Telewizja cyfrowa IPTV

Cetus

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
313
Reakcje/Polubienia
47
Witam wszystkich. Czy wiecie może jak odbierać telewizję cyfrową IPTV na telewizorze z Androidem przez internet za pomocą Kodi lub aplikacji IPTV? Kanały m3u mam ściągnięte ale nie mogę ich odtworzyć czy przypadkiem muszę zainwestować w coś takiego:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

win98

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Marzec 2011
Posty
369
Reakcje/Polubienia
50
Z twojego postu (sorry) nie można niczego wywnioskować :/
Może trochę szczegółów:
- jaki telewizor ?
- Czy masz na nim KODI i czy próbowałeś instalować IPTV ?
Skrzynka którą podałeś w linku jest platformą "Androidową" niczym nie różniącą się od dobrego tabletu.
Oczywiście przeznaczoną do podpięcia do TV, jednak dublowanie Androida wydaje się bezcelowe. Chyba, że Andek na TV nie daje rady - nie wiem, bo nie mam takiego TV.

Przybliż już dokonane poczynania i sprecyzuj gdzie są problemy.
A może ten link będzie pomocny:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Mam KODI na PC, tablecie z Androidem i wszystko bangla :)
 
Ostatnia edycja:

Cetus

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
313
Reakcje/Polubienia
47
Dziękuję za uwagi, nie obrażam się i przepraszam za nieścisłości. Mam zainstalowany na telewizorze player Kodi oraz aplikacje IPTV (Telewizor PHILIPS 49PUS7170/12) mam ściągnięte pliki m3u z kanałami ale ani kodi ani apka IPTV nie chce mi ich odtwarzać. Otwierając plik M3u za pomocą IPTV pojawia się lista kanałów ale przy próbie wczytania wyskakuje komunikat : "nie można odtworzyć tego adresu", natomiast próbując wczytać plik m3u za pomocą kodi pojawia się okrągły pasek postępu ale wyskakuje komunikat :"Playback failed One or more items failed to play. Check the log for more information about this message"
 

win98

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Marzec 2011
Posty
369
Reakcje/Polubienia
50
Wgrałem sprawdzoną listę M3u do KODI 17.3 na PC i wszystko gra. Natomiast na tablecie z Androidem nie zadziałała pod KODI, ale zadziałała poprzez LAZY IPTV.
I tu muszę przeprosić, bo na tablecie nie miałem wcześniej KODI, tylko LAZY IPTV i VLC i w takiej konfiguracji listy M3u działają bezproblemowo - przynajmniej u mnie. Jeżeli jest taka możliwość, to spróbuj tego zestawu na Androidzie w TV. Co do problemów z KODI na tablecie (Android), to teraz sam muszę przysiąść nad tematem, bo tak jak już wspomniałem, na PC jest OK, a na Andku qpa - ustawienia mam takie same. Jak skusisz się na LAZY IPTV i VLC, to daj znać co z tego wyszło na TV. Jestem ciekaw, bo w przyszłości chyba tylko takie TV będą sprzedawane.

P.S. Polecam stronkę
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Cetus

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
313
Reakcje/Polubienia
47
Próbowałem różnych playerów: VLC, IPTV, LAZY IPTV, ale tylko na aplikacji IPTV Extreme telewizja działa bez zarzutu. Na początku odtwarzania zacina się ale po odwieszeniu wszystko działa płynnie. Aaa i jeszcze jedno nie wszystkie kanały na IPTV Extreme działają ale u każdego może być inaczej. Na początku miałem problem z odczytaniem plików m3u z dysku zewnętrznego ale otworzyłem je za pomocą ES File Explorer
 

win98

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Marzec 2011
Posty
369
Reakcje/Polubienia
50
Odnosząc się do powyższego wydaje mi się, że jest to sprawa sprzętowa (TV). Może ilość RAM, czy taktownie CPU (max możliwości) mogą mieć wpływ na działanie poszczególnych aplikacji i dlatego na TV jedne programy dają radę (chociaż zaczynają od zacinki), a inne nie,. A to może oznaczać, że TV jeszcze nie mają wydajności dobrego tabletu, czy pudełka typu Ferguson FBOX4X z którym miałem styczność.

Mam jedno pytanie, skąd pobierasz aktualne listy M3u ?
 

Cetus

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
313
Reakcje/Polubienia
47
Listy M3u pobrałem ze strony exsite która już nie działa ale też pobrałem ze strony którą podałeś pod moim pierwszym postem
 
Ostatnia edycja:

iptv1

Nowy użytkownik
Dołączył
3 Kwiecień 2018
Posty
1
Reakcje/Polubienia
0
Nie potrzebujesz inteligentnego systemu Android iptv, jeśli posiadasz telewizor z Androidem, możesz pobrać smart iptv, perfect player lub kodi, a możesz umieścić listę i będzie działać, ale jeśli nie masz telewizora z Androidem, powinieneś kupić firestick amazon, a następnie pobierz je aplikacje, a następnie umieść link do którejkolwiek z tych aplikacji i będzie działać dla ciebie lub możesz pobrać kodi na swoim laptopie, a następnie umieścić w łączu i możesz go obejrzeć

wysli mi link pobrany albo strone bo strona nie działa mi iptvpoland5@gmail.com
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Tomasz Bielski

Bardzo aktywny
Dołączył
21 Sierpień 2012
Posty
325
Reakcje/Polubienia
31
Miasto
Szczecin
Smart Iptv jest najlepszy. Perfect player potrafi się zawiesić i jest mało po prostu stabilny.
 
Do góry