku)
JA widze roznice typu DDoS protection/403 ;)

(PS: m.in spamhaus nie widzi mojego obecnego adresu jako "zagrozenie")
(PPS: zrobilem EXPERYMENTA i z tego samego VPN, lokacja Poland, Warsaw, wlazlem z fona. Wynik:
- strona sie Panie, otworzyla;
- twierdzi ze uzywam Androida 10. Jak raz teraz jest to 12 udajacy 6, wiec nie wiem jak toto wyciaga srednia;
- Country mnie sie wyswietla Romania.... interesujace biorac pod uwage longitude 24.99/89.18 i latitude 45.99/55.52 (oba dosc daleko od rzeczywistej lokacji, anyway...)
- useragent: toto mi twierdzi ze jestem na Mozilla Gecko Android 10... no przyjamniej jest konsekwentny, ale dlaczemu ungoogled chrome mi sie przedstawia jako Mozilla to wez mnie Pan zabij...
- webcams: tu mnie, Panie, zazyl: uny twierdzi z uporem maniaka ze na fonie ma 6 kamer... kuwa, to jest Galaxy S4...
pozostale sa mniej wiecej jak sie spodziewalem: unsupported, blocked, itp.

overall: perhaps for mobile???
 
Ostatnia edycja:

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35845
Reakcje/Polubienia
24897
Miasto
Trololololo
Moj rezultat:

Access to
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
was denied​

You don't have authorisation to view this page.


HTTP ERROR 403

wniosek: strona "chroniaca prywatnosc" blokuje VPNy/wymaga deanonimizacji. Dlaczego? Hmm...
Sprawdziłem i blokuje też bez VPN'a :panika

You don't have permission to access this resource.


Additionally, a 403 Forbidden error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
 
Ostatnia edycja:
Do góry