Tłumaczenie całej strony w firefoxie

9jkxcDU533

Wygadany
Dołączył
7 Czerwiec 2010
Posty
96
Reakcje/Polubienia
4
Chrome ma wbudowany tlanslator a Firefox nie.Zmuszony jestem do przesiadki z Chrome na Firefoxa i brakuje mi tej funcji,znalazłem tylko dodatki-metodą kopiuj wklej ale nie o to chodzi.Czy takowy dodatek istnieje?proszę o pomoc.Mam XP,firefox 47.01.
 

Camel1965

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
37694
Reakcje/Polubienia
33894
9jkxcDU533 napisał:
Chrome ma wbudowany tlanslator a Firefox nie.Zmuszony jestem do przesiadki z Chrome na Firefoxa i brakuje mi tej funcji,znalazłem tylko dodatki-metodą kopiuj wklej ale nie o to chodzi.Czy takowy dodatek istnieje?proszę o pomoc.Mam XP,firefox 47.01.
Spróbój to:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

9jkxcDU533

Wygadany
Dołączył
7 Czerwiec 2010
Posty
96
Reakcje/Polubienia
4
Wybrałem dodatek-Google™ Translator 0.4.9 ale dużo mu brakuje do Google Translate on Chrome.
cytat opinii z forum:
Lousy!So used to Google Translate on Chrome.
Very hard to translate whole page to the point of it being pointless to have.
It is not limited to this translator extension only, no other Opera translator works as easily as Chrome translator.
Cant auto translate the whole page!.
Szukam dalej.
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
985
Reakcje/Polubienia
42
Używam od dawna S3.Google Translator (to ten z drugiego linka, którego nie wybrałeś :p) i normalnie tłumaczy całe strony w taki sam sposób jak tłumacz wbudowany w Chrome. Zdarzają się strony, gdzie są jakieś problemy, np. tłumaczy treść artykułu ale komentarzy już nie. Sprawdzałam kiedyś jedną taką problematyczną stronkę na Google Chrome i tam to wbudowane tłumaczenie zachowywało się tak samo.
 
Do góry